چاق بودن یا اضافه وزن شما قرار می دهد در معرض خطر بیشتری از بیماری های جدی و یا مرگ از Covid-19 کارشناسان می گویند پس از بررسی مطالعات موجود.

بررسی مدارک توسط بهداشت عمومی انگلستان یافت می شود وزن بیش از حد و قرار دادن مردم در معرض خطر بیشتری از نیاز به بستری در بیمارستان یا مراقبت های ویژه.

و خطر رشد قابل ملاحظه ای به عنوان وزن افزایش یافته است.

انتشار در می آید جلوتر از انتظار دولت اعلام تدابیر جدید برای جلوگیری از چاقی است.

دکتر آلیسون Tedstone ارشد تغذیه در بهداشت عمومی انگلستان گفت: در حال حاضر شواهد روشن بود که اضافه وزن یا چاق بودن شما قرار می دهد در معرض خطر بیشتری از بیماری های جدی و یا مرگ از Covid-19 و همچنین از بسیاری دیگر از بیماری های تهدید کننده زندگی.

“از دست دادن وزن می تواند مزایای زیادی برای سلامت و همچنین ممکن است کمک به محافظت در برابر خطرات بهداشتی از Covid-19” او گفت:. “در مورد اقدام در چاقی هرگز قوی تر شده است.”

انگلستان یکی از بالاترین سطح چاقی در اروپا است. تقریبا دو سوم از بزرگسالان در انگلستان اضافه وزن دارند یا چاق با چهره های مشابه در ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

من اضافه وزن ؟

بیمه خدمات درمانی می گوید: اکثر بزرگسالان با شاخص توده بدن (BMI) 25 تا 29.9 اضافه وزن هستند در حالی که کسانی که با BMI از 30 تا 39.9 در حال طبقه بندی شده به عنوان چاق.

شاخص توده بدن محاسبه شده است با تقسیم یک فرد جرم به کیلوگرم بر مجذور قد به متر.

  • بررسی شاخص توده بدن خود را با استفاده از سی ماشین حساب

یکی دیگر از اندازه گیری چربی بیش از حد است و اندازه دور کمر مردان با دور کمر از 94cm یا بیشتر و در زنان با دور کمر از 80 سانتی متر و یا بیشتر هستند بیشتر احتمال ابتلا به چاقی و مشکلات مربوط به.

حمایت از مردم برای رسیدن و حفظ وزن سالم می تواند باعث کاهش شدید اثر Covid-19 در جامعه به ویژه در میان گروه های آسیب پذیر هستند که بیشتر تحت تاثیر چاقی در این گزارش گفت:.

پروفسور سوزان Jebb از دانشگاه آکسفورد گفت: ما در حال حاضر می دانیم که افراد مسن, مردان, کسانی که از جنوب آسیا و برخی دیگر از گروه های قومی و زندگی مردم در بیشتر مناطق محروم هستند در معرض خطر از Covid-19.

“بیش از و بالاتر از این چیزها این بررسی نشان می دهد که اضافه وزن یکی از عوامل مهم در,” او گفت:.

وجود شواهد که برخی از مردم در مبارزه با وزن خود در طول همه گیر او اضافه شده است که ارائه یک “re-مجموعه حاضر” برای هر کس به فکر می کنم در مورد شیوه زندگی خود را.

بر اساس این گزارش در حالی که برخی از داده ها نشان می دهد که بیشتر مردم اعمال شده در طول مستند شواهد نشان می دهد که ملت ورزش سطح افزایش یافته است به طور کلی.

در ضمن میان وعده غذایی و مصرف الکل و فروش از مغازه های خیابان بالا افزایش یافته است.

بوریس جانسون است که انتظار می رود به اعلام اقدامات جدید به زودی برای مبارزه با چاقی از جمله ممنوعیت تلویزیون تنقلات آگهی قبل از 21:00.

این اقدامات هنوز به اردوی اما همچنین به احتمال زیاد شامل ممنوعیت تبلیغات آنلاین برای مواد غذایی ناسالم و محدودیت در فروشگاه تبلیغات.

  • پانوراما: لغو مستند در سلفرد
  • من ممکن است شما را از بین ببرد: پیشگامانه درام ساخت عناوین در مستند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی