Coronavirus: بیمه خدمات درمانی بیمارستان های صحرایی برنامه برای اسکاتلند

بیمه خدمات درمانی بیمارستان صحرایی سایت در اسکاتلند مشخص خواهد شد این هفته جلوتر از پیش بینی افزایش سریع در Covid-19 موارد افسر ارشد پزشکی گفته است.

دکتر کاترین Calderwod گفت: او با موافقت ارشد طبیب که انتظار یک کوروناویروس “سونامی” در هفته های آینده.

او گفت: اسکاتلند بود و به دنبال به راه اندازی موقت بیمارستان شبیه به یک برنامه ریزی برای لندن.

Dr Calderwood همچنین نشان داد که توزیع سیستم های حفاظتی و تجهیزات بود در حال راه اندازی است.

  • صفحه زندگی می کنند – آخرین به روز رسانی در اسکاتلند

اکسل مرکز نمایشگاه فضایی در شرق لندن است که در حال آماده به 4000 تخت بیمارستان صحرایی به کارکنان بیمه خدمات درمانی پزشکان با کمک نظامی و گزارش وجود دارد که NEC در بیرمنگام می تواند در یک نقش مشابه.

Dr Calderwood گفت: سایت ها در اسکاتلند برای چنین امکانات “کاملا” بودن نگاه کرد.

او گفت: رادیو بی بی سی را خوب صبح اسکاتلند برنامه: “ما تا به حال کاملا مفصل بحث بسیار به تازگی و من می دانم که وجود دارد سایت های در نظر گرفته در اسکاتلند این هفته است.”

افسر ارشد پزشکی خواسته شده بود در مورد نظر توسط معاون رئیس جمهور از کالج سلطنتی, طب اورژانس دکتر دیوید چانگ که هشدار داده که چشمگیر, انفجار در coronavirus مورد اعداد در لندن می تواند تکرار در اسکاتلند است.

او گفت: “متاسفانه طب اورژانس دکتر کاملا حق با شماست. ما باید افراد مبتلا به بیماری خفیف, به عنوان ما می دانیم که 80 درصد از مردم است – اما تا 20 درصد از مردم خواهد شد که بسیار مهم تر بیماری است.”

تا کنون وجود داشته است 22 و میر در اسکاتلند در حالی که در سراسر انگلستان 465 افراد مبتلا به این ویروس فوت کرده اند.

فقط یک مسئله زمان’

Dr Calderwood گفت: کاهش اسکاتلند مرگ رقم ممکن است به سادگی منعکس کننده زمان آن طول می کشد برای افراد آلوده به توسعه علائم و تبدیل شدن به طور جدی بیمار است.

“شما می تواند بیمار را برای دو تا سه هفته قبل از شما به بیمارستان منتقل شد,” او گفت:.

“من نگران هستم که این پایین مرگ و میر ها در واقع فقط به خاطر ما نه به حال ویروس در اسکاتلند برای تا زمانی که آنها تا به حال آن را در انگلستان

“به عبارت دیگر وجود ندارد به اندازه کافی زمان برای مردم به دریافت بیشتر ناخوش و بستری و بر روی آن مرحله که در آن آنها نیاز به مراقبت های ویژه.

“این است که احتمالا فقط یک بار موضوع به جای پایین تر مرگ و میر در هر se.”

افسر ارشد پزشکی گفت: او شنوا و از بیمه خدمات درمانی همکاران که آنها خود را نگران امنیت شخصی با توجه به کمبود تجهیزات حفاظتی.

“این باعث می شود من بسیار ناراحت کننده است,” او گفت:.

“برای فرستادن مردم به کار در خط مقدم زمانی که آنها نگران هستند که این ماسک به ویژه اجرا خواهد شد پایین و یا اجرا.

“ما همچنین شنیدن از مردم با استفاده از ماسک هنگامی که در واقع آنها نمی نیاز به استفاده از آنها – است که محروم کردن آنها کسی دیگری که نیاز به ماسک.”

تجهیزات جدید سیستم توزیع

Dr Calderwood گفت: توزیع مدل برای تجهیزات حفاظتی بود که تغییر برای اطمینان از تامین تحویل داده شد به مکان مناسب در مقادیر سمت راست.

“به نظر می رسد ما تا به حال به اندازه کافی بودند که در یک مد به موقع. مردم سفارش از اعمال جراحی GP یا از بيمارستان سفارش بسیاری از بسیاری از ماسک از آنها را تا کنون قبل از,” او گفت:.

“که به نظر می رسد که مسدود کردن سیستم با سفارشات برای آن وجود ندارد به اندازه کافی تامین بنابراین منظور دریافت نمی خام در همه.”

جدا خطوط توزیع در حال حاضر راه اندازی شده است برای مراقبت های اولیه مراقبت های اجتماعی و بیمارستان ها برای سرعت بخشیدن به روند.

“توزیع باید یک مشکل نیست بعد از این هفته,” او گفت:.

Dr Calderwood گفت: تست شد همگانی “کاملا به درستی” برای کسانی که نیاز به درمان در بیمارستان و همچنین نظارت تست به ارائه اطلاعات در مورد گسترش ویروس.

او پرسید: چرا شاهزاده چارلز و همسرش, Camilla مورد آزمايش قرار Covid-19 در Aberdeenshire که وارث تاج و تخت شد و تنها نمایش “علائم خفیف”.

او گفت: “من درک است که وجود دارد بسیار خوب بودند بالینی دلایل آن شخص و همسر خود را به آزمایش می شود. بدیهی است که من نمی خواهد بود قادر به افشای هر چیز دیگری که من می دانم که به دلیل بیمار محرمانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im