وزرای رو بیشتر فشار از رهبران شورای آموزش و اتحادیه های کارگری به تجدید نظر دارد برای بازگشایی انگلیسی مدارس ابتدایی برای برخی از دانش آموزان از 1 ژوئن.

حداقل 11 شوراهای ابراز مخالفت در میان نگرانی های ایمنی و یا هشدار داد آنها آماده خواهد شد در زمان.

آموزش اتحادیه NASUWT گفت: باقی مانده آن را “ديپلمات” بازگشایی مدارس بود “مناسب و یا عملی”.

دولت گفت: بر این اساس بود که “بهترین های علمی و توصیه های پزشکی”.

برای بسیاری از دانش آموزان مدارس بسته شده اند پس از 20 ماه مارس است.

از 1 ژوئن, کودکان در پذیرش سال 1 و 6 سال در انگلستان خواهد بود قادر به بازگشت به مدرسه اگر عفونت نرخ و دولت در تست های دیگر در این زمان آن را اجازه می دهد. انگلستان تنها در بریتانیا کشور به مجموعه بازگشت تاریخ تا کنون.

اما در روز سه شنبه, Calderdale شورای West Yorkshire خود توصیه مدارس در برابر گسترده تر از بازگشایی زیر مشابه حرکت از دفن لیورپول و Hartlepool.

محافظه کار به رهبری سلیهولل شورا همچنین هشدار داد برخی از مکان های مدرسه ممکن است آماده برای هفته اول ماه ژوئن است.

تعدادی از 153 فارسی مقامات محلی باید اذعان کرد نگرانی های ایمنی اما نمی خواست تمام مدارس خود را به رد پیشنهاد بازه زمانی.

دو سوم از مدارس ابتدایی در حال حمایت خود را از مقامات محلی که بدان معنی است که آنها نمی باید آزادی کامل برای تصمیم گیری های خود را بر خلاف آکادمی.

اما شوالیه رییس اجرایی حکومت ملی انجمن توصیه می کند که مدرسه فرمانداران به بی بی سی گفت این امر می تواند سخت به چشم پوشی از موقعیت خود را به مقامات محلی.

او گفت: به عنوان شوراهای ممکن است از نظر قانونی در نظر گرفته کارفرمایان از کارکنان مدرسه ، فرمانداران می خواهم که به دلایل بسیار قوی برای تصمیم گیری متفاوت است.

در ضمن یک نظرسنجی از 29,000 اعضای معلمان اتحادیه NASUWT پیدا کردم فقط یکی در 20 فکر کردم این امر می تواند امن برای بیشتر دانش آموزان به بازگشت در ماه آینده.

پاتریک روچ اتحادیه دبیر گفت: دولت تا به حال “تا کنون موفق به برنده شدن اعتماد و اعتماد به نفس معلمان در مورد ایمنی از بازگشایی مدارس”.

“این است که در حال حاضر ضروری است که دولت طول می کشد در هر فرصتی در دسترس برای ارائه لازم است اطمینان داد که معلمان به دنبال,” او گفت:.

اتحادیه رهبر به نام برای تمام شواهد علمی از دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی) ساخته می شود در دسترس معلمان و مدرسه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

روز سه شنبه معاون مشاور ارشد علمی پروفسور خانم آنجلا مک لین گفت: Downing Street coronavirus جلسه که یک سیستم موثر برای ردیابی جدید کروناویروس موارد مورد نیاز در محل قبل از مستند محدودیت می تواند تغییر کند.

‘سطح قابل قبول از خطر’

پزشکان اتحادیه انجمن پزشکی بریتانیا گفت: مدارس باید بازگشایی “را به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار” اما هشدار داد “صفر-خطر رویکرد ممکن نیست”.

BMA سلامت عمومی پزشکی رئیس کمیته Dr Peter زبان انگلیسی وجود دارد گفت: “شواهد” است که خطر ابتلا به کودکان از coronavirus است “بسیار کوچک”.

اما او هشدار داد وجود دارد “بدون ایران مشاهده نشده است” در مورد اینکه آیا کودکان می توانند آن را گسترش.

“این است که در مورد” امن “بودن یک سطح قابل قبول از خطر” BMA را دکتر پیتر انگلیسی نوشت: در دیلی تلگراف.

هفته گذشته BMA گفت Covid-19 عفونت نرخ های بیش از حد بالا برای انگلستان مدارس برای بازگشایی شده است.

حضور دانش آموزان مدارس ابتدایی خواهد بود داوطلبانه و مدارس گزارش سطوح متنوع از علاقه پدر و مادر آنها تماس گرفت.

مدارس متوسطه هستند به احتمال زیاد به ماندن بسته تا سپتامبر اما دولت امیدوار است کسانی که در مواجهه با امتحانات سال آینده مانند سال 10 و 12 را دریافت کنید برخی از زمان در مدرسه قبل از تعطیلات تابستان.

روز دوشنبه سابق حزب کارگر تونی بلر نخست وزیر گفت: “بوریس جانسون دولت درست بود برای شروع بازگشایی مدارس به عنوان او گفت: برخی از کودکان را دریافت کرده اند “هیچ آموزش و پرورش در طول تعطیلی.

یک بخش برای آموزش و پرورش سخنگوی گفت: “ما می خواهیم کودکان در مدارس به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به این دلیل که خود را با معلمان و دوستان بسیار مهم است برای آموزش و پرورش و تندرستی خود را.

“برنامه ای برای محتاط مرحله به مرحله بازگشت برخی از گروه های سال از 1 ژوئن در اولین بر اساس بهترین های علمی و توصیه های پزشکی. رفاه کودکان و کارکنان بوده و در قلب همه تصمیم گیری.

“ما درگیر از نزدیک با طیف وسیعی از سازمان های مربوطه از جمله اتحادیه های کارگری در طول هشت هفته از جمله سازماندهی آنها را به شنیدن به طور مستقیم از دولت علمی مشاوران جمعه گذشته و ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

در تحولات دیگر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی