همه جدید منصفه در انگلستان و ولز متوقف شده اند تا زمانی که آنها انجام می شود با خیال راحت پروردگار رئیس دادگستری اعلام کرده است.

در نامه ای به قضات و دادستانی خداوند برنت گفت: این تصمیم به “اطمینان اجتماعی فاصله در دادگاه” در میان مداوم گسترش coronavirus.

اما او افزود که که در آن امن برای انجام این کار “تلاش برای آوردن موجود منصفه به یک نتیجه گیری باید ادامه یابد”.

اسکاتلند و ایرلند شمالی در حال حاضر گرفته شده اقدامات مشابه است.

خداوند رئیس دادگستری تصمیم های ایجاد شده در یکی از هفته گذشته که اعلام شد که هیچ جدید تاج دادگاه محاکمه را در انگلستان و ولز اگر آنها انتظار می رود به آخرین بیش از سه روز.

نه وزرا و نه ارشد قوه قضائیه می خواهید به تعطیل منصفه اما به تدریج که به نظر می رسد اتفاق می افتد.

دولت توصیه به ماندن در خانه و جلوگیری از جمع آوری در گروه های اجتماعی فاصله درگیری کاملا با گرد هم آمدن تعداد زیادی از مردم در نزدیکی تاج دادگاه.

هفته گذشته مضطرب سازش اجازه می دهد آزمایش های ماندگار کمتر از سه روز نمی آخرین طولانی است.

به عنوان ویروس متجاوزین پروردگار رئیس دادگستری تصمیم گرفته است به توقف محاکمه تا اجتماعی فاصله مطابق با دستورالعمل در محل در دادگاه ساختمان.

او می گوید قابل توجهی تخیل و انعطاف پذیری ممکن است مورد نیاز است و در حال حاضر اتفاق می افتد در برخی از تاج دادگاه. تنها خواهد شد و سپس منصفه لازم برای حضور در.

تلاش برای نتیجه گیری موجود محاکمه هستند به ادامه, اما آنها خواهد شد موکول که در آن لازم است برای قرار دادن اقدامات ایمنی در محل. همان قوانین اعمال خواهد شد به دادستانی دادگاه.

در مورد این موضوع از زمان منصفه پروردگار رئیس دادگستری گفت: “اجتماعی فاصله مطابق با PHE دستورالعمل باید در محل در همه زمان ها و در همه مکان ها در داخل ساختمان دادگاه.”

وی افزود: “اگر لازم است به موکول, محاکمه در حال حاضر در راه برای یک دوره کوتاه برای قرار دادن این اقدامات ایمنی در محل این باید انجام شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im