Coronavirus: هیچ وقت برای خوشنودی می گوید: NHS انگلستان


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“در حال حاضر زمان به راضی,” NHS England, مدیر پزشکی, Stephen Powis هشدار داده است در دولت آخرین coronavirus کنفرانس مطبوعاتی.

پروفسور Powis گفت که “هر یک از ما دارای یک بخش به بازی” اگر انگلستان است که برای حفظ مرگ و میر زیر 20,000.

کسب و کار, منشی, Alok Sharma همچنین اعلام کرد تغییرات به عجز از پرداخت دیون قوانین و بیمه خدمات درمانی زنجیره تامین است.

تعداد زیادی از مردم فوت کرده اند با کروناویروس در انگلستان در حال حاضر رسیده 1,019.

آقای شارما گفت: عجز از پرداخت دیون قوانین را تغییر خواهد داد اجازه می دهد تا شرکت های انعطاف پذیری بیشتر به عنوان آنها در مواجه با بحران کنونی است.

او اضافه کرد که طیف وسیعی از اقدامات برای افزایش عرضه تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک صورت برای محافظت از خط مقدم کارکنان بیمه خدمات درمانی نیز معرفی شده است.

“نوار قرمز” خواهد بود به کاهش اجازه می دهد تولید کنندگان جدید از دست sanitiser به محصولات را به بازار “در یک ماده از روز” او گفت:.

  • تعداد بریتانیا coronavirus مرگ و میر افزایش می یابد بالاتر از 1000
  • ترک لندن نشانه از بالا دیده می شود

پروفسور Powis نیز خواسته شد در مورد گسترش این بیماری پس از بیشتر از 260 انگلستان مرگ و میر در 24 ساعت.

او پاسخ داد: “واضح است که شده است وجود دارد افزایش در مرگ و میر امروز.

“اگر ما می تواند مرگ و میر زیر 20,000 ما انجام داده اند بسیار خوبی در این بیماری همه گیر” پروفسور Powis افزود: انعکاس نظرات از دولت افسر ارشد علمی پیش از آن در ماه.

او ادامه داد: “آن اوایل در لحظه و دانشمندان که در حال کار با دولت به آنچه که ما انتظار می رود البته تنظیم پیش بینی های خود را در حال حاضر به عنوان ما شروع به دیدن واقعیت از این بیماری همه گیر در انگلستان و نه از آنچه ما بر این باور ممکن است اتفاق افتاده چند هفته پیش.”

توضیح اقدامات جدید برای کمک به کسب و کار آقای شارما گفت که امیدوار است این تغییرات کمک خواهد کرد که شرکت “پدیدار دست نخورده از طرف دیگر Covid-19 همه گیر”.

“این اقدامات را به کسانی که از شرکت های وقت اضافی و فضا برای آب و هوا طوفان و آماده بود که بحران به پایان می رسد در حالی که اطمینان وام گرفتن بهترین بازده ممکن است در شرایط,” او گفت:.

قوانین جدید اجازه خواهد داد که شرکت های تحت بازسازی به ادامه برای به دست آوردن دسترسی به منابع و مواد خام است.

و او گفت: وجود دارد خواهد بود به طور موقت تعلیق غیر قانونی تجارت مقررات برای مدیران شرکت برای حذف این تهدید از مسئولیت شخصی در دوران بیماری همه گیر است که اعمال می شود به صورت گذشته نگر از 1 مارس.

پرسید چگونه نخست وزیر است که خود منزوی با علائم خفیف داشتن آزمایش مثبت برای ویروس, او گفت که او همچنان به رهبری دولت را تلاش در مبارزه با Covid-19

“این صبح با او در یک ویدئو کنفرانس و او ادامه خواهد داد و منجر به راست و از جلو در این است.”

او اضافه کرد که این نشان داد که چرا آنها درخواست مردم به دنبال دولت مشاوره در شرایط ماندن در خانه.

آن اعلام شد خط مقدم کارکنان بیمارستان در انگلستان شروع به آزمایش می شود برای دیدن اینکه آیا آنها باید coronavirus.

کارگران با علائم و کسانی که زندگی می کنند با افرادی که علائم بررسی می شود – شروع با صدها نفر از بحرانی مراقبت پزشکان و پرستاران.

آزمون A&E کارکنان و امدادگران و GPs انتظار می رود به دنبال و بعد از آن مراقبت اجتماعی کارکنان مورد آزمایش قرار خواهد شد.

در ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی, بهداشت کارگران در حال حاضر در حال آزمایش است.

انجمن پزشکی بریتانیا گفت: حرکت به سمت تست کارکنان بیمه خدمات درمانی در انگلستان بود و “دیر” پس نگرانی که سالم از کارکنان ممکن است خود منزوی در خانه زمانی که آنها نیاز به.

آزمون جدید ارائه شده به خط مقدم بیمه خدمات درمانی کارکنان آنتی ژن تست که نشان می دهد اگر کسی در حال حاضر آلوده و خطرات گسترش آن به دیگران است.

نوع دیگری از تست به نام تست آنتی بادی نشان می دهد که آیا کسی به تازگی ویروس. آن است که در دسترس عموم نیست اما در عین حال بهداشت عمومی انگلستان است که سفارش آن را در.

در تحولات دیگر:

  • وزیر خارجه اسکاتلند Alister جک, خود جدا او پس از توسعه علائم کروناویروس. او گفته است به تجربه علائم خفیف اما تست شده است برای Covid-19
  • نخست وزیر بوریس جانسون به ریاست دولت را صبح Covid-19 ویدئو-link او به عنوان جدايه در شماره 11 بعد از تست مثبت برای coronavirus و خود منزوی.
  • عکس نشان داد کار به نوبه خود در لندن اکسل مرکز به طور موقت بیمارستان با ظرفیت 4000 نفر
  • دو موقت جدید بیمارستان راه اندازی خواهد شد در بیرمنگام و منچستر برای کمک به بیمه خدمات درمانی مقابله با ویروس
  • انجمن دولت محلی می گوید شورای کارگران هستند که از لحاظ فیزیکی و شفاهی مورد آزار قرار گرفته برای اجرای دولت اجتماعی فاصله سیاست. کارگران بوده است تف در قسم خورده در و نژادی مورد آزار قرار گرفته در آن گفت:
  • شهردار Greater Manchester, اندی, Burnham, گفت که او دریافت کرده بود حدود 300 شکایت از کارکنان و مردم در مورد کسب و کار زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de