Coronavirus: وزیران به بحث در مورد انگلستان, مستند نقد و بررسی


وزیران به بحث و بررسی در انگلستان coronavirus مستند را در نظر بگیرید که آیا محدودیت در جنبش مردم باید تمدید شود.

دولت اضطراری کمیته کبرا را در شواهد از دانشمندان در مورد تاثیر اقدامات به ارمغان آورد در دو و نیم سال پیش.

این می آید به عنوان بوریس جانسون وارد پنجمین روز متوالی در بیمارستان با کوروناویروس.

این است که تشویق به ماندن در خانه بیش از عید پیش بینی آب و هوای گرم.

دمای تنظیم شده برای رسیدن به 25C (77F) در برخی از نقاط کشور با توجه به ملاقات ،

اما این بار گزارش می دهد که رهبران سیاسی در سراسر انگلستان در حال آماده سازی برای متحد برای ارائه یک “ماندن در خانه این عید پاک” کمپین.

وزیر امور خارجه Dominic Raab – که deputising برای آقای جانسون به عنوان او در ادامه درمان برای ویروس – خواهد صندلی مجازی کبرا جلسه که همچنین شامل رهبران تفویض سازمان ملل.

با توجه به قوانین جدید بررسی محدودیت باید اتفاق می افتد 16 مارس.

در ولز اولین وزیر علامت Drakeford در حال حاضر تایید کرد که مستند اقدامات را در محل اقامت فراتر از هفته آینده افزایش انتظارات این خواهد بود که این مورد در سراسر انگلستان است.

انگلستان ثبت بالاترین روزانه افزایش تعداد بیماران در حال مرگ با کروناویروس در روز چهارشنبه با 938 مرگ و میر ثبت شده در انگلستان بيمارستان در 24 ساعت.

تعداد کل انگلستان مرگ و میر در حال حاضر در 7,097 با توجه به آخرین وزارت بهداشت آمار و ارقام.

آقای جانسون “در ادامه به پیشرفت مداوم” اما همچنان در بخش مراقبت های ویژه در سنت توماس ” بیمارستان در لندن با توجه به آخرین به روز رسانی از خیابان داونینگ در شب چهارشنبه.

او به بیمارستان منتقل شد و در روز یکشنبه شب پس از خود جدا با کروناویروس علائم و بستری شده در بخش مراقبت یک روز بعد.

در ضمن پیشرو اقتصادی اتاق فکر می گوید همه گیر خواهد شد و پیامدهای گستردهای برای سلامت مردم در بریتانیا به دلیل تاثیر بر بیمه خدمات درمانی و احتمال رکود مالی.

یک جلسه توجه داشته باشید از موسسه مالی مطالعات نشان می دهد که در مقیاس گسترده ای زیان کار می تواند به تعمیق نابرابری در حالی که دست کشیدن بر روی اثرات لغو غیر فوری عملیات ممکن است سال ها به عقب.

“سلامت اثرات رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس احساس خواهد شد پس از اجتماعی فاصله اقدامات به پایان رسیده است” گفت: هایدی Karjalainen یکی از نویسندگان.

‘نه شتاب’

با توجه به دولت coronavirus قانون, وزیر بهداشت باید بررسی نیاز به محدودیت در جنبش – های اعلام شده توسط آقای جانسون در 23 مارس – حداقل یک بار در هر 21 روز است.

صدراعظم Rishi Sunak گفت: در دولت های روزانه کنفرانس خبری روز چهارشنبه بررسی خواهد اتفاق می افتد “در اطراف” سه هفته نقطه خواهد بود که بر اساس شواهد و مدارک است که “تنها در دسترس خواهد بود در هفته آینده”.

“من فکر می کنم به جای حدس و گمان در مورد آینده من فکر می کنم ما باید تمرکز بسیار جدی در اینجا و در حال حاضر و در حال حاضر,” او اضافه شده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

معاون مشاور ارشد علمی پروفسور خانم آنجلا مک لین گفت: اخبار کنفرانس موارد جدید بود و نه “شتاب خارج از کنترل” در انگلستان است.

اما NHS England, مدیر پزشکی, Stephen Powis هشدار داد در حال حاضر زمان برای تبدیل شدن به “از خود راضی”.

او گفت: “ما در حال شروع به دیدن مزایای… ما به ادامه پیروی از دستورالعمل حذف ما را برای ادامه زیر اجتماعی فاصله زیرا اگر ما این ویروس شروع به گسترش دوباره.”

آقای Sunak نیز پرده برداری کرد £750 متر بودجه بسته نگه داشتن مبارزه خیریه شناور در طول این بیماری همه گیر.

این اقدامات که شامل پول نقد کمک های مالی مستقیم به موسسات خیریه ارائه خدمات کلیدی در طول بحران به دنبال نگرانی است که برخی از سازمان های خیریه هستند رو به سقوط به دلیل اجرا فروشگاه تعطیلی.

در تحولات دیگر:

  • دفتر خانه مشاور علمی است گفت: کارکنان در عظمت را اداره گذرنامه که 80 درصد از مردم خواهد شد Covid-19 و “ما نمی توانیم پنهان و دور از آن برای همیشه” در میان خواسته های آنها بازگشت به کار
  • یک مطالعه توسط رگولاتور ارتباطات Ofcom پیدا کرده است 46% از اینترنت-با استفاده از بزرگسالان در انگلستان دیده اند اطلاعات نادرست یا گمراه کننده در مورد کوروناویروس
  • این سازمان اجرا می شود که بریتانیا پیوند عضو شبکه هشدار داده است می تواند به عنوان یک نتیجه از وقوع
  • تعداد بی سابقه ای از مردم در بریتانیا به دنبال شغل کشاورزی با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط موتورهای جستجو های شغلی
  • کارخانه های تولید آرد باید گفت که آنها “کار ’round the clock” به دو تولید و دیدار با افزایش تقاضا
  • انجمن آلزایمر نوشته شده به وزیر بهداشت مت, Hancock, فراخوانی برای اقدام بیشتر برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در مراقبت از خانه – در روز چهارشنبه از آن پدید آمده است که 15 ساکنان مرده بود در یک خانه در لوتن
  • دوک و دوشس کمبریج تصویری-نام فرزندان کلید کارگران در یک مدرسه ابتدایی در برنلی

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده


چگونه شما را تحت تاثیر قرار شده مسائل مربوط به کروناویروس? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected]uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im