Coronavirus: کارکنان بیمه خدمات درمانی ‘در معرض خطر’ بیش از عدم دنده محافظ

بیمه خدمات درمانی کارکنان می گویند که آنها در حال قرار دادن در معرض خطر در شیوع کروناویروس به دلیل عدم دنده محافظ.

یک دکتر به بی بی سی گفت که خط مقدم بهداشت و درمان کارگران احساس مانند “گوشت دم توپ” به عنوان آنها دسترسی به تجهیزات از قبیل ماسک صورت.

سلامت کارگران نیز ابراز نگرانی می کند که به اندازه کافی از آنها در حال آزمایش برای ویروس.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: انگلستان بود “بنا” از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

دکتر سامانتا Batt-Rawden از لابی گروه پزشکان ارتباط گفت: او تا به حال شنیده ام از پزشکان که تا به حال نمی کردم دسترسی به PPE – و یا آن را به حال منقضی شده و یا اجرا.

“همه این پزشکان نگران هستند که افزایش احتمال ابتلا به ویروس و سپس در نهایت پخش آن را به بیماران,” او گفت:.

دکتر فرانسیس Mair گفت: GP عمل در اسکاتلند – “مانند بسیاری از دیگران” – هنوز هم نمی باید “PPE که ما نیاز به نگه داشتن ما امن”.

او گفت BBC Newsnight که به آنها گفته شده بود آنها را با 23 مارس گفت که هنوز هم به نظر می رسد در اواخر”.

“پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی می خواهید برای انجام بهترین در این بیماری همه گیر است و ما می خواهیم به نگاه پس از بیماران ما و حمایت از افرادی که بیمار هستند اما با داشتن صحیح یا بهترین دنده محافظ ما قرار می دهد و بیماران در معرض خطر,” او گفت:.

“این بسیار مأیوس کننده وقتی که شما شنیدن از همکاران صحبت کردن در مورد راه که آنها احساس آنها مانند گوشت دم توپ فرستاده شده به مرگ.”

Dr Nishant جوشی, که با این نسخهها کار در A&E در لوتن و دانستیبل بیمارستان عمومی گفت: او تنها با پوشیدن یک فولاد ماسک برای درمان برخی از بیماران, اما نه دیگران بودن درمان غیر coronavirus مسائل مربوط به که “هنوز هم ممکن است بسیار عفونی”.

او به بی بی سی گفته است اما بارنت نشان می دهد: “ما در حال مبارزه نامرئی دشمن جق زدن با هر دو دست بسته پشت در پشت ما و بهداشت کارگران در قبر خطر است.”

او در مقایسه با شرایط پزشکی کارکنان مشغول به کار بود در یک warzone گفت: تعدادی از کارگران بهداشت و درمان که بیمار در چین نشان داد به شدت از این وضعیت است.

سلامت کارگران می تواند ریسک بیشتر است چرا که آنها ممکن است در معرض دوزهای بالاتر از ویروس.

یک پزشک عمومی از سامرست که می خواست ناشناس باقی می ماند به بی بی سی گفت: “ما در حال underprepared تحت حفاظت شده و تحت ذوات. یک دستور غذا برای فاجعه است.”

خواسته در طول نخست وزیر سوال در مورد کمبود PPE آقای جانسون گفت: “ما NHS باید احساس کنند که آنها قادر به ارتباط برقرار کردن با بیماران مبتلا کامل امنیت و حفاظت.

“وجود دارد یک تلاش عظیم در مقایسه با تلاش برای ساخت هواکش به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود که ما را کافی تامین تجهیزات PPE نه تنها در حال حاضر بلکه در طول شیوع بیماری است.”

یک بخش از مراقبت های بهداشتی و اجتماعی گفت: این “خوب-روش های تعیین شده برای مقابله با عرضه مسائل باید از آنها بوجود می آیند”.

عدم تست ‘هشدار دهنده’

برخی از پزشکان نیز نامیده می شود برای تست های بیشتر برای این ویروس در میان بیمه خدمات درمانی کارگران برای جلوگیری از هر گونه غیبت غیر ضروری.

Iszy خداوند, 25, با این نسخهها کار در یک بیمارستان در Grimsby و زندگی با پنج دیگر پزشکان – همه آنها خود جدا برای 14 روز پس از برخی از آنها توسعه علائم.

او به بی بی سی گفت: “پیامدهای بالقوه برای جداسازی مردم بدون آزمون بزرگ هستند.

“چه اتفاق خواهد افتاد اگر هر کسی که می شود چیزی شبیه یک سرد برای چند ماه آینده می خواهیم و باید به خود منزوی برای 14 روز در هر زمان ؟ این نگران کننده است.”

“بیمه خدمات درمانی مشغول است و نامعقول. اگر ما تست شده و لازم نیست که این ویروس می تواند به عقب در دو تا سه روز به جای دو هفته.”

کار رهبر جرمی Corbyn مطرح در مجلس عوام گفت: سطح فعلی 10,000 آزمون در هر روز بود “ابدا حتی تعدادی از افراد مشغول به کار در بیمه خدمات درمانی و مراقبت های بخش”.

روز چهارشنبه آقای جانسون اعلام کرد که بریتانیا خواهد بود افزایش تعداد تست های هر روز از 10,000 25,000 شد و “اولویت بندی تست” برای کارکنان بیمه خدمات درمانی.

اما انجمن پزشکی بریتانیا در توئیتر خود نوشت که ادعای خود را منعکس شد توسط “تجربیات اعضای ما در خط مقدم از خدمات بهداشتی و چیزی است که ما در حال هل دادن به عنوان حل و فصل موضوع ضرورت”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im