Coronavirus: پلیس مسئله 17,000 جریمه برای مستند نقض

پلیس در انگلستان و ولز را صادر تقریبا 17,000 جریمه به اتهام نقض coronavirus مستند قوانین.

بیشترین جریمه صادر شده برای مردان جوان در سنین 18 تا 24 ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) گفت.

داده ها از بین 12 و 25 ماه مه نشان می دهد که کاهش قابل توجهی در تعداد زیادی از مردم جریمه پس از اقدامات کاسته شد در انگلستان دو هفته پیش.

در مجموع 841 ثابت پنالتی متوجه شدند دست در انگلستان پس از محدودیت ها کاسته شد و در 13 آوریل.

به طور کلی 15,552 جریمه ثبت شده توسط نیروهای پلیس در انگلستان پس از این مستند آغاز شد و در ماه مارس با توجه به موقت NPCC آمار و ارقام.

برخی از 1,395 صادر شد در ولز.

از جمله دلایل اصلی برای جریمه این NPCC ذکر شده رانندگی با غیر اعضای خانواده خانه احزاب و اجتماعات بزرگ و کمپینگ.

داده ها نشان می دهد جریمه شد به احتمال زیاد صادر می شود در تعطیلات آخر هفته با NPCC برجسته اخیر بانک تعطیلات و دوره آب و هوای گرمتر.

آن را پس از آن دولت اعلام کرد که کاهش بیشتر از مستند محدودیت از روز شنبه هنگامی که گروه شش نفر از خانواده ها قادر خواهد بود برای دیدار با خارج در انگلستان است.

آنها قادر خواهد بود برای دیدار در باغ ها و پارک ها به عنوان طولانی به عنوان خانواده نگه داشتن دو متر از هم جدا اما خیابان داونینگ گفت: پلیس نیست و باید از این قدرت برای ورود به باغ به بررسی اعداد.

اقدامات مشابه اعلام شده است برای ولز از دوشنبه – اگر چه مردم از دو خانواده قادر خواهد بود برای دیدار در گروه های با هر اندازه و تا زمانی که آنها اقامت محلی است. در اسکاتلند دو خانواده می تواند در دیدار خارج در یک فاصله از جمعه.

این NPCC گفت: وجود 1,019 جریمه صادر شده در انگلستان در طول آخرین دوره دو هفته ای – اگر چه این رقم به احتمال زیاد تجدید نظر به سمت بالا به عنوان جریمه گزارش – نسبت به 4,967 در طول قبلی دو هفته.

بیشترین تعداد جریمه های صادر شده در انگلستان – 178 – آمد در 12 مارس, روز قبل از مستند اقدامات کاسته شد.

از 43 منطقه ای نیروهای پلیس در انگلستان و ولز در لندن Metropolitan Police ثبت بیشترین تعداد جریمه (1,035) به دنبال North Yorkshire (1,032) و دوون و کورنوال (906).

Warwickshire صادر حداقل با فقط 40 مجازات دست.

‘انعطاف پذیری بیشتر’

مارتین هویت این NPCC رئیس گفت: “به عنوان محدودیت به دقت کاسته عمومی شده اند قادر به رفتن در مورد کسب و کار خود را در تعداد بیشتر و با انعطاف پذیری بیشتر.

“جمعی عمومی تلاش بیش از دو ماه گذشته به معنای پلیس تنها به ندرت تا به حال به مرحله برای به اجرا درآوردن قوانین و مقررات و حتی کمتر از آن در چند هفته گذشته است.”

او اضافه کرد که او “اعتماد به نفس” است که اکثریت مردم ادامه خواهد داد “به عمل مسئولانه” در طول همه گیر و NPCC خواهد موضوع راهنمایی برای افسران در مورد چگونگی رویکرد جدید تغییرات در قوانین و مقررات در روزهای آینده.

وجود قوانین جداگانه برای مدیریت تهدید coronavirus در انگلستان و ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

اول خوب کسی می تواند دریافت خواهید کرد اگر پلیس بر این باور بودند نقض محدودیت در انگلستان افزایش یافت و از £60 تا 100 پوند در 13 مارس.

این خواهد بود کاهش به 50 پوند اگر پرداخت در عرض 14 روز اما جریمه دو برابر خواهد شد و برای هر تکرار جرم به حداکثر £از 3200.

خوب اعمال شده در ولز است £60 کاهش می یابد به £30 اگر پرداخت در عرض دو هفته. می توان آن را دو برابر برای هر تکرار جرم تا £960 حداکثر.

قوانین در انگلستان بودند شل در اوایل این ماه اجازه می دهد تا یک فرد به صرف زمان نامحدود در خارج از منزل برای تفریح و سرگرمی و یا ورزش به عنوان طولانی به عنوان آنها این کار را به تنهایی با اعضای خانواده خود و یا با یک فرد از خانواده دیگر.

اجتماعی فاصله از دو متر هنوز هم مشاهده می شود اگر چه پلیس اجرا نیست این راهنمایی به دلیل آن شده است به قانون است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de