Coronavirus: فقیر خانوار بودجه مستند با بدهی می گوید: فکر می کنم تانک

خانواده های کم درآمد با استفاده از پس انداز و قرض گرفتن بیشتر طول coronavirus مستند در حالی که غنی تر خانواده ها صرفه جویی بیشتر به عنوان غذا خوردن و سفرهای خارج از کشور ممنوع می باشد.

که با توجه به تحقیقات از این قطعنامه پایه یک مخزن فکر می کنم.

خانواده های کم درآمد هستند و دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان غنی تر و آنهایی که به افزایش بدهی های خود را در طول بحران آن گفت.

کارگران در تعطیل کردن بخش هایی از اقتصاد باید پس انداز به طور متوسط £1,900 آن یافت می شود.

که در مقایسه با £4,700 بافر کسی است که قادر به کار از خانه در طول مستند.

“قبل از coronavirus بریتانیا مشخص شد با افزایش ثروت و آسیب رساندن ثروت شکاف بین خانواده ها گفت:” جورج Bangham اقتصاددان در قطعنامه پایه و اساس است.

“این ثروت تقسیم شده اند در معرض بحران است. در حالی که بالاتر از درآمد خانوار ساخته شده است تا پس انداز خود را, بسیاری از خانواده های کم درآمد را اجرا آنها پایین بود و به نوبه خود به بالا-بهره اعتبار است.”

ثروت شکاف در سراسر کشور نیز رشد با لندن و جنوب شرق حسابداری 38 ٪ از تمام ثروت بین 2016 تا 2018 از 32 درصد از یک دهه قبل است.

نابرابری ثروت باقی مانده است تقریبا دو بار به عنوان بالا به عنوان نابرابری درآمد آن می افزاید.

تاثیر در افراد جوان

ماه گذشته فکر می کنم تانک در بر داشت که افراد جوان به احتمال زیاد برای کار از دست داده اند و یا دیده خود را کاهش درآمد به دلیل Covid-19.

بیش از یک سوم از 18 تا 24 ساله است که درآمد کمتر از قبل از وقوع آن یافت می شود.

آن جوان گفت: کارگران در معرض خطر خود را پرداخت تحت تاثیر قرار برای سال در حالی که مسن تر کارکنان ممکن است در نهایت غیر ارادی بازنشسته شد.

سال گذشته متفاوت اتاق فکر موسسه مالی مطالعات در بر داشت گسترش نابرابری در پرداخت هزینه سلامت و فرصت ها در انگلستان در حال تضعیف اعتماد به دموکراسی است.

آن هشدار داد از فراری درآمد بالا بگیر افزایش می یابد اما در “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” از جمله از اعتیاد و خودکشی در میان فقیرترین.


چگونه شما در برخورد با وضعیت مالی خود را? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de