Coronavirus: بیمارستان بلبل باز در لندن اکسل مرکز


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اولین دولت اورژانس بیمارستان برای درمان coronavirus بیماران باز کرده است در شرق لندن اکسل مرکز.

موقت بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل است قادر به نگه داشتن به عنوان بسیاری از 4000 بيمار خواهد شد و کارکنان بیمه خدمات درمانی پزشکان با کمک از ارتش.

پرنس چارلز پرداخت ادای احترام به کارکنان به عنوان او افتتاح بیمارستان از طریق ارتباط تصویری.

شبیه بیمارستان های برنامه ریزی شده در سراسر انگلستان از جمله در کاردیف, گلاسکو, منچستر, Harrogate و بریستول.

اکسل فضای نمایشگاه – معمولا استفاده می شود برای حوادث بزرگ مانند Crufts و Comic Con – تبدیل شد به یک بیمارستان در فقط نه روز.

این اولین بار است که از چندین بلبل بیمارستان های برنامه ریزی شده در انگلستان با آخرین اعلام کرد که دو خواهد بود ساخته شده در دانشگاه غرب انگلستان در بریستول و Harrogate مرکز کنوانسیون.

دیگران با توجه به باز کردن در بیرمنگام مرکز نمایشگاه ملی و منچستر مرکزی پیچیده است.

در ولز بیش از 6000 تخت اضافی در حال راه اندازی موقت در بیمارستان – بسیاری از امکانات ورزش و اوقات فراغت از جمله کاردیف اصالت ورزشگاه.

در اسکاتلند موقت بیمارستان ساخته شده است که در گلاسکو اسکاتلند رویدادهای پردیس (SEC). این می تواند ظرفیت برای به عنوان بسیاری از 1,000 تخت و خواهد بود نام بیمه خدمات درمانی لوییزا اردن پس از یک پرستار که خدمت در صربستان در جنگ جهانی اول.

و شهر بلفاست بیمارستان برج بلوک را تبدیل به ایرلند شمالی اولین بیمارستان بلبل با 230 تخت.

پرنس چارلز رسما افتتاح بیمارستان جدید با یک پیام ادای احترام به کارکنان بیمه خدمات درمانی از طریق لینک ویدئو از خانه خود را در رویال Balmoral و مستغلات در اسکاتلند است.

صحبت های زیر هفت روز از خود انزوا پس از مبتلا به این ویروس او آن را به نام “دیدنی و تقریبا باور نکردنی feat کار”.

این نشان می دهد که “چگونه غیر ممکن می تواند ساخته شده است و ما چگونه می تواند غیر قابل تصور از طریق بشری خواهد شد و نبوغ خود را,” او اضافه شده و گفت: “در این زمان تاریک این محل خواهد بود یک نور درخشان.”

لندن بلبل بیمارستان در ابتدا 500 تخت در محل با فضا برای دیگر 3,500. آن را برای مراقبت از بیماران مبتلا به این ویروس در بخش مراقبت های ویژه که منتقل شده اند از دیگر لندن و بیمارستان.

کارکنان از سراسر بیمه خدمات درمانی خواهد بود کار وجود دارد از جمله پرستاران دانشجویی, پزشکی, دانش آموزانی که شروع به کار اولیه و سابق پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان که بیرون آمدن از بازنشستگی.

همچنین در این مراسم بودند وزیر بهداشت مت Hancock – که او نیز به تازگی از قرنطینه پس از داشتن ویروس – انگلستان ارشد پرستاری افسر اموزش مارس و رئیس بیمه خدمات درمانی بلبل پروفسور چارلز شوالیه.

Ms ممکن است گفت که “کاملا اتصالات” که بیمارستان شد و پس از نام فلورانس نایتینگل بود که یک “یاد پرستاری رهبر زمان خود” و “پیشگام برای کنترل عفونت”.

  • خوانده: خانم بدون لامپ

آقای Hancock گفت: ساخت این بیمارستان شد “عهد به کار و درخشندگی بسیاری از مردم درگیر” و این نشان “بهترین بیمه خدمات درمانی”.

“در این زمان مشکل با این قاتل نامرئی وسیله تمام جهان این واقعیت است که در این کشور ما را بیمه خدمات درمانی است و حتی با ارزش تر از قبل,” او گفت:.

با توجه به آخرین آمار و ارقام 2,921 مردم در انگلستان فوت کرده اند با این ویروس. کل است تا 569 از 2,352 روز قبل بود که بزرگترین در روز افزایش تا کنون.

قبل از آن در میان جنجال بر سر رول تست برای coronavirus در انگلستان آقای Hancock گفت: دولت تا به حال “مقدار زیادی از کار را به انجام” به دیدار آن هدف از 100,000 آزمون در روز در انگلستان تا پایان ماه آوریل است.

“آن را به اتفاق می افتد. من برنامه ای برای ما وجود دارد من آن را به عنوان یک هدف و آن چیزی که ملت نیاز دارد,” او گفت:.

100,000 می تواند شامل هر دو تست های گرد که چک کنید اگر کسی این ویروس و آنتی بادی آزمایش خون برای بررسی اگر کسی تا به حال این ویروس به تازگی, اما آن را هنوز رتبهدهی نشده است آمده به استفاده گسترده است.

کار نامیده می شود برای اطلاعات بیشتر در این طرح با سایه صدراعظم جان مکدانل گفتن BBC صبحانه تفکیک نوع آزمون که تا 100,000 هدف مورد نیاز بود.

آقای Hancock گفت که وی با تکیه بر جدید آنتی بادی آزمایش خون برای دیدار با هدف.

ممکن بود تقریبا همه آنها خواهد بود تست های گرد استفاده می شود برای تعیین اینکه آیا یک فرد در حال حاضر به حال coronavirus او گفت BBC Radio 4 امروز برنامه.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در روز چهارشنبه وجود دارد ظرفیت برای 12,799 روزانه آزمون در انگلستان – اگر چه فقط 10,650 مردم مورد آزمایش قرار گرفتند. هدف دولت از اواسط ماه مارس تا به حال شده است برای تست 25,000 در هر روز است.

در تحولات دیگر:

  • 560 جدید فن های تولید شده پس از یک فراخوان برای کمک از صنعت
  • بی بی سی اعلام کرده است از آن ارائه خواهد شد بزرگترین آموزش و پرورش فشار در تاریخ خود برای کمک به پدر و مادر و فرزندان در ویروس مستند
  • 36 سال از بیمه خدمات درمانی پرستار درگذشت پس از گذراندن هفته در بخش مراقبت های ویژه با کروناویروس
  • هیترو را یکی از باند فرودگاه در هفته آینده به عنوان ترافیک هوایی در ادامه به سقوط
  • روز پنج شنبه مردم در سراسر انگلستان در دوم “کف زدن برای سرپرستان” ادای احترام ستایش کارکنان بیمه خدمات درمانی و دیگر کارگران مشاغل کلیدی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de