Coronavirus + پورنو؟! Game dev امید به پول نقد در بازی بزرگسالان با ارتقاء و تاب های ویروسی

توسعه دهنده بازی Kagami آثار برگشتاندن در مشتریان چینی با 90,000 نسخه رایگان از “بالغ” بازی آینه – برای نگه داشتن بازیکنان در داخل و ایمن از مهاجم coronavirus در حالی که “نگه داشتن آنها شرکت می باشد.”

توسعه دهنده ساخته شده است که نسخه رایگان از این با مزه بازی در دسترس به هر کسی با سرزمین اصلی چین شماره تلفن در ارتقاء به نام “ووهان ما با شما!” در بازی محبوب پلت فرم بخار. ارائه آینه را به خوبی وقف انیمیشن دختران به پارسه “به نگه داشتن آنها شرکت” را به عنوان آنها را از پنهان کردن این ویروس در داخل خانه به نظر می رسد شده اند به یک کسب و کار خوب حرکت می کند – در حالی که ارتقاء برنامه ریزی شده است برای اجرا از طریق پنج شنبه آن را به اندازه کافی محبوب است که Kagami به روز شده آن پست اصلی برای اضافه کردن 20,000 بیشتر محبوبیت.

همچنین در rt.com ترس سوخت حدس و گمان & حالات روز قیامت بیش از coronavirus گسترش شمار بیشتر تهدید برای اقتصاد جهانی نسبت به شیوع بیماری

در حالی که piggybacking در یک بیماری همه گیر است که بیش از آلوده 17,200 نفر کشته و 361 در چین به تنهایی ممکن است به نظر می رسد در طعم و مزه فقیر به برخی از ارتقاء حداقل با هدف تشویق coronavirus امن رفتار – اقامت در داخل خانه به تنهایی با یک کامپیوتر – و توسعه است و یادآوری هر داوطلبان به “شستن دست های خود را به عنوان چند بار که شما می توانید.” احتمالا ایده خوبی است صرف نظر از اینکه وجود یک بیماری همه گیر. بازی متشکل از “بازی” و دیگر پازل تصویری همراه با چادری دختران انیمه با اتمام موفقیت آمیز از پازل پاداش های تعاملی مستهجن داور نجفي گفت: با دختران.

آینه تنها هزینه $0.79 هر دانلود تا Kagami نیست از دست دادن مقدار پول دادن به این دور – و تبلیغات رایگان به احتمال زیاد به نتیجه از چنین ارتقاء ارزش و وزن خود را در طلا. قطعا Kagami ورود واقعی مشاوره – “جلوگیری از بیرون رفتن اگر شما باید, لطفا نگه داشتن ماسک خود را در همه زمان” و “جلوگیری از تماس فیزیکی با افراد دیگر و دور ماندن از جمعیت” – آن را یک درجه بالاتر از Instagram اثرگذارندهها تلاش به پول نقد در تاج با ارسال عکس های خود را در صورت-ماسک با هیچ زمینه.

همچنین در rt.com آنفلوآنزا ؟ Instagram اثرگذارندهها پست Coronavirus عکس در پیشنهاد از جان گذشته به ویروسی

به سادگی ممکن است کمک به منحرف کردن اذهان علاقهمندان به بازی از لغو مسابقات به صورت بازی های محبوب سرپرستی و لیگ از افسانه, به عنوان به خوبی به عنوان بازی کنفرانس Taipei Game Show که لغو شده اند, با توجه به این ویروس است.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus جهانی بهداشت و درمان اضطراری در هفته گذشته و این ویروس شناخته شده است در حال حاضر در حداقل 23 کشور جهان است. این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر در ووهان چین و در حالی که برخی از 50 میلیون چینی شده اند قرنطینه در آن شهرستان و دیگران آن را همچنان به گسترش در سراسر جهان است. Coronavirus’ دوره کمون طولانی ساخته شده است آن را دشوار برای پیگیری حامل به عنوان آنها اغلب بدون علامت تا دو هفته پس از تبدیل شدن به آلوده.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی