Coronavirus: خدمات NHS به تدریج دوباره

خدمات NHS به حالت تعلیق در اسکاتلند به دلیل coronavirus ها به تدریج دوباره به وزیر بهداشت اعلام کرده است.

Jeane فریمن گفت: درد در کلینیک های دندانپزشکی و درمان سرطان ارجاع خواهد بود در میان مناطق اول به خود ترمیم شود.

سلامت تخته شده اند که حتی قصد دارد به وزیران.

این را ببینید بازگشت به طور منظم خدمات NHS بلکه حفظ ظرفیت در بیمارستان ها برای برخورد با Covid-19 موارد است.

علاوه بر این “تنظیمات” در حال پیش بینی می شود در هفته های آینده به دستورالعمل برای مردم آسیب پذیر در اسکاتلند محافظ از Covid-19.

بیمه خدمات درمانی خدمات به احتمال زیاد دارای اولویت توسط تخته بهداشتی عبارتند از:

  • سرطان از جمله ارجاع و درمان به تعویق افتاد
  • گسترش درمان برای سرطان های غیر فوری بيماران بستری و سرپايی
  • سرپایی درمان ها مانند مدیریت دژنراسیون ماکولا پزشکان اطفال و تنفسی خدمات
  • سلامت روان پشتیبانی
  • خون نظارت و B12 تزریق.

بیمه خدمات درمانی همچنان در اورژانس فوت’

Ms فریمن گفت: “ما در حال گرفتن یک مبتنی بر شواهد محتاط و مرحله به مرحله روش برای از سرگیری خدمات برای اطمینان از این ویروس همچنان به سرکوب.

“در حالی که بیمه خدمات درمانی اسکاتلند باقی خواهد ماند در اورژانس فوت این چارچوب مجموعه رویکرد ما برای مراحل بعدی به عنوان ما همچنان به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

“رویکرد ما این است که نه تنها رانده شده توسط بالینی اولویت بلکه آنچه اهمیت به کیفیت زندگی مردم مانند درد در کلینیک های دندانپزشکی و درمان پیشگیرانه مانند غربالگری سرطان.”

اما اسکاتلندی کار رهبر ریچارد لئونارد گفت: “من نگران هستم که این چارچوب را فراهم می کند عدم وجود جزئیات و تعهد به تاریخ به بازگشایی خدمات و مبهم رویکرد به حرکت رو به جلو.

“تعداد مازاد و مرگ و میر’ به صورت غیر Covid-19 بیماری شده دلخراش و نشان می دهد که ما نمی توانیم تاخیر بازگشایی خدمات برای ماه می باشد.”

آخرین آمار و ارقام منتشر شده توسط دولت اسکاتلند نشان می دهد که 15,400 مردم باید آزمایش مثبت برای Covid-19 افزایش 18 از شنبه.

نه بیشتر افرادی که آزمایش مثبت بوده اند با در نظر گرفتن مجموع در اسکاتلند توسط آن اندازه گیری به 2,362 مرگ و میر.

در مجموع 1,073 نفر در بیمارستان در شب شنبه با یا تایید (732) و یا مشکوک (341) مورد Covid-19 کاهش از 41 به طور کلی.

“ما را فراموش کرده اند که در مورد شما’

Ms فریمن خطاب به مردم که “محافظ”, تصدیق کرد که محدودیت شده بود “فوق العاده دشوار است” و چه سخت آن را به حال شده است برای دیدن محدودیت کاسته برای کسانی که کمتر در معرض خطر.

از جمله افراد آسیب پذیر در انگلیس و ولز که توصیه شده است به ماندن در خانه خواهد بود قادر به رفتن خارج از منزل دوباره از دوشنبه.

هیچ تغییرات مشابه ساخته شده اند در اسکاتلند تا کنون اما پروفسور Jason لیچ ملی مدیر بالینی گفت: دولت اسکاتلند نشست خبری که این تغییر می تواند.

او گفت: “من پیش بینی در این هفته و هفته پیش رو است که ما را به برخی از تنظیمات هر دو به محافظت و به مشاوره برای همه در داخل آن گروه.

“من نمی توانم به شما بگویم آنچه که خواهد بود اما اگر تعداد باقی بماند و پس از آن من صمیمانه امیدوارم که این خواهد آنها را قادر به انجام بیش از آنها در حال انجام است.”

“ما را فراموش کرده اند که در مورد شما” Ms فریمن اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>