هر بیمارستان در انگلستان است که خواسته به ایجاد “اولویت ارزیابی غلاف” برای بیماران مشکوک به coronavirus بیمه خدمات درمانی ،

بیمارانی که نگران هستند آنها ممکن است این ویروس هستند و هنوز هم توصیه به منزوی کردن خود و تماس 111.

اما اندازه گیری احتمالی در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از هر گونه بیماران که فراموش می رسند در بیمارستان از مخلوط کردن با بیماران آسیب پذیر.

به مناطق امن به شمار می رود معرفی شده در این ماه.

در چین 490 اند: 24,300 مردم تایید شده است که قرارداد این ویروس جدید است. آن را در حال حاضر به 25 ملل با دو مورد در انگلستان است.

اندازه گیری های جدید به این معنی است که A&E بخش قادر خواهید بود برای هدایت مردم که فکر می کنم آنها باید علائم کروناویروس به یک غلاف دور از بیماران دیگر که در آن آنها می توانید تماس بگیرید و متخصص NHS 111 تیم در یک تلفن اختصاص داده شده.

BBC health خبرنگار نیک Triggle گفت: بیمه خدمات درمانی آگاه است افراد ممکن است همیشه به دنبال مشاوره خود جدا اگر این ویروس شروع به گسترش در سراسر انگلستان است.

غلاف به معنای محافظت از دیگران با استفاده از این بیمارستان ها – که ممکن است آسیب پذیر سیستم ایمنی بدن.

“مشکل این بیمارستان صورت است که در آن به ایجاد این غلاف. وجود دارد مقدار زیادی از فضای یدکی در بسیاری از سایت ها به خانه coronavirus بیماران و ایجاد امکانات مجزا ممکن است عملی” او گفت:.

از آنجا که ویروس در خارج از کشور 25 ملل را تایید کرده اند و در مجموع 191 موارد اگر چه شده است وجود دارد تنها یک مرگ تا کنون در فیلیپین.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده است که شیوع جهانی بهداشت اضطراری است.

روز دوشنبه وزارت امور خارجه توصیه همه شهروندان بریتانیا به ترک چین اگر ممکن است برای به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

دو پرواز از ووهان که در آن ویروس است که فکر سرچشمه گرفته اند آورده 94 انگلیسی ها و اعضای خانواده خود را به بریتانیا تا کنون.

آنها در حال حاضر در قرنطینه در Arrowe پارک بیمارستان در Wirral برای 14 روز – دوره کمون ویروس – برای اطمینان از آنها آلوده نیست.

هشت انگلستان اتباع و شش نفر از اعضای خانواده خود را به سمت چپ در یک پرواز به نیوزیلند روز سه شنبه و خارجی دفتر اجاره نهایی بازگشت پرواز روز یکشنبه اجازه می دهد تا باقی مانده انگلیسی به ترک استان هوبئی در چین است.

وزارت امور خارجه بریتانیا گفته بودند بین 150 و 200 شهروندان بریتانیا و وابستگان آنها باقی مانده در این بخش از چین و در حدود 100 نفر از آنها خواسته اند برای کمک به ترک.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یکی دیگر از جان دیوید هابیل است در قرنطینه در یک سفر دریایی کشتی لنگر انداخت در بندر یوکوهاما پس از یک مسافر از هنگ کنگ کاهش یافت و بیمار با این ویروس.

حداقل 10 نفر در هیئت مدیره کشتی الماس شاهزاده خانم را پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

دو نفر در بریتانیا – یک دانشجو در دانشگاه نیویورک و یکی از بستگان خود را – تایید شده اند به کروناویروس و در حال درمان در متخصص بیماری های عفونی واحد در نیوکاسل درمانگاه سلطنتی ویکتوریا.

وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: 466 مردم باید آزمایش منفی برای ویروس.

Coronavirus باعث شدید عفونت های حاد تنفسی و علائم معمولا با شروع تب و به دنبال آن سرفه های خشک.

بسیاری از افراد آلوده به احتمال زیاد به طور کامل بهبود می یابند — فقط به عنوان آنها را از آنفولانزا.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im