Coronavirus: ‘Mix-up’ بیش از اتحادیه اروپا یک طرح

دولت می گوید ارتباطات مخلوط کردن آن را به معنای از دست رفته مهلت برای پیوستن به اتحادیه اروپا طرح برای دریافت اضافی هواکش برای coronavirus بحران است.

وزرای بودند زودتر متهم از قرار دادن مبارزه با تروریسم در اروپا قبل از بهداشت عمومی که خیابان داونینگ گفت بریتانیا تصمیم گرفته بود به دنبال خود طرح.

اما هیچ 10 در حال حاضر می گوید مقامات دریافت ایمیل های دعوت از بریتانیا و پیوستن به آن را می توانید پیوستن آینده طرح.

کار خواستار است بدانید که چرا دولت تا به حال خود را تغییر پیام است.

حزب سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth گفت: “با توجه به نیاز بزرگ برای PPE, تست ظرفیت و مهم تجهیزات پزشکی از جمله هواکش مردم می خواهند بدانند که چرا در روز دوشنبه وزرای بودند گفت: آنها تا به حال ‘انتخاب مسیرهای دیگر’ مشترک اتحادیه اروپا تهیه طرح اما در حال حاضر آنها ادعا می کنند که آنها از دست رفته مربوط به ایمیل.

“ما نیاز فوری توضیح از وزرا در مورد چگونه آنها را دریافت کنید بسیار مهم منابع به خط مقدم به عنوان یک مسئله فوری.”

او گفت بریتانیا “باید co-عامل از طریق بین المللی طرح برای اطمینان ما به این شدت مورد نیاز قطعه از کیت”.

اتحادیه اروپا گفته است که بریتانیا می تواند در تدارکات پروژه که با استفاده از اتحادیه اروپا قدرت خرید به خرید بیشتر سهام, حتی اگر آن است که دیگر یک عضو از بلوک.

اما در اوایل روز پنج شنبه در خیابان داونینگ گفت بریتانیا خواهد بود و نه پیوستن به این طرح به دلیل “ما دیگر اعضای اتحادیه اروپا”.

این سخنگو افزود: “ما در حال انجام کار خود ما در هواکش و ما تا به حال یک واکنش قوی از کسب و کار ما همچنین تهیه هواکش از بخش خصوصی در انگلستان و از تولید کنندگان بین المللی.”

آقای جانسون سخنگوی تکذیب کرد تصمیم گرفت با انگیزه مبارزه با تروریسم در اروپا اضافه کرد: “این یک منطقه که در آن ما در حال ساخت تلاش های خود ما.”

دولت در مواجه با واکنش شدید از مخالفت نمایندگان مجلس پس از بیانیه با لیبرال دموکرات لیلا مورن متهم نخست وزیر قرار دادن “مبارزه با تروریسم در اروپا بیش از تنفس”.

خیابان داونینگ در حال حاضر با صدور بیانیه ای گفت که انگلستان به حال از دست رفته مهلت دور اول تدارکات.

یک سخنگوی دولت بریتانیا گفت: “با توجه به اولیه مشکل ارتباطی انگلستان دریافت نمی کنند دعوت به پیوستن در چهار مشترک تدارکات در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“به عنوان کمیسیون اروپا تایید کرده است ما واجد شرایط برای شرکت در مشترک تدارکات در طول دوره گذار پس از خروج ما از اتحادیه اروپا در اوایل این سال است.

“به عنوان کسانی که چهار اولیه تهیه طرح های در حال حاضر رفته به مناقصه ما قادر به شرکت در این, اما ما در نظر شرکت در آینده تهیه طرح های بر اساس بهداشت عمومی مورد نیاز در زمان.”

انگلستان در حال حاضر 8,000 هواکش در دسترس است و قرار سفارشات برای دیگر 8,000 موجود از تولید کنندگان وجود دارد اما نگرانی در مورد ظرفیت در بیمارستان ها به عنوان گسترش ویروس بدتر.

هفته گذشته دولت با قرار دادن یک تماس برای دیگر انگلیسی کسب و کار برای تبدیل کارخانه های خود را به تجهیزات است و پس از امضا قرارداد برای 10,000 هواکش با Dyson.

اما بوریس جانسون سخنگوی تایید هواکش هنوز هم نیاز به رفتن را از طریق استانداردهای کنترل و نخواهد بود خریداری و توزیع شده تا زمانی که اتفاق افتاده است.

اتحادیه اروپا طرح را با استفاده از بلوک مشترک تدارکات توافق کمک می کند که کشور های عضو دریافت لوازم پزشکی به آن نیاز دارد برای مقابله با مرزی بیماری های همه گیر.

همچنین ایجاد یک انبار تجهیزات پزشکی – 90 درصد از تامین مالی آن توسط کمیسیون اروپا برای کمک به کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de