Coronavirus: ‘دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام اکثر مهد کودک ها و کارهای در مستند’

دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نظر می رسد به انجام بسیاری از کارهای خانه و مراقبت از کودکان در طول مستند بر اساس یک مطالعه جدید.

تحقیقات نشان می دهد که در خانه که در آن کار وجود دارد و زنان در حال انجام بیشتر کارهای روزمره و صرف زمان بیشتری را با کودکان است.

موسسه مطالعات مالی (IFS) و دانشگاه کالج لندن (UCL) در مصاحبه 3,500 خانواده.

آنها دریافتند که مادران تنها قادر به انجام یک ساعت بدون وقفه کار برای هر سه ساعت انجام می شود توسط پدران.

“مادران انجام می دهند به طور متوسط مهد کودک بیشتر و بیشتر کارهای خانه از پدران که همان مقدمات کار گفت:” لوسی Kraftman یک پژوهش اقتصاددان در IFS.

او گفت: پیدا کردن اعمال به خانواده که در آن پدر و مادر هر دو شاغل و همچنین به خانواده هایی که در آن پدر و مادر هر دو بودند furloughed یا خارج از محل کار.

“تنها مجموعه ای از خانواده ها که در آن ما می بینیم مادران و پدران های مراقبت از کودکان و کارهای خانه به همان اندازه کسانی هستند که در آن پدر و مادر هر دو قبلا کار اما پدر در حال حاضر متوقف کار برای پرداخت در حالی که این مادر است که هنوز هم در محل کار پرداخت می شود,” او گفت:.

“با این حال مادران در این خانواده ها انجام می دهند پرداخت می شود کار در طول به طور متوسط پنج ساعت در روز, در علاوه بر این به انجام همان مقدار از کار خانگی به عنوان شریک زندگی خود را.”

  • مستند مدرسه در منزل: پدر و مادر است که فراموش کرده اند آنچه را که آنها آموخته شده در مدرسه
  • Coronavirus: والدین خواست به تسلیم نوزادان شروع مدرسه

پائولا شریدان یک مربی که شرکت Unwrapping بالقوه با این نسخهها کار حرفه ای زنان می گوید مشتریان خود را “تقریبا بطور جهانی” گزارش می دهند که آنها هستند که در برنامه ریزی وعده های غذایی ایجاد جدول زمانی و دانلود منابع آموزشی برای کودکان – همراه با ده ها تن از دیگر وظایف است.

“من اصلی بگير و در عین حال من هم به نظر می رسد که متوقف می شود کار را به ناهار و شام, چرا که او نمی خواهد فکر می کنم آن را انجام می دهند” یک مشتری به او گفت.

دیگری به او گفت: “[من] است furloughed و در عین حال کار من تماس تلفنی قطع شده توسط کودکان پرسیدن سوال در حالی که پدر فقط تماشای Netflix بکشد.”

Ms شریدان معتقد است این رویکرد متفاوت به کارهای خانه و مراقبت از کودکان مسئولیت آغاز می شود در طول مرخصی زایمان.

تنها 2 درصد از مادران و پدران تقسیم حق خود را به والدین را ترک کنند. این به طور کلی برگ زن به اتهام ایجاد یک روال و یادگیری چگونه به پدر و مادر – معمولا با آزمون و خطا ،

‘نه مردان در مقابل زنان

پدر یا مادر بودن شامل اطمینان از وجود مواد غذایی در خانه, پخت و پز, تنظیم مهد کودک که در آن لازم است. و به کودکان بزرگتر پیگیری فعالیت های بعد از مدرسه و مطمئن شوید که بچه ها آن را به جشن تولد امیدوارم با هدیه ای مناسب.

“این است که یک مرد در مقابل زنان چیز در همه,” Ms شریدان می گوید. “شریک زندگی ایده است که تمام این مسائل حتی اتفاق می افتد چرا که او هرگز مورد نیاز است.”

دانشگاه علوم پزشکی مشهد هنوز هم تمایل به آنهایی سازماندهی چگونه زمان خود را صرف در خانه تحت مستند او می افزاید.

به عنوان یک نتیجه از مادران در دو پدر و مادر خانواده هستند و تنها با انجام به طور متوسط یک سوم از وقفه پرداخت می شود-ساعت کار از پدران UCL و IFS یافت.

بزرگتر دستمزد فاصله?

قبل از مستند مادران به طور متوسط در حدود 60 درصد از کار بدون وقفه ساعت که پدران.

“یک خطر است که مستند منجر به افزایش بیشتر در شکاف دستمزد جنسیت” گفت: آلیسون اندرو از IFS.

اما همکار او سونیا Krutikova امتیاز به برخی از علت امیدواریم که این مستند ممکن است منجر به بیشتر های برابر از وظایف خانواده بین پدر و مادر است.

“پدران به طور متوسط در حال انجام نزدیک به دو ساعت از مهد کودک آنها انجام شد قبل از بحران” او گفت:.

“این ممکن است به ارمغان بیاورد در مورد تغییرات در نگرش پدران و فرزندان و کارفرمایان در مورد نقش پدران در جلسه نیازهای خانواده برای مراقبت از کودکان و داخلی کار در طول هفته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de