Coronavirus: NHS تماس با ما-ردیابی برنامه در محل تا پایان ماه می گوید وزیر

جدید بیمه خدمات درمانی coronavirus تماس با ما-ردیابی برنامه باید در پایان ماه یک وزیر گفته است.

کسب و کار وزیر Nadhim Zahawi گفت: این برنامه – که trialled در جزیره موجود زنده – را “در حال اجرا به عنوان به زودی به عنوان ما فکر می کنیم آن قوی است”.

هفته گذشته آزمون جدید و ردیابی سیستم راه اندازی شد و در انگلستان و اسکاتلند – اما بدون برنامه با توجه به تاخیر می اندازد.

گاردین گزارش داد یک مقام ارشد رئیس بیمه خدمات درمانی گفت: این سیستم خواهد بود ناقص اما “کلاس جهانی” توسط پاییز.

کاغذ گفت: افسر ارشد عامل از تست و ردیابی طرح گفت: این طرح باید به طور کامل کار در ماه سپتامبر یا اکتبر.

بیمه خدمات درمانی برنامه – که به طور خودکار هشدار به مردم – شروع در حال trialled در جزیره موجود زنده در اوایل ممکن است. دولت گفت: پس از آن امیدوار بود این امر می تواند راه اندازی در سراسر کشور در اواسط ماه مه.

هفته گذشته تست و ردیابی طرح آغاز شد و در انگلستان و اسکاتلند ، در جای دیگر ایرلند شمالی در حال حاضر تماس با ردیابی برنامه و در حال اجرا و ولز آغاز شد طرح خود را در روز دوشنبه.

بیمه خدمات درمانی برنامه در اصل برنامه ریزی شده به عنوان بخشی از هفته گذشته راه اندازی شد اما به دلیل تاخیر بیشتر آزمایشات مورد نیاز است.

دولت گفت: پس از آن امیدوار است که سیستم بالا و در حال اجرا در انگلستان “در هفته های آینده”.

صحبت کردن در بزرگ سیاه و سفید دیک سوال زمان در روز پنج شنبه آقای Zahawi گفت: “برنامه ما در حال کار صاف کردن. ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را در واقع همه چیز به آن نیاز دارد به انجام خواهد شد و در این ماه است.

“من نمی توانم به شما تاریخ دقیق آن اشتباه خواهد بود برای من به انجام این کار است.”

خواسته به آن را تایید خواهد بود نورد از سراسر کشور در این ماه گفت: “من می خواهم به فکر می کنم ما می خواهم که قادر به مدیریت این ماه بله.”

او گفت: خلبان در جزیره موجود زنده نشان داد مردم در واقع ترجیح داده به تماس گرفته شود توسط یک انسان “به همین دلیل است که ما استخدام 25000 نفر که در حال پیگیری و تعقیب است که می تواند مقابله با حدود 10000 نفر در روز”.

تماس با ردیاب متن ایمیل و یا تماس با افرادی که تست مثبت با کروناویروس و از آنها بخواهید که آنها را به حال تماس با. هر یک از این تماس است که می تواند در معرض خطر عفونت هستند گفت: برای منزوی کردن برای 14 روز حتی اگر آنها بیمار نیست.

25000 ردیاب کار برای انگلستان NHS تست و ردیابی تیم در حال حاضر آغاز شده و در تماس با مردم است.

اما برخی از تماس با ردیاب باید گفت آنها داده شده است کار بسیار کمی تا کنون با یکی از گفتن بی بی سی او کار کرده بود 38 ساعت بود اما در عین حال به ایجاد یک تماس تلفنی و صرف زمان تماشای Netflix بکشد.

  • تماس با ردیاب ‘پرداخت می شود به تماشای Netflix’

تماس با ردیابی برای coronavirus زمانی شروع شد که انگلستان خود را شناسایی دو مورد اول در پایان ماه ژانویه است.

اما آن متوقف شد در اواسط ماه مارس پس از انگلستان و افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin گفت این بود: “دیگر لازم است برای ما برای شناسایی هر مورد”.

سپس در ماه مه نخست وزیر بوریس جانسون متعهد به یک “جهان-ضرب و شتم” سیستم ردیابی در محل از ماه ژوئن است.

NHS کارفرمایان باید گفت این سیستم مهم است برای جلوگیری از دوم ممکن است افزایش coronavirus موارد است.

رئیس بیمه خدمات درمانی کنفدراسیون گفت: یک تست پیگیری و ردیابی استراتژی شده اند باید در محل هر چه زودتر.

وزارت بهداشت سخنگو گفت: آزمون جدید و ردیابی خدمات شد و در حال اجرا و صرفه جویی در زندگی می کند و اضافه کرد که بیش از 25000 تماس با ردیاب شد و در حال حاضر در محل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de