Coronavirus: NHS trust کارفرمایان مشورت بیش از ماسک چهره جدید قوانین

NHS تراست در انگلستان بودند مشورت قبل از دولت اعلام تغییرات به استفاده از پوشش صورت در بیمارستان, مدیر اجرایی بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان گفته است.

کریس Hopson گفت: اعتماد رهبران احساس “به طور کامل در تاریکی” در مورد “مهم و پیچیده” تغییر میکند.

از 15 ژوئن در بیمارستان بازدید و از بیماران سرپایی باید پوشیدن پوشش صورت و کارکنان باید با استفاده از ماسک های جراحی.

وزارت بهداشت می گوید ماسک می تواند ارائه شده توسط بیمارستان در صورت نیاز.

یک سخنگوی گفت: در حالی که عمومی شد “به شدت خواست” به پوشیدن صورت پوشش در حالی که در داخل بیمارستان و هیچ کس خواهد بود را تکذیب کرد مراقبت.

NHS انگلستان بود که به طور کامل آگاه از اعلام قبل از آن ساخته شده بود و اعتماد همه از هفته آینده برای اجرای تغییرات وزارت بهداشت اضافه شده است.

اما آقای Hopson گفت: این خبر توسط وزیر بهداشت مت Hancock روز جمعه بود “عجله کردن” با “مطلقا هیچ اطلاع و یا مشاوره” از NHS trust رهبران.

او گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه: “این آخرین در یک خط طولانی از اطلاعیه ها که تا به حال تأثیر عمده ای در راه بیمه خدمات درمانی عمل می کند که در خط مقدم سازمان احساس آنها بوده است سمت چپ به طور کامل در تاریکی و آنها پس از آن انتظار می رود را مهم و پیچیده عملیاتی تغییرات بلافاصله و یا با توجه بسیار کمی.”

او گفت: اعتماد رهبران نگران بودند به اندازه کافی وجود ندارد استراتژی یا برنامه ریزی و آن را احساس مانند “تاریخ و زمان آخرین دقیقه تصمیم گیری ساخته شده در سم که به نظر می رسد بیش از حد تحت تاثیر سیاست و که نیاز به پر کردن فضای خیابان داونینگ کنفرانس های مطبوعاتی”.

اعلام کرده بود سمت چپ بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده مانند زمانی که آن را مناسب برای کارکنان به پوشیدن ماسک صورت شماره از ماسک مورد نیاز است و چگونه آنها را توزیع خواهد او اضافه شده است.

آقای Hopson به نام “مناسب و معقول و رو به جلو برنامه ریزی و استراتژی رو به جلو از آنچه که ما در حال تلاش برای انجام آن اعتماد هستند و با توجه به فضا و زمان آنها نیاز به انجام پیچیده و دشوار چیز”.

آقای Hopson انتقاد بود تکرار توسط انجمن پزشکی بریتانیا (BMA) که هشدار داده وجود دارد “جزئیات کمی” چگونه سیاست اجرا شده پرداخته می شود که در آن ماسک خواهد آمد یا چگونه سرپايی و بازدید کنندگان خواهد بود به آنها داده.

مشاوران رئیس کمیته Dr راب هارود گفت: “با توجه به عدم PPE منابع در سراسر Covid-19 همه گیر آن کاملا حیاتی است که دولت تضمین وجود دارد که منابع به اندازه کافی از ماسک صورت برای کارکنان و کافی ارائه پوشش صورت سرپايی و عمومی توسط 15 ژوئن.”

  • من ممکن است شما را از بین ببرد: بعد باید ببینید که نشان می دهد در مستند
  • آموزش رایت: علامت رایت مستند تمرین

آن را می آید به انگلستان تلفات گذشت 40,000 روز جمعه با توجه به آخرین آمار دولت.

در مجموع 40,261 های مردمی در بیمارستان و مراقبت از خانه و جامعه پس از آزمایش مثبت برای این ویروس تا 357 از پنج شنبه.

بریتانیا تنها کشور دوم – پس از این ما با 108,000 مرگ و میر – برای عبور از نقطه عطف.

همچنین در خیابان داونینگ جلسه, آقای, Hancock, درخواست مردم برای شرکت در تظاهرات بزرگ با بیش از شش نفر گفت که او “وحشت زده” با کشتن جورج فلوید در ما اما “coronavirus باقی مانده است یک تهدید واقعی”.

در تحولات دیگر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net