Coronavirus: بیمه خدمات درمانی دریافت خواهد شد هر آنچه که به آن نیاز دارد می گوید: صدراعظم


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

بیمه خدمات درمانی را دریافت خواهد کرد “هر چه منابع به آن نیاز دارد” برای مقابله با کروناویروس اپیدمی صدراعظم Rishi Sunak گفت: پیش از روز چهارشنبه بودجه.

او گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک Andrew Marr نمایش “قوی” بنیادهای اقتصادی به معنای او می تواند ارائه بودجه اضافی.

صدراعظم همچنین گفت که او به دنبال اضافی کمک مالی برای افراد و کسب و کار اگر اقدامات در برابر ویروس معنای آنها خارج از جیب.

“مردم نباید تنبیه کنید برای انجام کار درست” او گفت:.

از صبح روز یکشنبه وجود داشته است 211 تست مثبت برای coronavirus در انگلستان – به عنوان دو تایید شد در ولز – و دو مرگ.

آقای Sunak متعهد شده است به آدرس شیوع در اولین بودجه و گفت: تاثیر این ویروس بر روی کسب و کار “می تواند قابل توجه باشد اما برای یک دوره موقت از زمان”.

او گفت: “من می توانم بگویم کاملا قاطعانه بیمه خدمات درمانی را دریافت کنید هر چه منابع به آن نیاز دارد به ما از طریق این بحران است.”

دولت مشاور پزشکی می گویند انگلستان است که هنوز هم در “مهار” فاز, اما آنها انتظار دارند را به حرکت به “تاخیر” به زودی فاز که در آن تمرکز بر تلاش برای کاهش سرعت گسترش یافته است.

این فاز می تواند مقدمه ای از “اجتماعی فاصله” اقدامات مانند بسته شدن مدارس و ترغیب مردم به کار از خانه.

آقای Sunak گفت که او به دنبال موقت اقدامات برای حمایت از افرادی که ممکن است قادر به رفتن به محل کار و یا کسب و کار است که ممکن است رنج می برند به عنوان یک نتیجه از این اقدامات است.

این می تواند شامل حصول اطمینان از مزایای زیر جهانی اعتبار و اشتغال و حمایت از کمک هزینه در دسترس هستند “به سرعت و به طور موثر”, waiving مورد نیاز برای بیمار یادداشت و یا در شخص مزایای مصاحبه و ارائه کمک برای کسب و کار با cashflow مشکلات, او گفت:.

“من مشتاق به مطمئن شوید که هنگامی که ما از طریق طرف دیگر ما نمی از دست این بزرگ کسب و کارهای کوچک به طور دائم,” او گفت:.

با یک بیماری همه گیر به طور بالقوه قرار دادن فشارهای فوق العاده ای در بخش دولتی و خصوصی آقای Sunak شد و بارها و بارها پرسید که آیا او می چسبد دولت قوانین مالی.

او جواب نداد به طور مستقیم اما گفت که به اعتقاد او “بسیار اهمیت مسئولیت مالی مورد مسئول مدیریت امور مالی عمومی ما” و افزود که “تصمیمات دشوار” در گذشته روسای معنای او می تواند پاسخ به این بحران است.

  • ما باید انتظار یک coronavirus بودجه ؟
  • Coronavirus: تسکو جیره پایه خرید اقلام

او کاهش یافته است می گویند که آیا بدهی دولت خواهد بود پایین تر در پایان این مجلس اگر دولت خواهد قرض به صندوق روز به روز هزینه و یا اینکه آیا او می تواند تضمین به تعادل بودجه ظرف مدت سه سال.

آقای Sunak تعهد به بیمه خدمات درمانی می آید به عنوان دولت مشخص شده در قوانین اضطراری است که می تواند در معرفی به عوام این ماه برای محافظت از مردم شغل اگر آنها داوطلب برای مراقبت از coronavirus بیماران.

دولت می گوید حدود سه پرسشنامه مردم در حال حاضر داوطلب در “بهداشت و درمان, جامعه, سلامت و مراقبت اجتماعی تنظیم”.

‘عظیم ملی تلاش’

تحت پیشنهادی طرح مشاغل از “ماهر, با تجربه و یا واجد شرایط داوطلبان” محافظت می شود تا چهار هفته در حالی که آنها برای مراقبت از افراد مبتلا به Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

وزیران نیز پیشنهاد اضطراری ثبت نام از بازنشسته بهداشت حرفه ای و جدید لایحه را با هدف اطمینان از حقوق بازنشستگی خود را نه منفی نهفته با بازگشت به کار در بیمه خدمات درمانی.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: بریتانیا در پاسخ به شیوع گسترده مورد نیاز یک “عظیم ملی تلاش” و این “متناسب” اقدامات است.

“من می خواهم به اطمینان حاصل شود دولت در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به آماده شود برای به تاخیر انداختن و کاهش این تهدید” او گفت:.

تام دلفین دکتر که عضو انجمن پزشکی بریتانیا را در شورای حکام به بی بی سی گفت این اقدامات می تواند کمک به آزاد کردن ظرفیت در بیمارستان ها اجازه می دهد مردم را به مرخص شد به مراقبت های اجتماعی.

اما او گفت: سرویس های بهداشتی تحت ذوات و هنوز هم می تواند پیدا کردن خود را با داشتن به “انتخاب های دشوار”, به تعویق انداختن عملیات برنامه ریزی شده برای مقابله با شرایط اضطراری و اپیدمی موارد است.

پانصد کارکنان اضافی نیز استخدام کار در بیمه خدمات درمانی 111 تلفن خدمات پس از تماس های افزایش یک سوم طول هفته گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال پیش.

بیش از 21000 نفر آزمایش شده برای این ویروس در بریتانیا با 184 مثبت آزمون در انگلستان 16 در اسکاتلند چهار در ایرلند شمالی و چهار در ولز.

در سطح جهان تعداد coronavirus موارد در حال حاضر به تصویب 100,000 با 3,400 مرگ و میر.

در تحولات دیگر:

  • ایتالیا قرار داده شده حداقل 16 میلیون نفر در قرنطینه در منطقه لومباردی و در 14 استان دیگر در شمال و شرق کشور
  • تسکو آغاز سهمیه بندی مواد غذایی ضروری و مورد خانواده به عنوان یک نتیجه از وحشت-خرید
  • یک دانشجو در دانشگاه آکسفورد دارای آزمایش مثبت اما دانشگاه گفت: خطر ابتلا به دیگر دانش آموزان و کارکنان بسیار پایین بود
  • سرویس آمبولانس لندن مقامات در نظر گرفته اند گفتن امدادگران آنها باید تمیز تراشیده برای محافظت از خود از coronavirus
  • حدود 70 نفر از مردم به دام افتاده و پس از یک هتل استفاده می شود به عنوان یک coronavirus قرنطینه تسهیلات در چین شهر گوانجو فرو ریخت
  • ایران – یکی از بدترین آمار در خارج از کشور چین که در آن ویروس سرچشمه – در روز شنبه تایید کرد آن را به حال تقریبا 6,000 coronavirus موارد و 145 مرگ و میر

آیا شما یا هر کس دیگری می دانید متاثر شده است coronavirus? شما می توانید خود را به ما بگویید داستان از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im