Coronavirus: Nike کنفرانس kilt-نازی ‘توسعه علائم’

یک زن که تا به حال در تماس با نمایندگان کنفرانس در مرکز اسکاتلند اولین Covid-19 شیوع می گوید “عصبانی” موارد نمی شد ساخته شده است.

جیلیان راسل که نصب kilts برای نمایندگان در نایک کنفرانس در ادینبورگ گفت: آسمان, اخبار او توسعه آنفولانزا مانند علائم پس از آن.

فوریه شیوع تنها در یک مستند BBC Scotland.

اولین وزیر گفت: جزئیات نمی شد در این زمان برای محافظت از بیمار محرمانه.

Ms راسل, 43, گفت اخبار آسمان: “من بسیار عصبانی و ناراحت در مورد آن. من نمی خواهم این فکر می کردم که من می توانم احتمالا آلوده به کسی بدون دانش من. ما هرگز مطلع است.

“نگرانی این است که کسی که در واقع آلوده و احتمالا درگذشت. شاید نه به طور مستقیم از طریق تماس با من اما به طور مستقیم از طریق تماس با ما از طریق من.”

  • افشا: اسکاتلند مستند

اسکاتلند اولین مقام Covid-19 مورد اعلام شد در 1 مارس پس از مثبت شدن تست و تایید شده توسط NHS Alabama.

جزئیات این شیوع در کنفرانس هیلتون هتل کارلتون شد برای اولین بار نشان داد در BBC Scotland افشای مستند.

این تحقیقات کشف کردند که یکی از 70 نایک کارکنان از سراسر جهان که با حضور در کنفرانس 26 و 27 فوریه در حال حاضر این ویروس.

این شخص آلوده بسیاری از هموطنان خود نمایندگان. از 25 تأييد موارد مرتبط به این رویداد هشت شد ساکنان اسکاتلند.

Nicola Sturgeon گزارشی در پیشنهادات شیوع پوشیده شده بود و گفت که “بین المللی تماس با ردیابی ورزش” انجام شد در طول شیوع بیماری است.

اما از آنجا که مستند شده اند وجود دارد گزارش می دهد که کارکنان در شرکت های دیگر افتاده بود بیمار پس از آمدن به تماس با نایک نمایندگان و نشده بود تماس گرفت.

Ms راسل گفت که او و چند تن از همکاران شروع به احساس ناخوشی پس از کمک مناسب استخدام kilts برای 10 نایک نمایندگان در 24 فوریه.

او گفت: “من احساس کمی fluey یک بیت درست نیست. من آسم, بنابراین من می خواهم پیدا کردن من شده بود و من استنشاقی مقدار زیادی بیشتر است.

“وجود نداشته است کاملا بسیاری از مردم نیز که تا به حال مشابه علائم به مرحله که در آن ما تا به حال به افراد بیمار است.”

اما مدیر فروشگاه گفت: هیچ یک از کارکنان “قرار دادن دو و دو با هم و تفکر این است coronavirus’.”

‘دلیل قانونی’

Ms راسل اضافه شده او فکر آن را “اشتباه” دولت اسکاتلند ساخته شده است, شیوع بیماری عمومی است.

اولین وزیر به خبرنگاران گفت: در جلسه توجیهی روزانه در هفته گذشته که او را درک نگرانی در مورد راه دولت اسکاتلند به کار گرفته شیوع.

اما Ms ماهیان خاویاری گفت: بیمار محرمانه بود “نه ساخته شده است تا دلیل”.

“این بود دلیل واقعی و در واقع یک دلیل قانونی که مورد اعداد خیلی سطح پایین و هنگامی که تعداد شرکت کنندگان از اسکاتلند در این کنفرانس نیز بسیار پایین,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de