Coronavirus: نزدیک به یک میلیون اعتبار جهانی ادعا می کند در دو هفته گذشته

نزدیک به یک میلیون نفر را برای اعمال جهانی مزایای اعتباری در دو هفته گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر شده است.

وزارت کار و بازنشستگی گفت: 950,000 موفق برنامه های کاربردی برای پرداخت ساخته شد بین 16 مارس زمانی که مردم توصیه می شد از خانه کار می کنند و در پایان ماه.

این بخش به طور معمول انتظار می رود 100,000 ادعا می کند در یک دوره دو هفته.

مقامات گفتند آنها مشغول به کار بودند “تخت” به کمک مردم پشتیبانی می کند.

اما کار گفت: این اعداد و ارقام “واقعا تکان دهنده” و دولت “باید از خواب بیدار شوید و اقدام” برای کمک به میلیون ها نفر از کسانی که در معرض خطر از دست دادن شغل خود و خود اشتغالی تحت پوشش دولت مشکلات طرح.

این ارقام نشان می دهد که افزایش در تقاضا در سیستم سود پس از دولت خواست مردم برای جلوگیری از غیر ضروری سفر و تماس با دیگران برای جلوگیری از گسترش ویروس.

وجود دارد یک هشدار روز چهارشنبه که 20 درصد از کسب و کارهای کوچک می تواند برابر در ماه آینده به علت کاهش تقاضای مصرف کننده با وجود بی سابقه مداخله دولت برای حمایت از مشاغل.

‘فشار بر خدمات’

جهانی اعتبار تثبیت پرداخت ماهانه برای کسانی که در سن کار که جایگزین یک میزبان از قبلی مزایای از جمله درآمد مبتنی بر کارجویان کمک هزینه مسکن سود اعتبار مالیاتی کودک و کار اعتبار مالیاتی.

در اکتبر 2019 وجود دارد 2.6 میلیون جهانی اعتباری متقاضیان – بیش از یک سوم از آنها در کار است.

  • چه جهانی است اعتباری ؟

دولت گفت به نفع نظام بود و هنوز هم “ارائه” با وجود افزایش در تقاضا.

“با یک افزایش بزرگ در ادعا وجود دارد فشار بر خدمات ما اما سیستم ایستاده است تا به خوبی به این و ما کارکنان اختصاص داده شده در حال کار صاف کردن مردم به حمایت آنها نیاز دارید” سخنگوی گفت.

“ما در حال گرفتن اقدام فوری برای افزایش ظرفیت – ما نقل مکان کرد 10,000 کارکنان موجود به کمک در خط مقدم و ما در حال استخدام ،

از آنجا که ویروس زده دولت ساخته شده است که یک سری از تغییرات طراحی شده به آن را آسان تر برای خود اشتغالی به ادعای بهره مند شوند و برای اطمینان از آنها را نمی خواهد از دست دادن را به عنوان درآمد خود را خشک.

کار به خواست وزیران برای رفتن بسیار بیشتر گفت: فرآیند راستی آزمایی جدید متقاضیان باید در تسریع و چشمگیر پیشرفت های نقدی – در دسترس برای کسانی که در نیاز فوری – باید بازپرداخت شود.

“مردم نیاز به کمک در حال حاضر گفت:” سایه کار و حقوق بازنشستگی وزیر مارگارت وود.

“دولت باید به نوبه خود پیشرفت های به غیر پس دادنی کمک های مالی برای پایان دادن به پنج هفته صبر کنید و مطمئن شوید که مردم به حمایت آنها نیاز دارید به سرعت در یک سطح است که واقعا از آنها محافظت از فقر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im