مسافران سرگردان در یک قرنطینه کشتی کروز در ژاپن برای بیش از دو هفته شروع به پیاده.

وجود 74 اتباع بریتانیا در الماس شاهزاده کشتی بود که قرنطینه در 3 فوریه پس از شیوع کروناویروس پردازنده.

روز چهارشنبه کروز اپراتور و مقامات مجاز مسافران به پیاده یک بار آنها را با توجه به همه روشن است.

دولت بریتانیا گفت که آن امید به پرواز بریتانیا بازگشت “اواخر این هفته”.

“ما در حال برنامه ریزی یک تخلیه پرواز از توکیو به انگلستان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای انگلیسی ها که در الماس شاهزاده خانم” وزارت امور خارجه بریتانیا در بیانیه ای گفت.

“ما بیشترین نگرانی برای تحت تاثیر قرار بریتانیا و به شدت آنها را تشویق به ثبت نام برای تخلیه پرواز” به آن اضافه شده است.

BBC خبرنگار لورا سر و کله زدن گفت: اولین مسافران که پا کردن کشتی کروز به سرعت راه خود را بر روی انتظار مربیان در حالی که برخی حتی تصمیم به گرفتن یک تاکسی است.

در ضمن در کره جنوبی ممنوع, ورود برای کلیه اتباع خارجی که در کشتی کروز بوش.

از روز شنبه وجود دارد 88 موارد جدید عفونت در هیئت مدیره کشتی آوردن مجموع به 542 مورد تأیید مقامات ژاپن گفت: – حدود یک در هفت مسافر.

این بزرگترین خوشه ای از موارد در خارج از چین است.

ما در حال حاضر به تخلیه بیش از 300 نفر از شهروندان خود را از کشتی. کره جنوبی و کانادا و استرالیا و اسرائیل و هنگ کنگ نیز برنامه ریزی تخلیه.

قبل از آن ژاپن وزیر بهداشت گفت: همه مسافران هنوز در هیئت مدیره شده بود آزمایش ویروس و کسانی که تا به حال آزمایش منفی خواهد شروع به ترک کشتی در روز چهارشنبه.

در روز سه شنبه وجود دارد سردرگمی بیش از اینکه یک زن و شوهر انگلیسی در هیئت مدیره کشتی – که تا به حال شده است به روز رسانی به طور منظم برای روزنامه نگاران و از طریق رسانه های اجتماعی – تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

دیوید هابیل از Northamptonshire, بعد از آن گفت: در Facebook او و همسرش سالی تایید شد به عنوان داشتن ویروس و قرار بود به یک خوابگاه قبل از آنها را می توان منتقل شده به بیمارستان.

“ما هر دو احساس خوب اما در واقع آزمایش مثبت برای ویروس,” او گفت:.

یکی دیگر از انگلیسی مسافر در هیئت مدیره کشتی ایلین اسپنسر گفت که او تا به حال شده است “بسیار نا امید” با دولت بریتانیا را پاسخ اولیه و آنها باید سازماندهی نجات پرواز دیر.

او گفت: رادیو 4 امروز برنامه که با مسافران که می خواستم به نجات پرواز تا به حال به امضای یک توافق نامه است که آنها را به قرنطینه برای 14 روز خود را در بازگشت به انگلستان است.

“من نیاز به رفتن به خانه من می خواهم برای دیدن خانواده من اما بدیهی است که آن را به یکی دیگر از 14 روز (پس از پرواز). من آرزو می کنم که آنها می خواهم تصمیم به انجام این آخرین هفته است.”

با توجه به آمار و ارقام رسمی در روز دوشنبه چهار انگلیسی از کشتی که در بندر یوکوهاما – در بیمارستان در ژاپن با تایید coronavirus.

ایرلندی وزیر خارجه سیمون Coveney تایید دو نفر از شش ایرلندی مسافران در شاهزاده خانم الماس آزمایش مثبت برای این ویروس و در حال درمان در بیمارستان در ژاپن است.

آقای Coveney گفت: مسافران باید تابعیت دوگانه با یکی دیگر از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و نه به طور معمول زندگی در ایرلند – اما که ایرلندی سفارت در توکیو شد و در تماس با آنها.

رئیس جمهور شاهزاده Cruises Jan Swartz گفت: این شرکت فرستاده می شود بیشتر پزشکان و پرستاران به کشتی.

خارجی دفتر مشاوره تحت تاثیر قرار اتباع بریتانیایی به تماس با سفارت بریتانیا در توکیو در +81 3 5211 1100.

همانطور که از روز شنبه در ساعت 14:00 به وقت GMT در انگلستان در مجموع 4,916 مردم تا به حال تست شده برای کوروناویروس. نه تنها مردم را آزمایش مثبت و بقیه تایید شده است منفی است.


آیا شما شده است متاثر از آنچه اتفاق می افتد بر روی الماس شاهزاده خانم کروز کشتی ؟ به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی