نمایندگان مجلس به بازگشت به وست در روز سه شنبه و در حالی که برخی نمی توانید صبر کنید دیگران می گویند آن است که خیلی زود و عصبانی هستند در مورد پایان کار از خانه.

دولت اصرار دارد آنها را امن نگه داشته از coronavirus با شیوه های جدید کار و این مهم است که آنها بازگشت به کار به عنوان مثال به بقیه کشور است.

عوام رهبر یعقوب-ریس the lean lab استدلال می کند که نیمه مجازی “هیبرید” عوام – که دیدم برخی از نمایندگان مجلس در اتاق و دیگران کمک از طریق زوم – ضعیف جایگزین برای چیزی که واقعی است.

  • هفته آینده در مجلس
  • نمایندگان مجلس به تصمیم گیری روش های جدید رای گیری در فرد

اما کار MP ویکی Foxcroft می گوید پایان “هیبرید” مجلس مجبور است او را به یک خطرناک انتخاب است.

سایه وزیر معلولیت می گوید او را به “نادیده گرفتن [مشاوره] و خودم را در معرض خطر و یا من نمی توانم شرکت در مجلس”.

“ما شده اند محروم ما نمی توانیم تحقق نقش ما. ما باید پیشرو به عنوان مثال و نه محروم کردن افراد معلول است.”

این Lewisham و Deptford MP می گوید او قصد دارد به منظور بالا بردن نگرانی های مردم محافظ در خانه: “ما باید در وجود افزایش این مسائل. چه کس دیگری خواهد بود؟”

‘به شدت عصبانی’

برای دیگر نمایندگان مجلس بازگشت مجلس به ارمغان می آورد با آن موضوع سفر و چگونه برای رسیدن به مرکز لندن با خیال راحت.

“من بسیار عصبانی در مورد آن می گوید:” Lib Dem MP Alistair کارمایکل صحبت از خانه و خانواده خود را در ارکنی – حدود 800 مایل دور از وست مینستر.

“من فکر می کنم ما می توانید به ادامه مجازی مجلس تا زمانی که آن را امن برای همه به بازگشت.

“دلایل انجام نمی دهد که به نظر می رسد که بیشتر با داخلی حزب محافظه مدیریت حزب نسبت به انجام با دولت پاسخگویی.”

آقای کارمایکل که نشان دهنده صندلی اورکنی و شتلند, این شمالی ترین حوزه پارلمانی در بریتانیا می گوید که می خواهد او را در حدود 18 ساعت به سفر به وستمینستر.

با گزینه های حمل و نقل محدود به دلیل شیوع کروناویروس او را با هواپیما سفر و دو قطار به لندن.

“من می خواهم به انجام است که هر هفته در آن است و نه امکان پذیر است و در حال حاضر امن نیست,” او می گوید.

نماینده می گوید که او “استعفا” خود را به این واقعیت است که او را مجبور به اقامت در لندن برای چند هفته به منظور نگه داشتن خانواده خود را امن و قرار نیست جامعه خود را در معرض خطر.

او می گوید: هیچ جایگزین وجود دارد اما برای سفر به مجلس برای اطمینان از نظارت دولت است.

در رای گیری ترتیبات برای مجلس او می گوید که او تا به حال هیچ مشکل با کنترل از راه دور رای گیری خواستار طرح پیشنهادی برای بازگشت به بخش با نمایندگان مجلس trooping از طریق “aye” و “هیچ” لابی “مسخره”.

“آنها در حال رفتن به را دو بار به عنوان طولانی به عنوان آن را در حال حاضر” او می گوید: با نمایندگان مجلس نیاز به نگه داشتن اجتماعی فاصله گرفته به عنوان آنها در صف رای گیری لابی.

“من به برخی از همکاران که شرکت نخواهد کرد که شرایط بهداشتی اساسی و یا زندگی می کنند که با کسی که می کند.”

‘ارام ایده’

“این یک ارام ایده می گوید:” SNP MP آنگوس MacNeil. او اشاره می کند که در محلی منطقه (حوزه خود را Na h-Eileanan یک یار در بیرونی هیبرید واقع در غرب اسکاتلند) وجود داشته است و تنها شش مورد از coronavirus و هیچ مرگ و میر.

آن است که “دیوانه” به انتظار او برای رفتن به لندن “در Covid hotspot اروپا” او می افزاید.

“ما نه از جنگل و در عین حال آنها حاکم کردن امنیت شبکه مجازی پارلمان که در حال کار فقط خوب است.

“من می تواند رای سریعتر اینجا را در باغچه در هیبرید واقع در غرب اسکاتلند از من می تواند در وستمینستر.”

با وجود زندگی در حوزه خود را تقریبا 400 مایل دور از وست مینستر DUP MP جیم شانون است chomping در بیت به عقب بر گردیم به مجلس عوام.

“من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به پارلمان من پرواز رزرو شده,” او می گوید و اضافه کرد: “من از دست رفته قطع و محوری اتاق.”

او استدلال می کند که مجازی ترتیبات هیچ جایگزینی برای بودن وجود دارد در فرد است.

“شما لازم نیست که هر موشکافی” او می گوید: اضافه کردن “هر زمان که شما در پارلمان مجازی به شما داده می شود یک شکاف زمان یک مرد در وستمینستر باعث می شود مطمئن شوید که شما هستند و این تصویر درست است او unmutes شما برای سوال و سپس او mutes شما.”

“شما نمی توانید دخالت یک وزیر دولت باید به چالش کشیده شود.”

یکی از چیزهایی است که آیا نگرانی او این است که دولت خود را وستمینستر با هیچ یک از تمیز کردن آن را برای چند هفته گذشته.

“این ممکن است مانند یکی از کسانی که خانه های که در کانال 5 نشان می دهد که در آن آنها نیاز به حرفه ای,” او می گوید.

نماینده محافظه کار مجلس ترزا ویللیرس موافق نمایندگان مجلس نیاز به بازگشت به مجلس – نه تنها به بهبود موشکافی – بلکه برای آنچه که می رود در خارج از اتاق.

“مکالمات شما را در راهرو می توان به عنوان مهم به عنوان سوال از شما بپرسم در اتاق,” او می گوید .

“آن را خوب است برای دیدن آن نوع از شبکه های دوباره.”

‘مراقبت از کودکان یک مسئله بزرگ’

کار MP Preet گیل می خواهد به بازگشت به پارلمان اما نگرانی در مورد همکاران او که در گروه های آسیب پذیر و نمی تواند سفر به وستمینستر.

“اگر برخی می تواند بازگشت و دیگران نمی توانید وجود دارد می تواند یک واکنش از اجزای تشکیل دهنده است که شما می خواهید بدانید که چرا خود MP نیست در مجلس.”

او همچنین نگرانی های خود را. شوهر او یک keyworker و فرزندان او در سال گروه های رفتن به مدرسه.

“مراقبت از کودکان یک مسئله بزرگ برای ما,” او می گوید.

و او نگران است در مورد آمار نشان میدهد مردم از اقلیت های قومی هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از ویروس از مردم سفید.

“ما هنوز هم نمی دانم چرا از آن است که بدان معنی است که ما هنوز هم نمی دانم چه کاری انجام دهید برای محافظت از خودمان است.”

کار را در سایه کسب و کار و مصرف کنندگان وزیر لوسی پاول نیز بالا می برد نقطه ای که بسیاری از همکاران او را به مهد کودک مسائل و مسائل مربوط به مراقبت از و می گوید بازگشت بدون مجازی جنبه disenfranchises “بسیاری از مردم”.

مادر-از-سه – که باید برای سفر از منچستر – نیز معتقد است این موضوع است که محل کار از جنبه های آن است که چگونه نمایندگان مجلس وجود دارد و جایی که آنها باقی می ماند.

این مدل برای شروع مجدد مجلس بوده است “طراحی شده توسط یک یا دو نفر در مجلس که گوشه ای دور و nannies” MP برای منچستر مرکزی می گوید.

اما محافظه کار MP هنری اسمیت می گوید در حالی که او را درک نگرانی دیگر نمایندگان مجلس در بازگشت از مجلس او معتقد است این مهم است که با مدارس و برخی از کسب و کار بازگشت که “مجلس مجموعه مثال” – به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله مشاهده شده است.

“ترکیبی مجلس لازم بود در طول بدتر از مستند محدودیت” نماینده برای کراولی می گوید. “اما آن را به شدت محدود توانایی من برای نگه داشتن دولت به حساب آورد.”

او می گوید: بحث گرفته اند دیگر با مجازی دادرسی با برخی از نمایندگان مجلس, برنامه ریزی برای صحبت نمی گرفتن این فرصت را به و شده اند وجود دارد نگرانی های امنیتی بیش از راه دور رای گیری.

‘Perfect sense’

نماینده محافظه کار مجلس آقا گراهام بردی می گوید او “کاملا راضی” با چه عوام اقتباس اجتماعی فاصله اگر چه او معتقد است که از راه دور رای گیری می تواند نگه داشته شده است با بازگشت فیزیکی رای گیری در لابی.

او می گوید: “نظارت دولت بوده است کمتر موثر” در پارلمان مجازی.

“آن را حس می کند کامل به حرکت به عقب به سمت مناسب فیزیکی نشست,” MP برای الترینچم و فروش غرب می گوید.

صحبت امروز در مجلس رهبر مجلس عوام یعقوب ریس-the lean lab گفت که عوام در هنگام ملاقات در یک قالب فیزیکی, “ارائه نمی دهد مناسب موشکافی و نه آن را قانونی پیشرفت”.

او اصرار داشت آن خواهد بود رای گیری می تواند انجام شود با خیال راحت در یک اجتماعی دورى راه و اکثر پارلمانی کارکنان هنوز هم می تواند کار از خانه – معنی دالان وستمینستر خواهد بود نسبتا کم جمعیت.

او همچنین گفت: آن دسته از نمایندگان مجلس در گروه های آسیب پذیر که مجبور به ماندن در خانه هنوز هم قادر خواهد بود به شرکت از طریق مجازی انتخاب کمیته ها و نوشته سوالات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de