پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

زنان باردار بودن خواست به دور ماندن از دیگران با توجه به coronavirus با توجه به جدید مشاوره.

آنها هستند که توصیه می شود برای به حداقل رساندن تماس های اجتماعی تا 12 هفته از این تعطیلات آخر هفته.

دولت بریتانیا ارشد پزشکی مشاور پروفسور کریس Ersin گفت: شواهد محدود پیشنهاد وجود دارد در حال حاضر شناخته شده coronavirus مربوط به عوارض بارداری است.

اما او افزود که بریتانیا هنوز “خیلی زود در آنچه ما می دانیم در مورد این”.

زنان باردار پیوستن به دیگر گروه در معرض خطر از جمله بیش از 70s و افراد با بیماری های زمینه ای – تقریبا معادل آن ارائه شده سالانه واکسن آنفولانزا توسط خود GP – در حال خواسته به ماندن در خانه.

او گفت که برای بسیاری از بیماری های عفونی “کوچک وجود دارد اما قابل ملاحظه خطر اضافی” و این بود که یک ویروس جدید وجود دارد هنوز هم شواهد کافی برای افرادی که در مراحل اولیه بارداری است.

“عفونت و بارداری هستند نه یک ترکیب خوب به طور کلی و است که چرا ما گرفته اند بسیار اقدام احتیاطی در حالی که ما سعی می کنید و پیدا کردن اطلاعات بیشتر,” او توضیح داد.

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد جارو اقدامات جدید برای مقابله با شیوع کروناویروس در انگلستان در روز دوشنبه – اما متوقف کوتاه اجبار مدارس به نزدیک است.

این باعث شده است تا برخی از مادران باردار به سوال چگونه آنها می توانید نگه داشتن یک فاصله از دیگران است.

چه توصیه های برای زنان باردار?

دولت صادر کرده است و پنج امتیاز است که افراد در گروه در معرض خطر از جمله بیش از 70 کسانی که با شرایط اساسی و زنان باردار باید به دنبال “تا آنجا که شما می توانید”:

  1. اجتناب از تماس با کسی که نمایش علائم کروناویروس. این علائم عبارتند از: درجه حرارت بالا و/یا جدید و مداوم سرفه;
  2. جلوگیری از غیر ضروری استفاده از حمل و نقل عمومی تغییر زمان سفر خود را برای جلوگیری از شلوغی زمانی که ممکن است; کار از خانه که در آن ممکن است. کارفرمای شما باید پشتیبانی از شما برای انجام این کار
  3. جلوگیری از اجتماعات بزرگ و تجمعات کوچکتر در فضاهای عمومی مانند, بارها, سینما, رستوران ها, تئاتر, میله, باشگاه
  4. جلوگیری از تجمعات با دوستان و خانواده. نگه داشتن در لمس از راه دور با استفاده از تکنولوژی هایی مانند تلفن و اینترنت و رسانه های اجتماعی
  5. استفاده از تلفن و یا خدمات آنلاین برای تماس با GP خود را و یا دیگر خدمات ضروری

Dr Punam کریشن GP از گلاسکو گفت BBC صبحانه او را درک نمی کنند که چگونه آن را ممکن است برای یک مادر باردار مانند او به دور ماندن از او شش پسر و فراموش مدرسه اجرا شود.

او گفت: “بسیاری از زنان باردار در سراسر جهان باید از کودکان دیگر است.

“بنابراین در حال حاضر در حالی که من منطق چرا مدارس بسته نشده – شوهر من نیز با این نسخهها کار در بیمه خدمات درمانی – در همان زمان, من چگونه می توانم اجتماعی فاصله خودم در حالی که من به رها کردن من و پسر در مدرسه است.

“من پدر و مادر سالمند دیگر من سیستم پشتیبانی – این واقعا ترسناک است.”

در به تازگی منتشر شده و هدایت دولت توصیه می کند زنان باردار “به طور قابل توجهی محدود خود را چهره به چهره تعامل با دوستان و خانواده در صورتی امکان پذیر است”.

دولت را متوقف کرده است کوتاه از سفارش مردم به دنبال این دستورالعمل جدید است و برای لحظه ای به شدت تشویق آنها به دنبال آن به عنوان “stringently” را به عنوان آنها می توانند.

اگر تماس با افراد دیگر ضروری است مردم باید 2 متر (6 فوت) از هم جدا.

بی بی سی خواسته است وزارت بهداشت چگونه مادران باردار می تواند نگه داشتن خود را در بیمارستان ملاقات برای چیزهایی مانند قبل از تولد اسکن و اجرا تحت دستورالعمل های جدید.

کالج سلطنتی متخصصان زنان & Gynaecologists, کالج سلطنتی از ماماها و کالج سلطنتی پزشکان اطفال و بهداشت کودک گفت: مشترک خود را هدایت برای زنان باردار می تواند به روز رسانی به منعکس کننده دولت اعلام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی