Coronavirus: در لیورپول Aintree بیمارستان می میرد

یک “long-serving” در یک بیمارستان در لیورپول مرده است و پس از آزمایش مثبت برای Covid-19.

لیز Glanister, 68, درگذشت, روز جمعه در Aintree دانشگاه بیمارستان که در آن او بود کارکنان ،

دایان قهوه ای ارشد در دانشگاه لیورپول بیمارستان NHS Foundation Trust گفت: با “غم و اندوه بزرگ” او می تواند تایید Ms Glanister فوت کرده است.

او گفت که او خواهد بود “متاسفانه از دست رفته توسط همه کسانی که می دانستند و با او کار می کرد”.

خانم براون ادامه داد: “تمام افکار ما هستند که با لیز خانواده در این زمان و ما آنها را صمیمانه تسلیت عرض می کنیم.”

Estephanie دونن شمال غرب مدیر منطقه ای از کالج سلطنتی پرستاری گفت: پرستاران مانند لیز هستند و در خط مقدم این مبارزه و زمانی که آنها تسلیم Covid 19 آن را احساس می کند به ویژه بی رحمانه است.”

پرستاری یادداشت های یک وب سایت خبری اجرا شده توسط پرستاران ثبت نام شده نیز پرداخت ادای احترام به لیورپول ،

این توییتی که “با عرض پوزش اعلام می کنم که عضو دیگری از ما پرستاری خانواده لیز Glanister است متاسفانه گذشت از COVID-19”.

لیورپول شهردار Joe Anderson پرداخت ادای احترام به Ms Glanister به tweeting: “ما عمیق ترین همدردی می رود به خانواده و دوستان خود را نشان می دهد و دوباره خطرات و قربانی سلامتی ما کارگران در حال ساخت روزانه است.”

Wavertree MP پائولا بارکر نیز در توئیتر خود نوشت این بود: “خبر غم انگیز” در حالی که در کنار رودخانه MP کیم جانسون توییتی او همدردی به Ms Glanister خانواده اضافه کرد که ما “NHSheroes سزاوار بهتر از این”.

او گفت که آنها “باید صلح از ذهن است که زمانی که آنها در حال صرفه جویی در زندگی که آنها را امن خود” نامیده می شود و برای سریعتر تست برای کارگران خط مقدم.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر بیمارستان ثبت شد به عنوان 4,934 به عنوان 17:00 BST در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im