Coronavirus: بیشتر دانشگاه ها متوقف آموزش و امتحانات

سالفورد, بریستول, ادینبورگ, ناتینگهام و ساوتهمپتون دانشگاه در میان آخرین به تنظیم مجدد آموزش و امتحانات به منظور محدود کردن گسترش Covid-19.

اقدامات عبارتند از پایان دوره اولیه آموزش آنلاین و لغو امتحانات.

حرکت در آمد که در شش آکسفورد نفر مبتلا به این ویروس در حالی که سنت اندرو و بریستول دانشگاه ها باید هر گزارش یک مورد.

“میدانم که بسیاری از شما طبعا اضطراب” ناتینگهام معاونت گفت: دانش آموزان است.

پروفسور شیرر غرب گفت: در نامه ای که از او خواسته دانش آموزان برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده: “من از نوشتن به شما اجازه می دانم چه اقدامات ما در حال بدست گرفتن بلافاصله به شما اطمینان محافظت از سلامت خود و اطمینان حاصل شود که شما را در یادگیری می تواند ادامه یابد.”

ناتینگهام قرار داده خواهد شد تمام آموزش آنلاین از 23 مارس و لغو همه سفرهای خارج از کشور و سفرهای مسکونی در انگلستان است.

اما در این نامه تاکید دانشگاه از جمله کتابخانه ها – باز باقی خواهد ماند.

دانشگاه سالفورد اعلام کرده است تمام آموزش – به جز برای نهایی دانش آموزان سال – معلق خواهد شد از دوشنبه اما دانشگاه و خوابگاه دانشجویی باز باقی خواهد ماند.

“این به ما زمان و فضا برای برنامه ریزی برای آنچه که ممکن است لازم باشد” گفت: یک سخنگوی.

ادینبورگ نیز انتقال آموزش آنلاین. امتحانات لغو شده اول و دوم دانش آموزان سال با کسانی که در سال سوم خود را و فراتر از مصرف آنها را آنلاین.

دوباره این دانشگاه تاکید کرد که هنوز باز با کتابخانه های مشاوره و تحقیق و مطالعه فضاهای عامل به عنوان معمول است.

“دانش آموزان باید مطمئن باشید که آنها را در دستیابی به مدارک تحصیلی خود در زمان و ادینبورگ درجه را هنوز هم نگه همان ارزش” گفت: یک سخنگوی.

دانشگاه غرب اسکاتلند خواسته است دانش آموزان به شرکت در آن دانشگاه از شنبه, اگر چه آن را هم می گوید آن را باز باقی خواهد ماند.

آن را در نظر دارد به حرکت به آموزش از راه دور “به منظور کاهش تعداد افراد در پردیس در هر زمان”.

اوایل تعطیلات

در ضمن دانشگاه ساوتهمپتون تصمیم گرفته است به آن بهار و تعطیلات رو به جلو توسط یک هفته پس از آن مدت در حال حاضر به پایان می رسد در 13 مارس.

“ما را به نگه داشتن هر گونه ضربه به حداقل مطلق و اطمینان حاصل شود همه دانش آموزان می توانند با موفقیت کامل خود را به مدت یادگیری” این در بیانیه ای گفت.

ترم تابستان برنامه ریزی شده است برای شروع به صورت عادی در ماه آینده.

در یک شبیه حرکت دانشگاه بریستول اعلام کرد که آن را به پایان خواهد رسید و چهره به چهره آموزش در اوایل این دوره در 18 مارس. آموزش آنلاین آغاز خواهد شد پس از تعطیلات و خارج از کشور fieldtrips هستند لغو شده است.

بریستول معاونت هیو بردی گفت به اعتقاد او این اقدامات بودند “متعادل و متناسب”.

“این است که در واقع بسیار نگران کننده زمان برای همه ما – حرفه ای و شخصی – اما من مطمئن هستم که ما می توانیم ما جمعی ابتکار و عزم و شور و شوق برای موسسه ما به حرکت آب متلاطم پیش رو,” او گفت:.

‘کسب و کار به عنوان معمول’

در سراسر شهر دانشگاه غرب انگلستان در زمان یک رویکرد متفاوت به tweeting: “آن است که در حال حاضر کسب و کار به طور معمول در اینجا اما لطفا مطمئن باشند که ما در حال نظارت بر وضعیت بسیار نزدیک هستند و می توانند به سرعت عمل می کنند اگر این تغییرات برای اطمینان از ایمنی و سلامت دانش آموزان ما کارکنان و بازدید کنندگان است.”

تعدادی از دانشگاه ها قبلا اعلام کرده بود حرکت می کند به آموزش آنلاین از جمله دورهام متروپولیتن منچستر از مدرسه اقتصاد لندن و لافبورو که در آن یک دانش آموز دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de