“این سخت است از نظر مالی اما کسب و کار ما در حال حاضر می توانید ترک خوردگی می گوید:” نیل کانوی اجرا می شود که یک حوله و ملافه غرفه در بارنزلی, هوای آزاد, در بازار با همسر او سوزان.

باز هوا بازار و نمایشگاه ماشین اجازه خواهد داشت به دوباره باز کردن در انگلستان در روز دوشنبه با کروناویروس مربوط به اقدامات در محل.

به عنوان با مراکز باغ (که دوباره باز مه در سراسر انگلستان) خطر انتقال از Covid-19 “پایین تر است در این فضای باز و فضاهای باز”.

سعی کنید به نگه داشتن مشتریان خود را امن نیل و سوزان را بازرسی و نگهداری چگونه کار می کنند.

این جفت ارز باید چاپ جدید نشانه هایی برای تشویق خریداران به نگه داشتن دو متر فاصله و همچنین معرفی پرداخت تماس و تعیین شده پرداخت و “pick-up” امتیاز برای سفارشات.

“ما امیدواریم که ما می توانیم با ارائه یک مثال خوب از چگونه همه چیز کار می کنند و امیدوارم دیگران را به دنبال خواهد داشت می گوید:” سوزان.

او می گوید که از آن شده است “خنده دار چند ماه” معامله نیست و در طول مستند پس از شروع به کار در بازار زمانی که او 12 ساله.

“ما می خواستم به می دانم که زمانی که ما در آینده ما سؤال شد اگر آن را تا به حال اتفاق می افتد.”

“اما در حال حاضر ما واقعا به دنبال به جلو به گرفتن آغاز شده و کمک به اقتصاد را پشت روی پای خود ایمنی-اولین دوره” او می افزاید.

اگر چه خود را در غرفه بازار ممکن است به نفع از مستند اقدامات به تدریج در حال برداشته نیل پیش بینی آن را ممکن است برخی از زمان برای تجارت و اعتماد مشتری به بازگشت.

“من فکر نمی کنم ما به مقدار زیادی از پول, اما ما باید برای رسیدن به نوسان از کار دوباره” نیل می گوید.

یک تجارت بدن می گوید که کسانی که داشته ام در فروش اقلام ضروری مانند مواد غذایی در طول مستند نشان داده اند که تجارت می تواند انجام شود با خیال راحت. اما آنها به بی بی سی گفت آنها باور دارند که تنها کسری از بازار سر گرفته خواهد شد فورا.

جو Harrison, مدیر اجرایی ملی معامله گران بازار فدراسیون گفت: “آن را به یک مقدار زیادی از زمان برای بازار به رسیدن به پتانسیل کامل خود را با تجهیزات مناسب در محل.”

نمایشگاه ماشین نیز مشغول به کار شده است برای قرار دادن اقدامات در محل برای اطمینان از ایمنی کارکنان و مشتریان پیش از بازگشایی گفت: شکایت رابینسون مدیر ملی نمایندگی Franchised برگزار می گردد انجمن.

او گفت: آنها عبارتند از: سیستم های یک طرفه دست sanitising ایستگاه محافظ صفحه نمایش و تر تمیز کردن مکرر برای هر یک از ماشین.

Covid-19 دوباره باز کردن برنامه

دیگر خرده فروشان در انگلستان نیز با فشار دادن به جلو با خود coronavirus-secure دوباره باز کردن برنامه.

Ikea به عنوان مثال می ماند باز در طول مستند. اما این تصمیم به تعطیل و تنها دوباره باز در انگلستان و ایرلند شمالی از دوشنبه.

یک مدیر فروشگاه به بی بی سی گفت که “نگهبانان” خواهد شد مشغول به کار در فروشگاه یادآوری مشتریان اجتماعی فاصله دستورالعمل.

دیگر مغازه های طبقه بندی شده به عنوان غیر ضروری در انگلستان اما قادر نخواهد بود برای دوباره باز تا 15 ژوئن. هیچ شرکت تاریخهای تعیین شده است و برای بازگشایی غیر ضروری مغازه ها در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی اما هر کشور قصد دارد در محل.

این شامل مغازه ها به فروش چیزهایی مانند لباس و اسباب بازی و کتاب الکترونیک و همچنین به عنوان خیاط, حراج, خانه, استودیو عکاسی و داخل بازار.

تونی Symons صاحب راجر مردانه کنت در حال حاضر دنده تا برای شروع تجارت دوباره.

او می گوید که او دستور داده است تا یک Perspex صفحه نمایش برای تا منطقه را معرفی کوتاه دهانه ساعت و یک کلاه بر روی تعدادی از مشتریان مجاز در مغازه اش در یک زمان.

اما مانند نیل معامله گر بازار تونی تنها انتظار قطره ای از تجارت در ابتدا.

“خوشبین باشیم من می گویند مشتریان خواهد آمد هجوم آوردند از طریق درب. متاسفانه من نمی فکر می کنم که خواهد بود در این مورد.”

به عنوان یک خرده فروش مستقل بدون خرید و فروش آنلاین پلت فرم تونی است که با تکیه بر مشتری بازدیدکننده داشته است و امیدوار است که بلند خواهد ساخت تا در طول زمان است.

“من می خواهم به فکر می کنم همه مثل من و می خواهد به خارج وجود دارد و انجام همه چیز اما خواهیم دید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de