Coronavirus: پلیس گفته بود “سازگار” با رویکرد مستند


انگلستان افسران پلیس گفته شده است به یک “سازگار” رویکرد زمانی که اطمینان مردم مطابق با اقدامات اضطراری با هدف مهار coronavirus.

راهنمایی برای افسران تماس در نیروهای به “هماهنگی” تلاش و صرفا اهمیت حرفه ای.

چراکه انتقاد از شیوه برخی از نیروهای به کار گرفته اند که اقدامات جدید.

یک دادگستری سابق دیوان عالی کشور به بی بی سی گفت یک نیروی استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به فیلم, واکر در اوج منطقه بوده است “ننگین”.

‘شهروندان در مدرسه’

ارشاد صادر شد به پلیس روز پنج شنبه هنگامی که ماموران داده شد و قدرت خوب برای افرادی که در گروه جمع آوری و یا حاضر به بازگشت به خانه پس از اجتماعی فاصله اقدامات معرفی شده توسط دولت در هفته گذشته.

سند ملی روسای پلیس اسلامی و دانشکده پلیس دیده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک می گوید: جوامع باید دریافت “سازگار” سطح خدمات از افسران و همچنین به عنوان یک “سبک واحد و تن”.

آن را نیز توصیه پلیس به نگه داشتن “کنجکاو سوال طرز فکر” در هنگام پیدا کردن که چرا مردم در خانه نیست.

اگر مردم آسیب پذیر هستند و نمی توانند با خیال راحت بازگشت به خانه جدید اجرای اقدامات باید استفاده نمی شود آن را می گوید.

اما برخی از نیروهای اتخاذ روش های مختلف به خصوص در اطراف این موضوع از رانندگی.

Derbyshire پلیس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای فیلم مردم پارکینگ اتومبیل خود را برای پیاده روی در قله منطقه است.

روز دوشنبه خداوند Sumption یک دادگستری سابق دیوان عالی کشور گفت: رادیو 4 جهان در یکی از اقدامات Derbyshire پلیس – که همچنین شامل آپلود فیلم هواپیماهای بدون سرنشین از واکر به رسانه های اجتماعی – تا به حال “مایه شرمساری ما پلیس سنت”.

“سنت پلیس در این کشور است که پلیس در حال شهروندان در آنها اعضای یک نظم سلسله مراتب عامل فقط در دولت فرمان” او گفت:.

“پلیس هیچ قدرت اجرای وزرای تنظیمات اما تنها قوانین و مقررات حقوقی که اصلا چیزی مثل تا آنجا که به دولت را هدایت کند.”

پس از این حادثه وجود داشته است بحث در میان افسران ارشد مورد نیاز برای پلیس به ورزش عقل سلیم و قضاوت صدا.

رئیس پاسبان از ایوان و سامرست پلیس اندی مارش گفت: “همه ما توافق, ما می خواستیم برای دیدن این انجام می شود و با رضایت عمومی است.

“ما قصد داریم برای به اجرا درآوردن ما راه برون رفت از این مشکل ما را از این مشکل به دلیل از مردم می خواهم برای حل این مشکل و ما خارج از آن از آنجا که ما رو در کنار ما و آنها ما را از طریق آن,” او گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک Newsnight برنامه.

نوشتن در روزنامه دیلی تلگراف دستیار کمیسر نیل باسو یکی از بریتانیا اکثر افسران ارشد پلیس گفت: ماموران باید حفظ “اعتماد و اعتماد عمومی” و حفظ سنت “پلیس با رضایت”.

آخرین تعداد مرگ و میر اعلام کرد در انگلستان از افراد مبتلا به کروناویروس رسیده 1,408.

روز دوشنبه انگلستان مشاور ارشد علمی گفت: وجود نشانه های اولیه اجتماعی فاصله اقدامات – که محدود مردم در سفر و فعالیت های خارج از خانه خود را – بودند “تفاوت”.

Sir Patrick blue palace hotel گفت: در دولت روزانه coronavirus اخبار جلسه که بیمه خدمات درمانی بود دیدن اطراف اضافی 1000 نفر در روز و توصیف این روزانه افزایش به عنوان “پایدار”.

“که نشان می دهد که آن را نه در میزان افزایش, اما در یک مقدار ثابت که ممکن است نشان می دهد که ما در حال حاضر شروع به دیدن برخی از اثر” او گفت:.

این دومین روز متوالی است که روزانه مرگ و میر کاهش یافته بود اگر چه Sir Patrick هشدار داد در برابر پرداخت “توجه بیش از حد” به روز-به-روز نوسانات در آمار و ارقام.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دهها هزار نفر از انگلیسی ها رشته در خارج از کشور با این بیماری همه گیر کوروناویروس خانه پرواز خواهد کرد در زیر یک آرایش جدید بین دولت و شرکت های هواپیمایی.

شرکت های هواپیمایی از جمله BA باکره و easyJet کار خواهد کرد با دولت برای کمک به پرواز ده ها هزار نفر از انگلیسی ها بازگشت به انگلستان است.

در سخنرانی خود در این نشست خبری وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: وزارت امور خارجه نیز کنار £75m به منشور ویژه پروازهای تجاری که در آن آنهایی که در دسترس نیست.

در تحولات دیگر:

  • شاهزاده ولز است که در حال حاضر از خود انزوا پس از تشخيص coronavirus هفته گذشته است. کاخ رسمی گفت: شاهزاده چارلز و 71 بود و در سلامت خوب
  • شرکت داروسازی جانسون و جانسون امیدوار به شروع coronavirus واکسن آزمایشات در انسان سپتامبر
  • پلیس در اسکاتلند صادر شده 25 جریمه بیش از آخر هفته به مردم شکستن coronavirus محدودیت های مانند کسب و کار است که هنوز هم باز است. این نیرو همچنین گفت: آن دریافت تعداد قابل توجهی از تماس های از جمله از مردم گزارش دیگران بودند که شکستن قوانین
  • هزاران نفر از کارکنان خطوط هوایی از EasyJet و باکره بودن ارائه کار جدید بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل. ارشد پرستاری افسر انگلستان, اموزش مارس گفت: حدود 100 خدمه کابین ابراز علاقه
  • بریتانیا اصلی ارائه دهندگان اینترنت باید توافق برای حذف داده های کلاه در ثابت-خط پهن باند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس
  • یک پاسخ سریع واحد در دفتر هیئت دولت است که کار با رسانه های اجتماعی شرکت برای حذف اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس
  • فروشگاه رفاه فروش تخم مرغ عید پاک رو به رو هستند دخالت از “آمرانه” مقامات نشان می دهد تخم مرغ های شکلاتی غیر ضروری تجارت بدن می گوید:
  • در کره جنوبی وجود دارد, تماس, به اخراج یک مرد در 30s که شکست قرنطینه دستورالعمل و ممکن است به گسترش این ویروس در حالی که سفر از طریق کشور است. به جای صرف 14 روز در انزوا پس از ورود او در بازدید از چهار شهر و بعد از آن آزمایش مثبت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im