Coronavirus: NHS ظرفیت ‘نمی تواند نقض در سطح ملی’

بیمه خدمات درمانی باید قادر به مقابله با شیوع کروناویروس در حال حاضر کشور است که در مستند با توجه به بیماری های عفونی متخصص پروفسور نیل فرگوسن.

نگه داشتن مردم در داخل و افزایش کارکنان بیمه خدمات درمانی و تخت جلوگیری می کند واحد مراقبت های ویژه (Icu) از اینکه غرق در سراسر کشور, او گفت:.

وجود دارد هنوز هم می تواند برخی از مشکلات در سطح محلی گفت: نمایندگان مجلس است.

اما وجود دارد در حال حاضر یک “معقول درجه از یقین” دولت اقدامات خود را از این بیماری همه گیر به کاهش است.

‘بسیار تاکید کرد’

“این استراتژی فعلی به تصویب رسید در حال حاضر ما فکر می کنیم که در برخی از مناطق کشور ويژه خواهد شد بسیار نزدیک به ظرفیت اما نمی توان آن را نقض و در سطح ملی” پروفسور فرگوسن گفت: علم و فن آوری ” نمایندگان مجلس کمیته در روز چهارشنبه.

“وجود خواهد داشت مناطق کشور است که بسیار تاکید کرد اما ما منطقی با اعتماد به نفس است که همه ما می تواند در زمان فعلی – که در سطح ملی ما خواهد بود در ظرفیت,” او گفت:.

پروفسور فرگوسن کلیدی دولت مشاور در پاسخ این کشور به بحران مسئول امپریال کالج سازی که تغییر دولت رویکرد است.

آن را یافت که تنها ترین سخت گیرانه اجتماعی-فاصله اقدامات خواهد بود به اندازه کافی برای جلوگیری از خدمات سلامت در حال ضعف و به عنوان بسیاری از یک چهارم از یک میلیون نفر در حال مرگ است.

این اقدامات با هدف به طور کامل سرکوب گسترش ویروس.

مراقبت بحرانی ظرفیت

زمانی که محققان در نگاه چه اتفاقی خواهد افتاد اگر دولت سعی کردم فقط سرعت گسترش این بیماری همه گیر (شناخته شده به عنوان ‘کاهش’) آنها یافت ويژه خواهد بود هشت برابر بیش از ظرفیت.

از آنجا که پژوهش انجام شده بیمه خدمات درمانی قرار داده است برنامه های جدید در محل ساخت آن را بهتر قادر به مقابله. این برنامه به معنای ‘توقف’ استراتژی را ترک سرویس های بهداشتی مهم مراقبت از امکانات سه بار بیش از ظرفیت پروفسور فرگوسن گفت.

ترکیبی از کسانی که بیمه خدمات درمانی برنامه و نگه داشتن مردم در خانه های خود را است آنچه پیش بینی شده است را تقاضا را به یک سطح بیمارستان ها می تواند مدیریت کند.

وجود خواهد داشت برخی از تجدید حیات از موارد بعد پروفسور فرگوسن گفت: اما این محلی شیوع بیماری می تواند امیدوارم نگه داشته شود و در یک سطح پایین از طریق فشرده تر تست.

او گفت: این کمیته از نمایندگان مجلس که آخرین تحقیقات پیشنهاد شده به عنوان بسیاری از نصف تا دو سوم از مرگ و میر ناشی از کوروناویروس ممکن است اتفاق افتاده در این سال به هر حال به دلیل اینکه اکثر مرگ و میر در میان افراد در پایان زندگی خود و یا با دیگر شرایط بهداشتی.

زندگی عادی

اوج تقاضا برای مراقبت های ویژه انتظار می رود که در دو تا سه هفته.

چالش انگلستان و کشورهای دیگر پس از آن صورت, پروفسور فرگوسن گفته بود که چگونه به حرکت از یک کامل مستند به یک وضعیت که در آن برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی می تواند اجازه داده می شود به راه اندازی مجدد در حالی که هنوز نگه داشتن coronavirus موارد کم است.

بخشی از این مورد خواهد بود به طور قابل توجهی افزایش تعداد افراد آزمایش شده تا زمانی که یک واکسن می تواند در بر داشت.

اما پروفسور فرگوسن افزود انگلستان نیست در حال حاضر ظرفیت برای آزمون در سطح کشورهایی مانند کره جنوبی.

دنبال راشل در توییتر

آیا من نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس?


چگونه شما را تحت تاثیر قرار شده مسائل مربوط به کروناویروس? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im