Coronavirus: نمایندگان مجلس به بحث اورژانس قانون


قوانین اضطراری که اعطای قدرت با هدف مقابله با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد بود بحث توسط نمایندگان مجلس بعد.

در زیر پیشنهادات فرودگاه می تواند خاموش و پلیس قادر خواهد بود به زور به مردم با علائم ویروس برای منزوی کردن.

قدرت خواهد بود که زمان محدود برای دو سال انتظار می رود به تصویب نمایندگان مجلس است.

این می آید به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون هشدار جدید سختگیرانه تر anti-virus اقدامات می تواند به زودی معرفی می شود.

با توجه به آخرین آمار انگلستان تلفات رسیده 281 – از جمله یک فرد 18 ساله با یک بیماری زمینهای وجود دارد و 5,683 موارد تایید شده.

  • آخرین به سازمان ملل در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus

دولت قوانین اضطراری – مجموعه ای از هفته گذشته – شامل قادر می سازد به تازگی بازنشسته بیمه خدمات درمانی کارکنان برای بازگشت به کار بدون هیچ گونه تاثیر منفی بر حقوق بازنشستگی خود را سریع پیگیری مقدمات مراسم تشییع جنازه و اجازه می دهد بیشتر جلسات دادگاه را از طریق تلفن یا ویدئو.

بیشتر بحث برانگیز این لایحه به قدرت بی سابقه ای به سازمان های اجرای قانون برای بازداشت مردم اگر آنها نشان می دهد علائم ویروس ها و قرار دادن آنها در مناسب جداسازی امکانات در صورت لزوم.

این لایحه می گوید: این کمک خواهد کرد که برای “حفاظت از خدمات ضروری” است که می تواند در معرض خطر در هنگام وقوع.

بحث در می آید بعد از آقای جانسون روز یکشنبه هشدار داد که دولت “بسیار فعال” در نظر گرفتن سخت تر anti-virus اقدامات بیش از 24 ساعت آینده.

آقای جانسون هشدار پس از آن تصاویری از مردم در سراسر نقاط انگلستان بازدید از پارک ها و فضاهای باز در اعداد بزرگ بیش از آخر هفته.

صحبت های روز یکشنبه در خیابان داونینگ روزانه کنفرانس خبری آقای جانسون گفت: هر کس تا به حال به عمل “مسئولانه” و عمل اجتماعی فاصله.

“اگر ما نمی تواند انجام دهد که پس آره من می ترسم ما در حال رفتن به جلو را به اقدامات سخت تر.”

و در یکشنبه شب دولت صادر شده و بیشتر به یک بیانیه روشن, مشاوره آن است که “مردم باید به جلوگیری از رفت و آمد مگر اینکه ضروری است”.

ضروری سفر, وزارت بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی گفت: “نمی کند شامل بازدید از خانه دوم سایت اردوگاه کاروان و یا پارک های مشابه چه برای اهداف انزوا و یا در تعطیلات”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

افزایش 48 انگلستان ویروس مرگ و میر پس از شنبه شامل 37 در انگلستان هفت در ولز سه در اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

بیمه خدمات درمانی گفت: تمام کسانی که جان خود را در انگلستان در روز گذشته بودند در گروه های آسیب پذیر از جمله با زمینه مسائل مربوط به سلامت.

در دیگر تحولات بیمه خدمات درمانی در انگلستان اعلام کرد که تا به حال شناسایی شده و 1.5 میلیون نفر از این بیشتر در معرض خطر افرادی که در حال حاضر باید در خانه بماند برای 12 هفته است.

کسانی که در معرض خطر افراد شامل کسانی که با خاص سرطان شدید شرایط تنفسی و افرادی که دریافت کرده اند پیوند اعضا.

دولت با راه اندازی “هاب” در سراسر کشور به ترتیب تحویل مواد غذایی و دارو به آنها.

شوراهای داروسازان و اعضای نیروهای مسلح کمک خواهد کرد این کار وجود خواهد داشت و فرصت برای اعضای عمومی به داوطلب.

PM گفت: کسانی که مردم را به “سپر” خود آن را با اضافه کردن “را انجام خواهد داد بیش از هر واحد اندازه گیری است که ما در حال تنظیم برای صرفه جویی در زندگی”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در دیگر تحولات کلیدی:

  • آلمان گسترش محدودیت در تعاملات اجتماعی ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از دو نفر
  • تعداد در سراسر جهان مورد تصویب 300,000 با بیش از 13000 مرگ و میر در سراسر جهان
  • در جای دیگر در اروپا, اسپانیا, ثبت نام 394 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در یک روز در حالی که ایتالیا به ثبت یکی دیگر از 651
  • کمیته بین المللی المپیک است و با توجه به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو در سال 2020 است. این به خودی خود یک مهلت چهار هفته برای تصمیم گیری
  • دوک و دوشس کمبریج به اشتراک گذاشته یک پیام حمایت از خانواده ها در این روز در کنار عکس های آنها را با دو نفر از سه فرزندشان پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت
  • هزاران نفر از بازنشسته پزشکان پاسخ دولت را دعوت به بازگشت به کار برای کمک به با شیوع – از جمله 4,000 پرستاران و 500 پزشکان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im