Coronavirus: هیچ مورد جدید در, NI, برای اولین بار از مستند

برای اولین بار از مستند شروع ایرلند شمالی را coronavirus داشبورد ثبت کامل دوره 24 ساعته بدون هیچ گونه جدید Covid-19 موارد است.

داشبورد تحت پوشش آزمایشات انجام شده روزانه در سلامت اعتماد آزمایشگاه, اما آن را شامل نمی شود آزمون ملی تست سایت به عنوان بخشی از بیمه خدمات درمانی گسترده ای از طرح های.

وزیر بهداشت رابین سوان توصیف آن به عنوان “پیشرفت مهمی در وادار کردن این ویروس به عقب نشینی”.

افسر ارشد پزشکی گفت: NI حال “ساخته شده مهم گام های رو به جلو”.

اما دکتر مایکل مک براید هشدار داد که coronavirus باقی مانده یک “تهدید بسیار واقعی”.

در مجموع 995 آزمون تکمیل شد بین پنج شنبه و شب جمعه و هیچ کدام تا به حال یک نتیجه مثبت است.

مرگ و میر

یکی بیشتر coronavirus مربوط به مرگ ثبت شد در همان 24 ساعت دوره حسابداری.

آن را به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر گزارش شده توسط ایرلند وزارت بهداشت به 545 اما این رقم اشاره عمدتا به بیمارستان مرگ و میر.

بیشتر اطلاعات جامع گردآوری توسط ایرلند شمالی آمار و پژوهش سازمان (Nisra) نشان داد coronavirus مربوط به مرگ و میر اخیرا به تصویب 800.

روز شنبه گروه مراقبت بهداشتی و اجتماعی اعلام کرد بیشتر از 128 نفر مرده بود پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 آوردن انگلستان در مجموع به 42,589.

در جمهوری ایرلند دو بیشتر مرگ و میر تایید شد روز شنبه و یک گزارش Covid-19 مرگ حذف شد از رسمی مرگ و میر.

به این معنی وجود دارد در حال حاضر شده است 1,715 coronavirus مربوط به مرگ و میر در کشور جمهوری ایرلند پس از وقوع آغاز شد.

پس از آخرین تست آمار منتشر شده در شنبه, ایرلند شمالی وزیر بهداشت و افسر ارشد پزشکی هر دو استقبال واقع شده است و هیچ مورد جدید بیش از یک دوره 24 ساعته.

‘عظیم تلاش جمعی’

“ما همچنان به پیشرفت های قابل توجهی در وادار کردن این ویروس به عقب نشینی” آقای سوان گفت.

“این است که با توجه به یک تلاش جمعی توسط مردم در سراسر ایرلند شمالی است.

“این بسیار حیاتی است که همه ما حفظ این پیشرفت و حفظ زیر بهداشت عمومی مشاوره در اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ما است.”

دکتر مک براید گفت: “ما بدون شک مهم گام های رو به جلو و مردم ایرلند شمالی سزاوار ستایش برای فداکاری آنها را ساخته اند و ما در پاسخ به این ویروس است.

“Covid-19 همچنان یک تهدید بسیار واقعی و در حال حاضر زمان برای رها کردن گارد.

“من از همه می خواهیم به نگه داشتن انجام کار درست از نظر بهداشت دست و اجتماعی فاصله. لطفا ایمن ماندن و زندگی را نجات دهد.”

تفاوت در مرگ و عوارض

در پایان هر هفته کار Nisra انتشار اطلاعات در مورد تعداد مرگ و میر در ایرلند شمالی که در آن Covid-19 ذکر شده در گواهی فوت است.

Nisra تازه ترین آمار نشان می دهد که روز جمعه 12 ژوئن وجود داشته است 802 مرگ و میر که در آن coronavirus بود ذکر شده در گواهی فوت است.

وزارت بهداشت مرگ و میر اشاره به بیمارانی که فوت کرده اند با 28 روز آزمایش مثبت برای Covid-19 یا بدون عفونت بود و علت مرگ خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de