Coronavirus: مکان های عبادت برای بازگشایی خصوصی برای نماز

مکان های عبادت خواهد بود و مجاز به باز کردن به صورت خصوصی فردی نماز تحت برنامه های دولت اعلام می شود هفته آینده.

اینها نمی رود عبارتند از عروسی از هر اندازه یا با خدمات کامل – که خواهد آمد در تاریخ بعد.

نخست وزیر است که مجموعه ای به طرح اقدامات آن را به اثر در 15 ژوئن.

ایرلند شمالی در حال حاضر اجازه خصوصی عبادت اما اسکاتلند و ولز هنوز انجام می شود.

بوریس جانسون است که انتظار می رود به روز رسانی خود را در کابینه در نظر دارد در روز سه شنبه.

وزرای کار کرده اند با ایمان از وزیر ارشاد برای چه مکان عبادت می توانید دوباره باز با خیال راحت اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

فردی کلیساها و مساجد و کنیسه ها و معابد خواهد شد انتظار می رود برای مدیریت تعداد نمازگزاران حضور می یابند.

خیابان داونینگ می گوید هر گونه تغییرات احتمالی در دولت پنج آزمون برای کاهش مستند در ادامه به ملاقات کرد.

‘منعکس و دعا’

ایمان رهبران به نام برای کلیساها و مساجد و کنیسه ها و معابد مجاز به بازگشایی به عنوان دیگر مستند اقدامات برداشته شده است.

کاردینال وینسنت نیکولز اسقف اعظم وست و ارشد ترین کاتولیک در انگلستان و ولز تشکر دولت گفت: حرکت بود “برای اولین بار اندازه گیری گام در بازگرداندن” خدمات کلیسا.

او گفت مهم است که “هر مراقبت برای اطمینان حاصل شود که هدایت داده شده برای این محدود باز است که به طور کامل مشاهده شده نه توسط کسانی که برای ورود به کلیساهای ما”.

در حالی که این بار مستند کاهش یافته است به طور مساوی در سراسر جمعیت گروه های مذهبی شده اند مجبور به قربانی اصلی جشنواره که علامت گذاری خود را به عمل در طول سال است.

مسیحیان قادر به حضور در هفته دفاع مقدس خدمات و هیبت از روز جمعه و جشن عید پاک یکشنبه مشخص شد در خانه و نه در کلیسا.

مسلمانان را تجربه کرده اند در ماه رمضان بدون جمعی از افطار وعده غذا در هر روز و شب نماز در مسجد.

جامعه یهودی با تجربه فصح بدون تمدید Sedars و حضور در کنیسه.

و سیک ها قادر به علامت جشنواره Vaisakhi طولانی-آغاز برداشت جشنواره که از قرن 17 نیز مشخص شده لحظه ای که آنها تبدیل به یک خانواده سرباز پرستاران.

اگر چه مکان عبادت را دوباره باز تنها به صورت خصوصی و نماز آن را به نظر می رسد دولت متقاعد شد که اگر مردم آماده است تا دوباره درگیر در درمان های خرده فروشی پس از آن مردم با ایمان باید اجازه ورود به اماکن عبادت.

تمام گروه های مذهبی در حال آماده سازی جدید پروتکل های بهداشت برای مکان عبادت است. درهای خود را به احتمال زیاد به باز تنها به صورت محدود دوره تعداد مراجعه کننده را به دقت کنترل می شود و وجود خواهد داشت هیچ جمعی عبادت – مانند سرود و آواز.

اما در یک زمان گسترده غم و اندوه و اضطراب درباره آینده این خواهد بود یک فرصت خوش آمدید به دنبال آسایش و خوشی در فضاهای مقدس در سراسر کشور است.

یک هیچ از 10 سخنگو گفت آقای جانسون به رسمیت شناخته شده و اهمیت مردم قادر به فضا به “منعکس و دعا برای اتصال با ایمان خود و قادر به سوگواری برای عزیزان خود را” بی سابقه ای در طول زمان.

“ما برنامه ریزی برای باز کردن مکان عبادت فردی نماز در امن Covid-secure راه که می کند در معرض خطر بیشتر انتقال است.”

جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت: حصول اطمینان از مکان عبادت می تواند بازگشایی شد و اولویت خود را به عنوان “کمک به منافع مشترک کشور ما روشن است”.

او گفت: “مردم از همه ادیان فراوانی نشان داده اند صبر و تحمل قادر به مناسبت عید پاک, عید فطر, ماه رمضان, یا Vaisakhi با دوستان و خانواده در روش سنتی است.

“همانطور که ما در کنترل این ویروس ما در حال حاضر قادر به حرکت به جلو با محدود اما مهم بازگشت به خانه از عبادت است.”

عبادتگاه ها بسته شده اند و برای تقریبا دو ماه و در برخی موارد حتی دیگر پس از بسته شدن درهای خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آقای Jenrick هشدار داده است که اجتماعات بزرگ خواهد بود دشوار است برای مدیریت, برای برخی از زمان به خصوص با جمعیتی در برخی از ادیان و آیین های مانند آواز است که ممکن است منجر به این ویروس. پخش كردن آزادانه تر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net