Coronavirus: پلیس ‘مبارزه با از دست دادن نبرد با اعضای کمپ

مردم در حال یادآور شد coronavirus مستند قوانین اجازه نمی دهد یک شب کمپینگ در نقاط زیبایی.

هشدار می آید پس از اینکه پلیس از خواب بیدار مردم در campervans در نوقوای کرن و افسران در دورست یک گروه کمپینگ در ساحل, در یک gazebo.

دوون و کورنوال پلیس و جرم و جنایت کمیسر آلیسون هرناندز گفت: به زور نمی خواهید مردم از آمدن به جنوب غرب sleepovers.

اما او گفت: واقعیت این بود پلیس مبارزه با یک “نبرد از دست دادن”.

Ms هرناندز گفت: سواحل و نقاط زیبایی در دوون و کورنوال شده بود “هولناک” با campervans کاروان و معلق روز اما او گفت: هیچ مکان عمومی, توالت باز شد و بسیاری از پارک خودرو بسته شد, باعث مردم را به پارک غیر قانونی.

“ما نگران رفتن به بانک تعطیلات آخر هفته است که غذای مشاوره در مورد ماندن در منزل,” او گفت:.

او افزود که دولت هدایت بود که مردم باید شب را در محل اقامت اولیه خود را و اشاره کرد که وجود تنها یک بیمارستان در Cornwall.

در روز پنج شنبه نوقوای پلیس گفت: ماموران شده بود در سحر گشت بیدار شدن از خواب در افرادی که باقی مانده بود یک شبه در وسایل نقلیه.

در نزدیکی پررنپرته ساکنان را به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری تصاویر از campervans در clifftop پارک ماشین و چادر در ساحل در صبح زود. کمپ نیز خواسته شده است به حرکت در نورث دوون.

ترورو و فلموته MP Cherilyn Mackrory گفت که او تا به حال صحبت به دفتر نخست وزیر و همچنین پلیس محلی.

“در اوایل امروز به آن توجه من به ارمغان آورده است که وجود دارد و تعدادی از کاروان ها و campervans که پارک شده و در آنجا ماند شبانه در شب گذشته در سواحل شمال – به خصوص در پررنپرته,” او گفت:.

“اجازه دهید من روشن شود این است.”

براد میرس که زندگی در پررنپرته گفت: مردم شده بود کمپینگ در ساحل و در تپه های تمام هفته.

او گفت که او تا به حال دیده می شود گردشگران با استفاده از غار به عنوان یک توالت و باقی مانده از یک نیمکت از نزدیک میخانه شد و قابل رویت در بقایای یک آتش.

“این خوب نیست. مادر من است که تبدیل به سنگ شدن [coronavirus],” او گفت:.

“همه شده است بنابراین خوب است در اینجا و در حال حاضر من نمی دانم.”

Mrs Mackrory گفت: رفتار کسانی که تصمیم به شکستن قوانین مربوط به شب مانی بود “غیر مسئولانه و خطرناک” و “خطرات سلامت و تندرستی ما جوامع ساحلی دوم اوج Covid-19”.

در دورست در پنجشنبه پلیس گشت Sandbanks ساحل در نزدیکی پول گفت: آنها صحبت کرده و به یک گروه از مردم از لندن بود که معترضان یک شبه در یک gazebo.

عضو شورا لورا میلر که نشان دهنده منطقه دورست که شامل Durdle Door و Marden یارو گفت: مردم شده بود در اتومبیل خود را و ادرار در باغ.

و در روز پنج شنبه شب coastguard و پلیس نامیده می شدند پس از یک مرد از لندن تن به تن دو چادر “در اطراف یک پا” از لبه صخره و او گفت:, و اضافه کرد که آن را “بسیار خطرناک”.

در منطقه دریاچه پارک ملی اقتدار گفت: ده ها تن از مردم در تلاش بودند برای اقامت شبانه.

ریچارد Leafe مدیر اجرایی منطقه دریاچه پارک ملی اقتدار گفت: “این پیام از Cumbria پلیس و خودمان روشن است. پیروی از قوانین.

“ما می خواهم برای تشکر از انگلیسی عمومی برای غذای ما تماس بگیرید به عجله بازگشت به منطقه دریاچه و پارک های ملی است.

“ما در بر داشت اکثریت قریب به اتفاق مردم احترام اجتماعی فاصله و زیر دولت راهنمایی و ما از آنها تشکر می کنم برای آن است.”

نیک Lomas, کاروان و برترین باشگاه مدیر کل اشاره کرد که بسیاری از برترین صاحبان خواهد بود با استفاده از وسایل نقلیه خود را مشروع.

او گفت: “به عنوان یک مسئول باشگاه کاربران ما به طور فعال تشویق اعضا به رعایت قوانین و دستورالعمل ها.

“بسیاری از مردم برترین/campervan خود را به عنوان تنها وسیله نقلیه و گاهی اوقات نیاز به استفاده از آن برای سفر به مغازه ها و اگر سفر برای ورزش است.

“نه از این گروه در حال شکستن قوانین و مقررات جاری و ما مطمئن خواهند شد تشخیص این است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de