Coronavirus: alex guerrero با هشدار نسبت به تاثیر بر مسائل زیست محیطی


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Coronavirus شیوع می توان از تلاش برای مقابله با مسائل زیست محیطی سال, تلویزیون, طبیعت کریس alex guerrero هشدار داده است.

او گفت: اشتغال ذهنی با مبارزه با این بیماری همه گیر می تواند حرکت کند تغییر آب و هوا به پایین دولت ها’ دستور کار است.

مجری گفت: شیوع بیماری می تواند بر مناظر طبیعی با, ذخایر طبیعت رفتن unmaintained.

اما او اضافه آن را می تواند به حیات وحش یک “مهلت” و از مردم خواست تا “تعامل با طبیعت”.

Alex guerrero هشدار داد “دیگر اثر مرگبار” از این ویروس می تواند یک شکست برای مقابله با تغییرات آب و هوایی و از دست رفتن تنوع زیستی.

“اگر این تبدیل به یک اجرا در برخورد با این مسائل و ما از دست دادن انگیزه ما به دست آورده اند که می تواند ما را به عقب سال است. تغییر آب و هوا است که نمی دور,” او گفت:.

انگلستان است که با توجه به میزبان COP26 کنفرانس تغییرات اقلیمی در گلاسکو در نوامبر اگر چه وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: در روز پنج شنبه وجود دارد “هیچ چدن تضمین” آن را پیش بروید.

‘دشوار و وحشتناک’

Springwatch میزبان alex guerrero گفت که او به حداقل رساندن تماس های اجتماعی در جنگل جدید خانه شد و “به شدت نگران” در مورد او 87 ساله و پدر که خود منزوی.

او گفت: همایش ها و جلسات او با توجه به حضور در لغو شده بود و آن را “زمان” برای مقابله مبارزات.

“ما نمی تواند فکر می کنم جهان طبیعی نمی توان نهفته – کشاورزان ممکن است قادر به رسیدن به زمینه اگر مردم نیست حفظ طبیعت و ذخایر آنها را کاهش کیفیت و بدون در نظر سنجی های ما از دست دادن ارتباط با آنچه که در جهان طبیعی” او اضافه شده است.

“این دشوار خواهد بود و زمان وحشتناک اما ما باید برای بیرون آمدن از آن یاد داشتن درس و در حال تغییر ما از شیوه های.

“ما خودمان را در مورد چگونه ما انجام کسب و کار و تعاملات اجتماعی – آیا ما باید به عنوان بسیاری از جت در آسمان ؟ ما نمی توانیم اجازه می دهد خودمان را به این آسیب پذیر است.”

او گفت: وجود دارد می تواند یک “مهلت برای طبیعت” با کاهش آلودگی هوا به عنوان تجربه در ونیز کشید و تشابه با پا و دهان بحران سال 2001 است.

“این بسیار متفاوت بحران اما در جنگل جدید سگ واکر رفتار مسئولانه و اختلال در زمین-لانه پرندگان بسیار کاهش می یابد و آنها تا به حال بهترین فصل پرورش برای سال و سال است.”

او در تشویق مردم به نوبه خود به طبیعت برای “آرامش و شادی” اگر آنها خود جدا.

“این یک فرصت – این بهار یادگیری در مورد birdsong گل آینده – ما می دانیم که آن را خوب است برای سلامت جسمی و روحی ما.”

با چینی بازار فروش حیوانات زنده به عنوان یک منبع بالقوه از بیماری ها هستند که به انسان, alex guerrero به نام برای پایان دائم به تجارت.

“مطمئنا این خواهد بود یک نقطه که در آن ما فکر می کنیم در سطح جهانی برای محافظت از خودمان را به عنوان به خوبی به عنوان حیات وحش وجود دارد می تواند برخی از دراز مدت برکت برای حیات وحش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im