این طرح برای همه سال مدرسه ابتدایی در انگلستان به بازگشت به مدرسه قبل از پایان دوره است که کاهش یافته است توسط دولت است.

شده است هدف اولیه برای همه دانش آموزان به صرف چهار سال در مدرسه قبل از تابستان ،

اما آن است که دیگر تصور می شود امکان پذیر است و به جای آن مدارس داده خواهد شد “انعطاف پذیری” بیش از اینکه آیا یا نه به اعتراف بیشتر دانش آموزان است.

سر معلمان و رهبران آن گفت: هرگز امکان عملی.

می آید پس از وزیر بهداشت مت Hancock کرد و در روز دوشنبه خیابان داونینگ جلسه که مدارس متوسطه در انگلستان ممکن است به طور کامل بازگشایی تا سپتامبر “در اولین”.

نخست وزیر بوریس جانسون صندلی خواهد نشست کابینه به بعد به بحث در مورد گام های بعدی برای سهولت مستند محدودیت های قبل از وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون ارائه بیانیه ای به مجلس عوام در بازگشایی مدارس.

وجود قوانین جداگانه برای مدیریت تهدید coronavirus در انگلستان و ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

کودکان در انگلستان شروع به بازگشت به مدارس ابتدایی در یک مرحله به مرحله روند هفته گذشته با پذیرش سال 1 و 6 سال دانش آموزان عنوان اولین.

آقای ویلیامسون را نشانه ای بعد از اینکه چگونه بسیاری از دانش آموزان در انگلستان بازگشته اند اما او نیز انتظار می رود به می گویند که مدارس ابتدایی را دیگر نمی خواهد باید برای آماده شدن برای بازگشت همه دانش آموزان همانطور که قبلا پیشنهاد شده توسط دولت است.

به جای آن مدارس باید گزینه ای را برای افزایش تعداد – اما از آن خواهد شد تا آنها تصمیم بگیرند که آیا آنها می توانند در بیشتر کلاس ها و به دور از “فشار” برای دریافت آماده است.

اعلام خواهد شد به این معنی است که بسیاری از کودکان در این گروه در سال نخواهد بود پشت در مدرسه می تا سپتامبر.

سر معلمان هشدار داده بود چند هفته پیش بود که یک امکان واقعی به جای تمام سال های اولیه گروه در همان زمان با اجتماعی فاصله محدود کردن ظرفیت خود را.

اندازه کلاس ها در حال حاضر تنها 15 دانش آموزان و یا کمتر – بنابراین اگر هر یک از کلاس های اشغالی دو کلاس درس مدرسه رهبران استدلال کرد که آنها هیچ فضایی برای همه گروه های سال به بازگشت.

این جاه طلبی’ به بازگرداندن تمام سال های اولیه گروه برای یک ماه قبل از پایان ترم تابستان یک مورد از دولت بیش از حد امیدوار کننده چیزی بود که تحویل گفت:” جف بارتون رهبر ASCL سر معلمان اتحادیه.

“آن را نمی ممکن است به انجام این کار در حالی که حفظ اندازه کلاس کوچک و اجتماعی حباب بنابراین ما می باشد که سیاست شده است jettisoned,” او گفت:.

Paul Whiteman از انجمن ملی معلمان سر گفت: “ما خوشحالیم که به دولت نمی خواهد نیروی غیر ممکن است” و این که این طرح تا به حال بیش از حد بسیاری از “عملی موانع”.

مدارس باقی مانده اند باز در طول مستند برای کودکان از کلید کارگران و کودکان آسیب پذیر.

اما دوشنبه گذشته مدارس ابتدایی شروع روند دعوت از بازگشت یکی دیگر از دو میلیون کودک در سراسر سه سال قرار گرفتند.

دانش آموزان متوسطه در سال 10 و 12 هستند شروع به بازگشت برای برخی از جلسات در مدرسه از 15 ژوئن.

آن است که فکر اولیه دانش آموز شماره افزایش یافته است به عنوان پدر و مادر باید با اعتماد به نفس تر – اما وجود دارد نیز محلی نگرانی در مورد های مختلف منطقه ای میزان عفونت.

معلمان اتحادیه هشدار داده اند که آن را خیلی زود به بازگشت به مدرسه – و برخی از مقامات محلی تاخیر در بازگشت به مدرسه در مناطق خود.

اما وزارت آموزش و پرورش معتقد است که کودکان نیاز به بازگشت به درس – و ایمنی شده است “پارامونت” در برنامه را بیشتر دانش آموزان است.

مدارس در ولز را دوباره باز از 29 ژوئن تا همه گروه های سنی به صورت محدود دوره در طول هفته در حالی که اسکاتلند مدارس برای بازگشایی در شروع ترم پاییز در روز 11 مرداد ماه ادامه با برخی از خانه-یادگیری است.

برخی از ایرلند شمالی دانش آموزان آماده شدن برای امتحانات و کسانی که در مورد به حرکت به پست-مدارس ابتدایی را در اواخر ماه اوت با یک مرحله به مرحله برای بازگشت از استراحت در ماه سپتامبر.

انگلستان به ثبت پایین ترین آن روزانه افزایش تعداد coronavirus مرگ و میر پس قبل از مستند در 23 مارس, با توجه به آخرین آمار دولت.

بیشتر از 55 نفر کشته شدند پس از آزمایش مثبت با این ویروس به عنوان 17:00 BST در روز یکشنبه در نظر گرفتن مجموع به 40,597.

وجود گرایش به مرگ و میر کمتر گزارش شده در روزهای دوشنبه – با توجه به گزارش تاخیر بیش از آخر هفته.

ارقام آمد و به عنوان یک مطالعه برآورد مستندات را نجات داد بیش از سه میلیون نفر از coronavirus در اروپا است.

محققان امپریال کالج لندن با استفاده از مدل های کامپیوتری برای پیش بینی گسترش ویروس اگر هیچ محدودیتی قرار داده شده است در محل در 11 کشور اروپایی پیدا کردن که “کشته شده اند بزرگ” بدون مستند.

در انگلستان, مستند مانع 470,000 مرگ و میر تا 4 مارس, با توجه به مطالعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de