Coronavirus: گربه حیوان خانگی یافت می شود که ویروس در بریتانیا

یک حیوان خانگی گربه دارای آزمایش مثبت در انگلستان برای فشار از کروناویروس که باعث شده است در زمان بیماری همه گیر.

کارشناسان می گویند این اولین مورد تایید شده از عفونت در حیوانات در بریتانیا اما به این معنا نیست که بیماری در حال گسترش به مردم با حیوانات خانگی خود را.

این فکر گربه گرفتار coronavirus از صاحب آن که قبلا آزمایش مثبت برای ویروس. هر دو در حال حاضر بهبود.

مقامات بهداشت استرس این مورد بسیار نادر است و هیچ دلیلی برای زنگ.

انگلستان رئیس دامپزشکی افسر کریستین Middlemiss گفت: “این یک رویداد بسیار نادر است, با حیوانات آلوده شناسایی شده به تاریخ تنها نشان خفیف علائم بالینی و دوره نقاهت در عرض چند روز.

“هیچ شواهد نشان می دهد که حیوانات خانگی به طور مستقیم انتقال این ویروس به انسان است. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این وضعیت از نزدیک و به روز رسانی خواهد شد راهنمایی ما به صاحبان حیوان خانگی باید این وضعیت تغییر کند.”

ایوان دویل, بهداشت عمومی انگلستان مدیر برای سلامت حفاظت از مردم توصیه می شود برای شستن دست های خود را به طور منظم از جمله قبل و بعد از تماس با حیوانات.

یک حیوان خز می تواند حامل ویروس برای یک زمان اگر یک حیوان خانگی شد به تماس با کسی که بیمار بود.

خصوصی دامپزشک ابتدا تشخیص گربه سانان ویروس هرپس – مشترک گربه عفونت تنفسی – اما نمونه نیز تست شده برای Sars-Cov-2 به عنوان بخشی از یک برنامه تحقیقات.

شده است وجود دارد تعداد بسیار کمی از موارد تایید شده در حیوانات خانگی در کشورهای دیگر در اروپا و آمریکای شمالی و آسیا است.

دانیلا دوس سانتوس رئيس جمهور از انجمن دامپزشکی گفت: “توصیه ما به صاحبان حیوان خانگی است که باید Covid-19 یا که خود منزوی با علائم باقی مانده برای محدود کردن تماس با حیوانات خانگی خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی و به تمرین خوب بهداشت از جمله شستن دست به طور منظم.

“ما همچنین توصیه می کنند که صاحبان که در حال تایید شده یا مشکوک به Covid-19 باید نگه داشتن گربه خود را داخل خانه اگر ممکن است, اما تنها اگر گربه به داخل خانه نگهداری می شود. برخی از گربه ها نمی توانید اقامت در داخل خانه به دلیل استرس مربوط به دلایل پزشکی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید