Coronavirus همه گیر است ‘شتاب’ هشدار می دهد که به عنوان رئیس جهانی مرگ و میر را نگه می دارد به سرعت در حال افزایش

این Covid-19 شیوع است به دور از در حال مرگ, رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است, اصرار سازمان ملل به عمل در حالی که آن را هنوز هم ممکن بود به “تغییر مسیر” این بیماری همه گیر.

این بیماری گسترش است “شتاب” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: روز دوشنبه با استناد به گسترش آمار و ارقام از coronavirus موارد است.

“از آن زمان 67 روز از اولین مورد گزارش شده برای رسیدن به اولین 100,000 موارد و 11 ماه برای دومین 100,000 موارد و فقط چهار روز برای سومین 100,000 موارد,” او گفت:.

آن را هنوز هم ممکن است برای غلبه بر روند منفی این مقام افزود: اصرار سازمان ملل به عمل می کنند.

ما درمانده تماشاگران. ما می توانیم تغییر مسیر از این بیماری همه گیر.

موارد coronavirus ثبت شده در “تقریبا در هر کشور” در جهان رسمی اضافه شده است. همانطور که از روز دوشنبه بیش از 350 ، 000 Covid-19 مورد تایید شدند و بیش از 15 ، 000 مرگ و میر.

همچنین در rt.com چه خواهد شد پس از coronavirus جهان به مانند زمانی که ما به سرمایه گذاری از خود انزوا?

این که رئیس همچنین در زمان واکسن در مستند اقدامات اجرا شده توسط بسیاری از کشورها در سراسر جهان است. در حالی که اصرار مردم برای ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله او هنوز هم استدلال می کنند که این فقط خرید برخی از زمان است که کسانی که به این معنی هستند “دفاعی” در خود طبیعت است. که کمک خواهد کرد که به “پیروزی” در طول بیماری Ghebreyesus هشدار داد.

“برای برنده شدن ما نیاز به حمله ویروس ها با استفاده از تهاجمی و هدفمند تاکتیک های تست هر مورد مشکوک به جداسازی و مراقبت از هر مورد تایید شده و ردیابی و quarantining هر تماس” او توضیح داد:, و اضافه کرد که تعداد فزاینده ای از عفونت در میان پزشکی کارگران در سراسر جهان است “هشدار دهنده” روند به عنوان به خوبی.

همچنین در rt.com تعویق? شاید. لغو? هیچ راه: توکیو 2020 سازمان دهندگان می گویند که آنها نمی خواهد بحث در مورد لغو بازی های المپیک

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im