Coronavirus: مادر خواستار بوریس جانسون برای کمک به مهاجران


یک مادر به نام بوریس جانسون به ارائه پشتیبانی برای آن دسته از مهاجران که از نظر مالی ضربه coronavirus اما نمی تواند ادعای مزایای.

صحبت به رادیو بی بی سی 4 زن گفت: خانواده خود را از دست داده بود بیش از 60 درصد از درآمد خود را اما نمی تواند پشتیبانی با توجه به قوانین مهاجرت.

با وجود پرداخت مالیات برای تقریبا 17 سال, او گفت: خانواده او بودند و در حال حاضر قادر به انجام برسانند نیازهای اساسی ما”.

زمانی که سوال در قوانین PM وعده داده شده برای دیدن آنچه که او می تواند انجام دهد.

خانواده را مورد مطرح شد کار MP Stephen Timms در طول PM ظاهر در رابط کمیته در روز چهارشنبه.

او توضیح داد که خانواده مجبور به ترک باقی می ماند اما گفت که شوهر نکرده اند و قرار دادن در کار حفظ طرح و, اگر چه, همسر, هنوز, کار درآمد او کمتر از خانوار اجاره – اضافه کردن که آنها تا به حال بدون مراجعه به بودجه عمومی است.

“آیا این اشتباه است که سخت کار مطیع قانون خانواده بود که مجبور بودن با ترتیبات فعلی به فقر” او پرسید.

آقای جانسون در ابتدا به نظر می رسد تعجب است که زن و شوهر نمی تواند ادعا جهانی اعتبار و پاسخ داد: “به وضوح افرادی که سخت کار کرده اند برای این کشور باید حمایت از یک نوع و یا دیگری.”

او افزود: “من را پیدا خواهد کرد که چگونه بسیاری از [مردم] وجود دارد که در موقعیت و ما آنچه که ما می توانید انجام دهید.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

صحبت با بی بی سی از خانواده – که می خواست ناشناس باقی می ماند – گفت که او و شوهرش بودند “شوکه هنگامی که ما شنیده نخست وزیر بی اطلاع بود با وضعیت فعلی خانواده”.

او افزود: “برای تقریبا 17 سال ما شده اند پرداخت مالیات ما و کمک به اقتصاد بدون ادعا واحد بهره مند شوند. هر دو فرزندان من در اینجا متولد شده اند هر دو شهروند بریتانیایی در عین حال آنها مجاز به هر گونه مزایای با توجه به وضعیت حقوقی.

“اگر این وضعیت ادامه یابد ما نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره, ما نمی خواهد بود قادر به پرداخت صورتحساب. ما فرزندان جوان و من می دانم که بسیاری از خانواده های دیگر در حال مبارزه با همان شرایط.

“من واقعا می خواهم برای نخست وزیر برای حذف NRPF [بدون مراجعه به بودجه عمومی] شرایط است.”

NRPF وضعیت داده شده است به برخی از مهاجران به عنوان یک بیماری خود را ترک باقی می ماند در انگلستان و جلوگیری از آنها را از دریافت بسیاری از دولت بودجه مزایای.

‘جلوگیری از بار’

آقای Timms – که صندلی از کار و حقوق بازنشستگی کمیته – نوشته شده به نخست وزیر درخواست او چگونه بسیاری از مردم در انگلستان بدون مراجعه به بودجه عمومی چگونه بسیاری از کودکان مبتلا هستند و چه حمایت دولت ارائه خواهد شد به کسانی که در دشواری.

کودکان جامعه خیریه است که مبارزات انتخاباتی در مسئله تخمین زده می شود بیش از 100 ، 000 کودکان می تواند تحت تاثیر این قوانین است.

در وب سایت خود وزارت ارشاد گفت: “کسانی که به دنبال ایجاد خانواده خود زندگی در انگلستان باید انجام دهید تا بر اساس آن مانع از بار دولت انگلستان مالیات دهندگان.”

اما آن را نیز گفت که “اعتماد به نفس” اقدامات برای حمایت از کسانی که بدون مراجعه به بودجه عمومی در طول شیوع کروناویروس از جمله حفاظت از اخراج و تعطیلات وام مسکن.

دولت همچنین با اشاره به £3.2 میلیارد داده به مقامات محلی برای کمک به گروه های آسیب پذیر در طول شیوع ویروس.

بی بی سی تماس دفتر خانه برای پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de