Coronavirus: Nicola Sturgeon خوش ‘ در مورد کاهش مستند قوانین بیشتر


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Nicola Sturgeon است “خوشبین” است که اسکاتلند را coronavirus محدودیت می تواند کاسته بیشتر در 18 ژوئن پس از یک روز دوم با ثبت مرگ و میر.

اولین وزیر گفت: ادامه “کاهش مداوم” در میزان مرگ و میر “بدیهی است که بسیار دلگرم کننده است”.

با این حال او هشدار داد و آن را “بسیار محتمل” است که مرگ و میر بیشتر خواهد بود ثبت شده در روزهای آینده.

و او تایید کرد که “محافظ” از کسانی که در معرض بیشترین خطر را از این ویروس را ادامه خواهد داد تا پایان ماه ژوئیه.

او گفت: تغییرات صورت گرفته به احتمال زیاد ساخته شده و به مردم اجازه می دهد در این بخش به ورزش در خارج از منزل اما این محافظ باید همچنان به دلیل “بسیار قابل توجهی خطر” ویروس.

  • زنده: آخرین روز coronavirus در اسکاتلند

یکشنبه نخستین بار از اوایل روز از این بیماری همه گیر است که هیچ مرگ و میر افراد تایید شده به این ویروس ثبت شد در اسکاتلند است.

پس از گزارش وجود دارد که تا به حال نشده است هر بیشتر مرگ و میر در دوشنبه Ms ماهیان خاویاری گفت: “من نمی توانم به شما بگویم که چقدر من آرزوی به گزارش چنین توسعه است.”

با این حال او هشدار داد که به دلیل مرگ و میر کمتر تمایل به ثبت نام در تعطیلات آخر هفته آن را “بسیار محتمل” است که بیشتر گزارش می شود در روزهای آینده.

Ms ماهیان خاویاری گفت که او “خوش بینانه” است که اگر پیشرفت ادامه داد: به توان اسکاتلند می تواند حرکت به مرحله بعدی از دولت “نقشه مسیر” نسبت به بلند مستند در 18 ژوئن.

که بعد از بررسی رسمی نقطه برای Covid-19 محدودیت.

فاز دوم می تواند اجازه می دهد مردم برای ملاقات با یکی دیگر از خانواده در داخل خانه به عنوان طولانی به عنوان فیزیکی فاصله دارد نگهداری می شود. آن را نیز ممکن است شامل بازگشایی بیشتر مغازه ها و کسب و کار و همچنین از سر گیری از ورزش حرفه ای.

اولین وزیر گفت: هر گونه تغییرات ممکن است شامل هر عنصر از فاز دوم اما این است که دولت اسکاتلند نیز نگاه کنید به “سرعت بخشیدن به چیزهایی که از فازهای بعدی” اگر ممکن است.

او گفت: وزیران “می خواهند اقتصاد را به حد نرمال به عنوان امکان پذیر است” اما “ما باید آن را با خیال راحت پس ما نمی مجموعه همه دوباره اجازه می دهد این ویروس به اجرا خارج از کنترل”.

او افزود: “ما در حال ساخت پیشرفت های قابل توجهی در برابر این ویروس اما آن را در یک بازی بسیار حساس و مقطع بحرانی.

“ما نیاز به یک پایه امن به لغو محدودیت به طور معنی داری بیشتر در هفته به آمده است.”

اولین وزیر گفت: مردم “هنوز هم باید ماندن در خانه بیشتر از زمان و ملاقات با مردم کمتر از شما به طور معمول خواهد بود”.

در حالی که “بسیار دلگرم کننده پیشرفت” ساخته شده بود, او گفت که “چسبیده با این یک بیت دیگر واقعا مهم نیست”.

او گفت: “این دردناک است اما لازم است قربانی ما به ارمغان آورده اند به جایی که ما امروز با این ویروس در حال عقب نشینی است. آن است که در حال عقب نشینی است و رفته است.

“این است که چنین بحرانی اتصال در نبرد ما در برابر این ویروس. ما خواهد شد یا نگه داشتن ضرب و شتم آن را به عقب و یا آن را فرصتی برای سر و صدا به عقب با انتقام.”

نقشه مسیر برای کاهش مستند

دولت اسکاتلند به شناسایی چهار مرحله برای کاهش محدودیت ها:

فاز 1: ویروس هنوز موجود است اما موارد در حال سقوط است. از 28 مه شما باید قادر به دیدار یکی دیگر از خانواده در خارج از در کوچک و اعداد. آفتاب مجاز است همراه با برخی از فعالیت های در فضای باز مانند گلف و ماهیگیری. باغ و مراکز درایو-از طریق takeaways می تواند بازگشایی, برخی, هوای آزاد کار می توانید رزومه و childminding خدمات می توانید شروع.

فاز 2: ویروس کنترل می شود. شما می توانید دیدار با گروه های بزرگتر در خارج از منزل و دیدار با خانواده دیگر در داخل خانه. ساخت و ساز کارخانه و انبار و آزمایشگاه ها و مغازه های کوچک می تواند سر کار. زمین های بازی و ورزشی دادگاه می تواند بازگشایی و حرفه ای ورزش می تواند شروع دوباره.

فاز 3: ویروس سرکوب شده است. شما می توانید دیدار با مردم از بیش از یک خانواده در داخل خانه. غیر ضروری دفاتر خواهد بازگشایی همراه با سالن های ورزشی, موزه ها, کتابخانه ها, سینما, بزرگتر, مغازه ها, میخانه ها, رستوران ها, آرایشگری و دندانپزشکان. حوادث زندگی می کنند می تواند با محدود شماره و فیزیکی محدودیت فاصله. مدارس باید بازگشایی از 11 اوت.

فاز 4: ویروس دیگر یک تهدید قابل توجهی. دانشگاه و محیط های دانشگاهی می تواند بازگشایی کامل تجمع جرم مجاز است. تمام محل های کار باز کردن و حمل و نقل عمومی است که در ظرفیت کامل.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد مراحل مختلف

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de