Coronavirus: North-west, England مدارس تاخیر بازگشایی

بسیاری از مدارس در شمال غرب انگلستان را به تاخیر بازگشایی حداقل تا 22 ژوئن بیش از coronavirus نگرانی عفونت نرخ در حال افزایش است.

مدارس در بلکبرن گفت: آنها نمی خواهد بازگشایی در روز دوشنبه به عنوان دولت خواست در حالی که Tameside شورای “قویا” توصیه مدارس به انجام این کار.

Wirral شورای اسلامی نیز خواست مدارس را “قابل تامل و در نظر گرفتن” بازگشایی برنامه.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “وجود یک چالش است” در منطقه است.

برخی از دانشمندان می گویند این تحقیق تعداد خزنده در سراسر کشور و پیشی گرفتن یک نقطه که در آن اپیدمی طول می کشد خاموش دوباره در منطقه است.

داده ها از بهداشت عمومی انگلستان منتشر شده در روز جمعه به یک ارزش R 1.01 برای شمال غرب و 1.0 برای جنوب غرب با تمام مناطق دیگر زیر 1.

اگر R یک یا بالاتر ویروس را به صورت تصاعدی از طریق جمعیت در حالی که یک مقدار کمتر از یک نشان می دهد این ویروس به کاهش است.

کالین کاکس مدیر بهداشت عمومی در Cumbria همچنین هشدار داد در روز جمعه مردم باید “از خود راضی” و مستند محدودیت می تواند سخت تر اگر تعداد رو به افزایش است.

Dr Jeanelle د Gruchy, Tameside شورای بهداشت عمومی, مدیر نوشته است به همه معلمان سر “به شدت توصیه آنها را به تاخیر گسترده تر بازگشایی تا زمانی که وجود دارد بیشتر اطمینان که Covid 19 عفونت رای در حال کاهش است”.

در بیانیه این سازمان گفت: “این زیر اطلاعات جدید منتشر شده [چهار] نشان می دهد که منطقه ای R نرخ افزایش یافته است بالاتر از 1 و همچنین به عنوان اطلاعات بومی و محلی است که نرخ ابتلا به عفونت باقی می ماند بالاتر و خدمات بهداشتی کشیده می شوند.”

Dr Paul Birrell از یک تیم در بهداشت عمومی انگلستان (PHE) و دانشگاه کمبریج گفت: شمال غرب – با 4,170 عفونت های روز – بود “نگرانی” نسبت به دیگر مناطق است.

دولت پیشنهاد کرده است که مقدمه ای از “محلی مستند” اقدامات برای مبارزه با هر گونه شعله ور شدن یو پی اس در مناطق خاص.

اما Greater Manchester شهردار اندی برنهام سوال که آیا این قبیل اقدامات عملی آنها خواستار یک “دستور غذا برای هرج و مرج”.

هر دو او و لیورپول شهر منطقه شهردار استیو Rotheram گفته اند مستند محدودیت های که برداشته بیش از حد به زودی و رانده شدند از لندن با مناطق دیگر ندارد و به گوش.

شوراها در Gateshead, Hartlepool و لیورپول اعلام کرد در ماه مه که آنها نمی خواهد بازگشایی مدارس در 1 ژوئن به عنوان توصیه شده توسط دولت است.

Wirral شورای رهبر پت هاکت همچنین از مردم خواست تا “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” پس از مناطق محبوب شد “jam-packed” با بازدید کنندگان در طول آب و هوای گرم آخر هفته گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de