Coronavirus: بیمه خدمات درمانی ممکن است نیاز به استخدام خدمه کابین از شرکت های هواپیمایی

بیمه خدمات درمانی در انگلستان ممکن است شروع به استخدام کارکنان خطوط هوایی که از دست داده اند شغل خود را برای پر کردن شکاف در شماره های خود را اجرایی کرده است.

Sir Simon استیونس گفت: نمایندگان مجلس شرکت های هواپیمایی استخدام پرستاران از بیمه خدمات درمانی به عنوان خدمه کابین در اوایل 2000s.

آن را در حال حاضر ممکن است بیمه خدمات درمانی را در نظر استخدام این کارکنان به عنوان صنعت هواپیمایی همچنان به مبارزه با توجه به کوروناویروس.

او زبان به کمیته دولتی حساب عوام.

Sir Simon گفت: کمیته خدمات درمانی تا به حال دیده یک “شگفت آور پاسخ” از سابق بیمه خدمات درمانی کارکنان که آماده شد برای بازگشت به خط مقدم برای کمک به مبارزه با Covid-19.

اما او اضافه کرد که بین المللی استخدام برای کارکنان بیمه خدمات درمانی خواهد بود یک مشکل برای اولین بار نیمی از این سال با توجه به همه گیر.

‘در زمینه’

بیمه خدمات درمانی در انگلستان در حال حاضر دارای یک پرسنل پرستاری فاصله 40,000. Sir Simon گفت: او می خواست برای دیدن 50,000 پرستاران پیوستن به این سرویس است.

Sir Simon گفت: نمایندگان مجلس که بیمه خدمات درمانی را به تغییر راه آن ارائه می دهد مراقبت با کروناویروس دائما “در پس زمینه”.

موافقت نامه زده با بیمارستان های خصوصی برای تامین تخت در طول coronavirus بحران نیاز به ادامه او اضافه شده و بلبل و بیمارستان و راه اندازی برای درمان Covid-19 بيمار و مدیریت بیش از حد تقاضا برای بیمارستان تخت نگه داشته می شود “ذخیره”.

بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها تحت درمان بود 89,000 coronavirus بیماران پس از وقوع آغاز شد و در انگلستان در ماه فوریه Sir Simon گفت: کمیته.

و استاندارد اورژانس و A&E تماشاگران که تا به حال دیده رها شد و شروع به افزایش به انتظار سطح.

کریس Wormald بالا مدنی بنده در وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی گفت: این کمیته که بریتانیا “هرگز فرار از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در سراسر کشور”.

اما او گفت: “وجود دارد بسیاری از مسائل” در PPE به کارکنان بیمه خدمات درمانی و مراقبت های کارگران است.

دولت به دنبال تولید PPE در داخل کشور وی افزود: اما وجود خواهد داشت “هیچ قریب الوقوع جایگزینی آنچه که ما نیاز به خرید در بازارهای بین المللی”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de