Coronavirus: PM خواستار صنعت برای کمک به ایجاد بیمه خدمات درمانی هواکش


نخست وزیر بوریس جانسون است که با توجه به صحبت می کنند به شرکت های مهندسی روز دوشنبه در مورد اینکه آیا آنها می توانند تغییر خط تولید به ساختمان بیمه خدمات درمانی هواکش.

چراکه رشد نگرانی در مورد کمبود زندگی صرفه جویی در تجهیزات به عنوان coronavirus عفونت را افزایش دهد.

خودروسازان و تجهیزات ساخت و ساز شرکت JCB در میان تولید کنندگان به تماس گرفته شود.

خیابان داونینگ گفت: می خواستم آن را به بخش تولید “به گرد هم می آیند برای کمک به این کشور”.

“آماده سازی برای گسترش شیوع کروناویروس یک اولویت ملی است و ما در حال تماس در صنعت ساخت و تمام کسانی که با تخصص مربوطه که ممکن است قادر به کمک به گرد هم می آیند برای کمک به این کشور در مقابله با این بحران ملی,” خیابان داونینگ گفت.

“ما نیاز به گام تا تولید تجهیزات حیاتی مانند هواکش به طوری که همه ما می تواند کمک به آسیب پذیرترین و ما باید کسب و کار را به ما می آیند و کمک در این تلاش ملی.”

اما, BBC business ادیتور Simon جک گفت که تولید کنندگان به مراتب از آماده به سوئیچ تولید.

یک شرکت به او گفت که در مقایسه با شتاب تولید Spitfire هواپیما در طول جنگ جهانی دوم بودند نابجا به عنوان وجود دارد بدون پذیرش طراحی و نه ضمانت قطعات می تواند منابع را به سرعت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این قابل درک است که یک موضوع در دستور کار در زمان نخست وزیر ایران با صنعت روز دوشنبه این است که آیا شرکت های متخصص که هواکش و دیگر تجهیزات مهم ممکن است آماده برای به اشتراک گذاشتن مالکیت معنوی.

مهندسین در حال حاضر خواسته شده است به تدوین برنامه برای سرعت بیشتر تولید هواکش. و در یکشنبه شب, حزب محافظه نماینده تام Tugendhat در توئیتر خود نوشت: “نخست وزیر خواستار یک تلاش ملی برای یک تولید. ما شده اند هولناک با ارائه می دهد.

“اگر شما تولید هواکش لطفا تماس بگیرید BEIS کسب و کار پشتیبانی تلفنی در 0300 456 3565. یک تیم خاص دریافت این تماس را در شروع 10 صبح فردا.”

در روز یکشنبه سی Andrew Marr, نشان می دهد, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: شرکت های مهندسی باید در نظر تعویض برخی از تولید به کمک شیب دار تولید حیاتی تجهیزات. او آن را پذیرفته بود و این نوع از سیاست به طور معمول این سایت متعلق به زمان جنگ.

“ما باید با کیفیت بالا و مهندسی در این کشور” آقای Hancock گفت. “ما می خواهیم هر کسی که توانایی تولید به نوبه خود به تولید هواکش به انجام این کار است.”

هواکش حیاتی در درمان بیمارانی که ریه ها مورد حمله قرار گرفته توسط این عفونت است. به وزیر بهداشت گفت: آسمان, اخبار, است که این کشور در حال حاضر 5000 هواکش اما گفت که این امر نیاز به “چند بار بیشتر از آن”.

اما این سوال باقی می ماند بیش از چگونه شرکت های مهندسی با تجربه تولید هواکش قادر خواهد بود شروع به ساخت دستگاه های پیچیده پزشکی.

در بیانیه ای در روز یکشنبه رئیس JCB خداوند Bamford گفت: “ما نزدیک شده است توسط نخست وزیر به دیدن اگر ما می تواند کمک به تولید هواکش.

“ما تحقیقات و تیم مهندسی به طور فعال به دنبال درخواست در لحظه,” او گفت:.

او ادامه داد: “این معلوم نیست که هنوز اگر ما می تواند کمک کند اما به عنوان یک شرکت انگلیسی ما انجام خواهد داد هر چه ما می توانیم برای کمک به طول بی سابقه ای در برابر کشور ما با آن مواجه است.”

آنچه که یک دستگاه تهویه?

  • یک دستگاه تهويه دستگاه است که کمک می کند تا فرد تنفس با گرفتن اکسیژن به ریه ها و از بین بردن دی اکسید کربن
  • هواکش می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به یک فرد تنفس در صورتی که بیماری ریوی یا بیماری دیگری که باعث می شود تنفس دشوار است. آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد در طول و بعد از عمل
  • یک لوله متصل به ونتیلاتور دستگاه قرار داده شده است در یک فرد دهان و بینی و یا از طریق یک برش کوچک در گلو (به نام tracheostomy)

تولید شرکت Unipart تایید کرد که آن درگیر شد در بحث و aero-موتور ساز رولز رویس گفت که “مشتاق به انجام آنچه ما می توانیم”.

آن است که نه فقط شرکت های تولیدی است که ارائه خدمات خود را. هتل های زنجیره ای بهترین غربی گفته است که می تواند به نوبه خود خواص آن به طور موقت بیمارستان اگر بیمه خدمات درمانی نیاز به تخت اضافی فضا در طول شیوع کروناویروس.

این شرکت گفت که تا به حال دیده می شود افزایش لغو بیش از ماه گذشته به دلیل شیوع بیماری است.

“اگر بیمه خدمات درمانی می خواهد تخت اضافی فضا, و ما می تواند همکاری با دیگر شرکت ها برای ارائه مناسب و تجهیزات پزشکی و لوازم, و ما می توانید آن را با خیال راحت پس از آن ما خواهد بود مایل به شروع به داشتن کسانی که مکالمات بلافاصله” هتل های زنجیره ای و رئیس راب پاترسون گفت.

تولید کنندگان پرسیده شده توسط دولت برای تولید هزاران نفر از فن برای کمک به صرفه جویی در زندگی به طور جدی تحت تاثیر قربانیان coronavirus آماده برای پر کردن تقاضا.

اگر چه شرکت هایی از جمله JCB Unipart رولز-رویس و دیگران در گفتگو با دولت هیچ جزئیات طرح افزایش تولید از زندگی صرفه جویی در تجهیزات در حال حاضر وجود دارد.

یک تولید کننده به بی بی سی گفت که در مقایسه با شتاب تولید Spitfire هواپیما در طول جنگ جهانی دوم بودند نابجا به عنوان وجود نداشت پذیرفته شده طراحی شده است. حتی اگر وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد این قطعات می تواند منابع در زمان به حتی شروع به تولید در دو ماه آینده.

هواکش حیاتی به عنوان پزشکی کارشناسان تخمین می زنند که بین 10 ٪ و 20 ٪ از کسانی که تسلیم شدن به این ویروس نیاز به مراقبت ويژه است. بسیاری از کسانی که نیاز به کمک تنفس.

اگر چه شرکت های آماده و قادر به تولید بیشتر هواکش عدم وضوح در مشخصات طراحی و جزء منابع این معنی است که تولید باقی مانده است بسیاری از هفته دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی