Coronavirus: اداره گذرنامه کارکنان گفت: برای بازگشت به کار

کارکنان مشغول به کار برای او عظمت را اداره گذرنامه باور زندگی خود قرار داده در معرض خطر به دلیل خواسته که آنها بازگشت به کار.

بسیاری از آنها خواسته شده است برای رفتن به عقب در هفته آینده با وجود ادامه coronavirus بحران بی سی یاد کرده است.

در روز سه شنبه, کارکنان گفته شد توسط دفتر خانه مشاور علمی 80 درصد از مردم از دریافت Covid-19 در پایان و “ما نمی توانیم پنهان و دور از آن برای همیشه”.

دفتر خانه گفت: آن را حفظ اجتماعی فاصله در ادارات گذرنامه.

هنگامی که و چگونه به کارکنان به محل کار هستند سوال کارفرمایان به طور فزاینده مجبور به دست و پنجه نرم کردن با سراسر انگلستان است.

اعلیحضرت او را اداره گذرنامه (HMPO) دارای مراکز در بلفاست Durham, گلاسکو, لیورپول, لندن, نیوپورت و حاصل.

سه شنبه کنفرانس خطاب شد توسط مرتل لوید به HMPO افسر ارشد عامل.

با توجه به متن دیده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک او گفت: دولت بهداشت و درمان هدایت معنا نیست که کارکنان باید “باید در خانه بماند به جای ارائه خدمات اساسی”.

“آنچه نیز برای ما به عنوان یک کسب و کار است که به کنترل سطح کار در این سیستم به طوری که هنگامی که ما شروع به بازیابی ما ما تحت الشعاع خواسته های ما,” او گفت:.

منابع عمومی و خدمات بازرگانی اتحادیه گفت: تا به 2000 نفر از کارکنان خواسته می شود برای رفتن به عقب در با 500 در دفاتر در هر زمان.

اما ده ها تن از کارکنان ارسال پیام های که آنها عمیقا در مورد بازگشت به کار.

یکی نوشت: “اقدامات خود را در حال رفتن برای کشتن مردم است.”

یکی دیگر گفت: “اگر خانواده من بمیرم چون شما اصرار من نیاز به رسیدن به محل کار قبل از افزایش عبور می کند (داشتن جدا شده تا به حال) من دنبال یک ادعا علیه HMPO / دفتر خانه برای سهل انگاری.”

دیگران سوال که چگونه آنها را به کار بدون استفاده از حمل و نقل عمومی.

نیز وجود دارد که ادعا می کند در میان کارکنان و اتحادیه های کارگری که در مشاوره از یک مقام دولتی در جلسه با سیاست های دولت است.

با توجه به متن اصلی دفتر معاون مشاور علمی روپرت Shute گفت: کسانی که گوش دادن که در خانه ماندن مهم بود اما “ما همچنین باید برای حفظ عملکرد ما زندگی می کند”.

“شما بیشتر در معرض خطر در محل کار به شما خواهد بود در خانه خود و یا در سوپر مارکت. آن است که در مورد به حداقل رساندن آن را,” او گفت:.

“ما در حال کار بر روی ارزیابی است که 80 درصد از ما, اگر ما در حال حاضر نمی خواهد این ویروس هستند.”

وی افزود: “ما نمی توانیم پنهان و دور از آن برای همیشه.”

این تکرار دولت قبلی جلسات که تا 80 درصد از مردم در نهایت قرارداد Covid-19 و که این امر کمک به جمعیت توسعه “گله ایمنی”.

اما آن موقعیت بود کنار که مدل کامپیوتری پیشنهاد یک مستند مورد نیاز خواهد بود برای کاهش عفونت رای دادن.

عمومی و خدمات بازرگانی اتحادیه گفت: نظر او بودند “بسیار غیر مسئولانه و کاملا در تضاد دولت فعلی ارشاد”.

‘رسوا’.

عدد دبیر علامت Serwotka گفت: “این کاملا رسوا که HMPO نشان می دهد اعضای ما می توانید به بازگشت به کار در طول یک بیماری همه گیر به روند معمول گذرنامه.

“معتاد به اسب دوانی رویکرد به اعضای ما’ ایمنی و سلامت شرم آور و در نهایت آنها را در معرض خطر بیشتر از قرارداد Covid-19.

“ما در حال حاضر اعضای مرگ به عنوان یک نتیجه از ابتلا به کروناویروس و تحت فشار خدمات مدنی مدیران در بخش های دیگر به تعطیل دفاتر بنابراین کارکنان از خانه کار می کنند.”

صفحه اصلی دفتر سخنگوی رد پیشنهادات سلامت کارکنان بود که در معرض خطر قرار داده.

در بیانیه ای گفتند: “اعلیحضرت او را اداره گذرنامه به طور کامل پیوستن به بهداشت عمومی مشاوره در تمام دفاتر خود و اتخاذ اجتماعی فاصله اقدامات برای حفظ هر دو کارکنان و مشتریان امن است.

“ادامه در عمل قابل ملاحظه ای محدود نیروی انسانی سطح با تعداد قابل توجهی از مردم در حال کار از خانه که در آن ممکن است و کارکنان اولویت بندی موارد اضطراری.

“راهنمایی نیز موجود است برای افرادی که در حال رفت و آمد به کار می کنند.

“آن را روشن ساخته شده بود و در این جلسه که دولت اولویت کاهش گسترش coronavirus و همه ما باید به منظور محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

اداره گذرنامه کارکنان باید برای رسیدگی به اسناد و مدارک و گذرنامه ارسال شده از سراسر جهان است.

یک منبع گفت که آنها و همکاران خود خوشحال بودند یک اسکلت کارکنان برای پردازش برنامه های کاربردی مورد نیاز برای شناسایی اهداف به خصوص زمانی که متقاضیان شد پزشکان یا پرستاران.

اما آنها در حال حاضر در برخورد با درخواست برای گذرنامه قبل از تعطیلات بیش عید پاک اما خاموش ترین مسافرت هوایی به معنای آنها دیگر فوری این منبع گفت.

یک کلید سیستم های کامپیوتری استفاده می کنند نمی تواند نصب شده بر روی لپ تاپ ها و اقدامات امنیتی آن را دشوار برای عملیات کارکنان به محل کار از خانه.

اداره گذرنامه است که به دنبال راه های جدید برای کمک به آنها را به انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im