Coronavirus: مردم با تشکر از کلید کارگران با تخم مرغ عید پاک

مردم در سراسر انگلستان شده اند اهدا شکلات عید پاک تخم مرغ به کلید کارگران از جمله بیمه خدمات درمانی کارکنان به گفتن “با تشکر از شما” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

از محلی باشگاه های فوتبال به چند میلیون پوند شرکت های بسیاری کرده اند گفت: آنها می خواستند برای نشان دادن حمایت بیش از تعطیلات عید پاک.

کریس کالینز که اهدا تخم مرغ از طرف تیم ورزشی او مربیان گفت که “ما کمی راه گفت: از شما بسیار متشکرم”.

آقای کالینز 50 و همسرش, سوزی, 40, اصل, خریداری 40 تخم مرغ را به بازیکنان Bootham فوتسال باشگاه.

پس از وقوع با تمام وسایل باشگاه و آموزش معلق زن و شوهر – از نیویورک – گفت که “فقط حق” برای اهدای تخم مرغ به نزدیکی نیویورک از بیمارستان های منطقه.

“ما فکر کردیم که آن را حداقل ما می توانید انجام دهید برای بیمه خدمات درمانی” آقای کالینز گفت.

“وجود دارد نه بسیاری از اخبار خوب اطراف در حال حاضر مردم در حال مبارزه هستند اما زمانی که چیز اشتباه آن را به ارمغان می آورد خوب در مردم,” او اضافه شده است.

“آن را مانند یک چیز جزئی انجام می دهیم اما امیدوارم آن را به کارکنان لبخند در حالی که انجام چه وحشتناک کار در حال حاضر است.”

Bettina Biazzo, 39, شروع به جمع آوری پول برای دریافت 75 تخم مرغ عید پاک به کارکنان در کرولی بیمارستان.

“یکی از دوستان من با این نسخهها کار در بیمارستان و گفت:” من در تلاش برای دریافت تخم مرغ برای پرستاران آنها در حال کار مانند ساعت های طولانی آنها را ندارم وقت به صف در مغازه ها برای گرفتن تخم مرغ عید پاک.”

بین او و یک همکار خانم Biazzo گفت: آنها تا به حال مطرح شده به اندازه کافی برای خرید 100 تخم مرغ هر و برنامه ریزی برای ارائه آنها را به عنوان یک شگفتی است.

“من فکر می کنم همه ما احساس درماندگی در مستند” او گفت:.

“من گیر کرده در داخل خانه و می خواستم برای انجام کاری. من فکر می کنم مردم به خصوص کسانی که خود منزوی و ندارم دوستان و یا خانواده در این نزدیکی هست می خواهید به مانند یک بخشی از چیزی است.”

مربیان فوتبال آدام اورت 17 و جیک گارنر, 18, از الی کمبریج نیز اهدا تخم مرغ های شکلاتی که برای بازیکنان در دختران جوخه های.

آقای اورت که توسط بیمه خدمات درمانی پرستار گفت: “آنها انجام داده ایم عمل فداکارانه برای افراد دیگر تندرستی آنها باید پاداش برای آن است.

“من می دانم که من نمی خواهید به بیرون رفتن و ریسک خودم گرفتن ویروس, اما آنها به کردم.”

تعجب آور کارکنان با هدیه در شاهزاده ولز در بیمارستان, آقای اورت گفت: “آنها نمی سرنخی من در رفت و گفت: ‘من 27 تخم مرغ عید پاک برای شما در آنها شوکه شده بودند و واقعا سپاسگزار برای عمل محبت.

“من فکر می کنم هر کس شروع به تحقق بخشیدن هفته به هفته چگونه شدید این ویروس است و آنها شروع به نگاه در آنچه می توانید انجام دهید برای دیگران.

“مسائل ما به عنوان یک کشور قرار داده شده است به یک طرف و همه داشتن به همراه آن احساس می کند مانند یک بسیار ایالات کشور,” او اضافه شده است.

لوییزا روی ناچاری زندگی می کند که در نزدیکی وینچستر گفت: او می خواست به انجام کاری برای کارکنان بیمه خدمات درمانی, اما به جای آنها چیزی را “ضروری” مانند تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) او می خواست به “قرار دادن یک لبخند بر روی چهره خود را”.

41 سال از آغاز crowdfunding صفحه جمع آوری به اندازه کافی برای خرید 300 عید پاک, تخم مرغ, توزیع شود به وینچستر سلطنتی, شهرستان, بیمارستان, آلتون بیمارستان جامعه و محلی عمل جراحی GP.

“من فکر کردم در مورد کارکنان قادر به دیدن خانواده خود را در تعطیلات عید پاک و می خواستم برای انجام کاری به اجازه دهید آنها را می دانم که ما فکر آنها را” او گفت:.

“این چیزی است که به خوبی انجام دهید و به آن نیز دست یافتنی برای بسیاری از مردم بسیاری از ما نمی دانم که در آن برای به دست آوردن چیزهایی مانند PPE اما این بیشتر تقویت روحیه از هر چیز دیگری.”

فروشندگان و تولید کنندگان نیز پله به رفتار عید پاک به بیمه خدمات درمانی و دیگر خط مقدم کارگران است.

یک سخنگوی شرکت شیرینی سازی مریخ انوری گفت: بیش از یک میلیون تخم مرغ اهدا شده بود به بیمارستان ها و شوراهای یا به طور مستقیم یا از طریق سازمان های خیریه.

کری Cavanaugh شرکت بازاریابی مدیر گفت: “این یک حرکت کوچک به می گویند با تشکر از شما به ما NHS و مراقبین برای کار شگفت انگیز خود را در این زمان فوق العاده ای.”

خرده فروش مارکس و اسپنسر گفت: از آن خواهد شد ارائه تمام خدمات اورژانس, بهداشت و مراقبت های اجتماعی و بیمه خدمات درمانی کارگران رایگان Percy خوک تخم مرغ عید پاک.

یک سخنگوی این شرکت می خواست به “ما کمی” برای حمایت از خانواده های جشن عید پاک در “این زمان دشوار است”.

شکلات سازان Cadbury گفت: بیش از 250 ، 000 تخم مرغ عید پاک تحویل داده شده به بیمه خدمات درمانی و مراقبت در منزل کارکنان به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در معرض خطر از غذا فقر است.

نام مدیر کلودیا Miceli گفت: “ما از همه متوقف می شود برای حمایت از کسانی که چنین باور نکردنی از خود گذشتگی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de