Coronavirus: NUS راه اندازی “جرم عمل’ به صورت مستند دانش آموزان

صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان که از دست رفته در مطالعات خود در طول مستند در حال خواسته به ثبت نام برای یک “کنش جمعی” برای جبران خسارت.

اتحادیه ملی دانشجویان (NUS) می خواهد بدهی و جبران خسارت برای دانش آموزانی که با آن مواجه اختلال پس از دانشگاه های بسته خود را درب.

انگلستان دانشگاه های وزیر می خواهد دانش آموزان را به شکایت به دانشگاه است.

اما NUS جمهور زمزم ابراهیم می گوید: این رویکرد به معنای دانش آموزان “کمتر حقوق از اگر ما می خواهم به رزرو یک Airbnb”.

صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان در حال پرداخت برای آموزش و پرورش آنها به سادگی نمی با توجه به این هستند که راه اندازی آن در بریتانیا گسترده کمپین در روز چهارشنبه.

  • دانش آموزان نادیده گرفته می شود’ بیش از هزینه بازپرداخت ادعا
  • دانش آموزان باید قادر به بازپس گرفتن ماه’ می گوید: NUS

این اتحادیه می گوید خود را دارد تحقیقات نشان می دهد یک پنجم دانش آموزان شده اند قادر به دسترسی خود را به یادگیری در تمام طول مستند, در حالی که یک سوم آن را می گویند شده است از کیفیت پایین.

کسانی که به خصوص ضربه عبارتند از:

  • دانش آموزان معلول برخی از آنها را از دست داده اند دسترسی به “تنظیمات معقول و منطقی” آنها در کالج
  • دانش آموزانی که نیاز به رفتن به کالج برای دسترسی به استودیو آزمایشگاه و کارگاه
  • و کسانی که در محل کار به عنوان بخشی از دوره های خود را.

دولت اسکاتلند اعلام کرده است برای حمایت از دانش آموزان در طول تابستان است.

تا کنون بیش از 500 ، 000 دانش آموزان را امضا کرده اند یک سری از دادخواست درخواست برای بازپرداخت هزینه اما NUS می گوید موسسات به صورت قابل توجهی چالش های مالی با توجه به همه گیر خواهد شد و مبارزه به پای این لایحه بدون حمایت دولت.

“ما در حال تماس با امروز برای دانش آموزان برای ثبت نام به ما جمعی اقدام به پیروزی غرامت عادلانه یا از طریق یک ازنو و نوشتن و یا بازپرداخت گفت:” NUS معاون رئیس جمهور برای آموزش عالی کلر Sosienski اسمیت.

“ما می دانیم که مقیاس این اختلال شده است آنقدر وسیع است که ما نیاز به یک ملی بخش گسترده ای پاسخ از دولت برای این کار از جمله کمک های مالی از وست مینستر.

“حتی اگر دانشجویان شکایت خود را به موسسات فرد چگونه خواهد دانشگاههای استطاعت آن زمانی که دولت انگلستان در میانهی شب اعلام کرد یک پنی تک بودجه اضافی برای حمایت از آنها؟”

مدرک کارشناسی ارشد قطع

در لندن معتبر کالج سلطنتی هنر فقط کمتر از نیمی از دانش آموزان را امضا مشترک شکایت در مورد استاندارد آموزش آنها دریافت کرده اند در این مدت درخواست به پرداخت یک سوم از هزینه های خود را.

دانش آموزان سابق شامل دیوید هاکنی پیتر بلیک Barbara Hepworth, گاوین و ترک و تریسی امین, ساخت RCA بهار-هیئت مدیره دوره های تحصیلات تکمیلی دانشجویان هنر امیدوار به ایجاد یک حرفه ای در رقابتی بسیار حرفه ای است.

دانشجو اد Compson که هماهنگ کننده این کمپین است که در سال دوم کارشناسی ارشد در نقاشی و می گوید: این دانشکده منتقل شده آموزش آنلاین.

“اما برای دانش آموزانی که عمل استودیو مبتنی بر این است که خام و حتی اگر آنها هنوز هم یک درجه خوب در پایان آن است که ارزش کمی بدون زمان هنر دانش آموزان نیاز به صرف در استودیو در حال توسعه عمل خود را.

“بیش از هر چیزی در این مورد ایجاد یک نمونه کارها,” او می گوید.

او می گوید که برای او مستند آمد و در یک زمان فقط به عنوان او ایجاد شده بود در 18 ماه از آزمایش نسبت به این کار که فرم مدرک خود را در نمایشگاه.

و حرکت بسیار مهم پایان سال مدرک نشان می دهد حاضر است که بدون استفاده به دانشجویان هنر که عمل استودیو بر اساس او می گوید.

دانش آموزان خواسته اند برای دسترسی به استودیو در طول تابستان و یا سال بعد اما ترس کالج را شنده درآمد از تابستان دوره های کوتاه مدت و از سال آینده مصرف از دانشجویان جدید.

چند ده دانش در حال حاضر قادر به پرداخت هزینه های خود را از دست داده خود را در بخش زمان شغل در طول همه گیر شده اند و به حالت تعلیق توسط دانشگاه می گوید اد و دانشجویان بین المللی در این موقعیت می تواند در صورت اخراج از کشور تحت حکومت قوانین ویزای دانشجویی.

این RCA گفته است: “تلاش برای ارائه بهترین کیفیت تجربه یادگیری برای دانش آموزان در همه گیر زیر همه دولت ها و الزامات قانونی”.

“دانش آموز ما حمایت از تیم به طور مداوم در تلاش برای کمک به دانش آموزان با مشکلات و برنامه های پرداخت و همچنین به ارائه مشاوره در طی چه شده است یک زمان دشوار برای همه” آن را در بیانیه ای گفت.

“شما هیچ تابستان دوره های کوتاه مدت در این سال در حالی که ما انجام این کار پیچیده تطبیق و آماده سازی ساختمان های ما برای بازگشت و دانشجویان جدید در ماه سپتامبر است.”

هستند رئیس جمهور زمزم ابراهیم معتقد است ابعاد این مشکل را برای دانش آموزان بیش از حد بزرگ به کار گرفته می شود از طریق موجود محلی فرآیندهای.

“دولت بریتانیا در حال از جان گذشته برای کاهش این به یک سری از مشکلات فردی.

“این یک مجموع از خیانت اعتماد به هزاران نفر از دانش آموزان که در حال حاضر رو مادام العمر بدهی برای یک بار در طول عمر آموزش و پرورش آنها را دریافت نکرده اند,” او گفت:.

NUS امیدوار به همکاری با این بخش و با دولت برای حل مسئله “در وهله اول” اما نه “حاکم کردن رسمی تر عمل اگر لازم است”.

در بیانیه وزارت آموزش و پرورش معتقد است که دانشگاه در حال “مستقل” و مسئول تنظیم هزینه های خود را دارند بنابراین آیا یک دانش آموز است که به عنوان بازپرداخت “بستگی به شرایط خاص ترتیبات قراردادی بین آنها و ارائه دهنده خود را”.

“دانش آموزان باید اول افزایش نگرانی های خود را با ارائه دهنده خود را و هر گونه شکایات حل نشده در ارائه دهندگان در انگلستان و ولز باید به صورت مستقل Adjudicator برای آموزش عالی که منتشر کرده راهنمایی در مورد این موضوع می گوید:” بیانیه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de