Coronavirus: وزیر دفاع صبر کنید برای خود اشتغالی نجات

10-هفته صبر کنید برای نجات کمک های مالی برای خود اشتغالی که کار خشک شده است تا در میان coronavirus بحران شده است دفاع توسط دولت است.

صدراعظم Rishi Sunak مشخص شده است در نظر دارد برای خود اشتغالی برای دریافت مشمول کمک مالی به ارزش 80% از سود خود را برای سه ماه.

اما اولین پرداخت نمی رود تا ماه ژوئن که در آن زمان بسیاری از معامله گران تنها خواهد شد به شدت کشیده.

کسب و کار, منشی, Alok شارما گفت: اجرای بسیار پیچیده است.

پژوهش در میان خود اشتغالی نشان می دهد که به طور متوسط تنها معامله گران باید پس انداز است که می تواند جزر و مد آنها را بیش از 14 هفته اگر آنها بدون کار.

این بدان معناست که بسیاری از استفاده خواهد کرد تا آنجا که بافر قبل از اولین کمک مالی می رسد.

  • چه کمک خواهد خود اشتغالی از دولت ؟

Coronavirus خود اشتغالی درآمد پشتیبانی طرح در دسترس خواهد بود به مدت سه ماه در یک مبلغ یکجا پرداخت تا به یک کلاه £2,500 یک ماه.

این بهره مند خواهد شد میلیون ها نفر از مردم در هزینه به دولت در مورد £10bn اما کسانی که در خط برای کمک باید صبر کنید تا ماه ژوئن است.

آقای شارما گفت BBC صبحانه: “صدراعظم بود و بسیار روشن است که ما می خواهیم به انجام این کار با بیشترین سرعت ممکن, ما, مجموعه, تاریخ, ژوئن, اگر ما می توانید آن را انجام دهید سریع تر ما را, اما آن است که یک سیستم پیچیده است که ما در حال طراحی است و ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما آن را کاملا درست است.”

برخی ممکن است مجبور به عقب نشینی از مزایای سیستم در این میان با توجه به گروه های کسب و کار.

مایک گیلاس از فدراسیون کسب و کارهای کوچک گفت: “متاسفانه برای بسیاری از افرادی که کسب و کار باید به طور کامل متوقف شد, تنها گزینه باقی مانده برای آنها که ادعا می کنند برای چیزهایی مانند جهانی اعتبار است.

“این است برای رفتن به یک مشکل بزرگ برای کسب و کارهای کوچک – اگر آنها تنها حق قانونی بیمار پرداخت آن حتی ممکن است خود را پوشش هزینه های ثابت.”

دیگر مردم خود اشتغالی ابراز ترس که آنها را نمی خواهد واجد شرایط برای حمایت از.

بسیاری از آنها را تنها خود اشتغالی به تازگی و به کمک نیاز دارد که آنها باید تکمیل اظهارنامه مالیاتی خود را به اثبات خود اشتغالی درآمد. این می تواند به معنای کسی است که مجموعه ای از آوریل 2019 نخواهد بود واجد شرایط و باید با تکیه بر حمایت های دیگر از جمله مزایای سیستم.

این شامل افرادی مانند تری لیتهرلند که راه اندازی به عنوان یک برق هشت ماه پیش پس از برکنار از کار قبلی.

“من پایین رفت و در این راه به خاطر من فکر می کردم اگر من خود اشتغالی من می توانید به طور منظم درآمد و من لازم نیست که به نگرانی در مورد رفع اشکالات دوباره,” او گفت:.

“من فقط نیاز به آوردن پول به خانه و قرار دادن غذا بر روی میز برای همسر و فرزندان است.”

دیگران که در صورت گم کردن عبارتند از:

  • افرادی که کار کوتاه مدت آزاد قرارداد که پرداخت می شود از طریق یک پایه طرح اما در حال حاضر هیچ کار آینده است. آنها در اثر بیکار و نیاز به ادعای مزایای
  • کسانی که کسب و کار خود را برای درآمد اضافی در بالای خود اشتغال پرداخت می شود. اگر خود اشتغال درآمد کمتر از دیگر خود را پس از آن آنها خواهد بود واجد شرایط برای این طرح
  • کسانی که راه اندازی یک شرکت محدود و خود را پرداخت دستمزد و سود سهام اغلب در مشاوره حسابداران. آنها حدود 10 درصد خود اشتغالی. آنها ممکن است قادر به ادعا می کنند از طریق دولت کار احتباس طرح برای دستمزد عنصر از درآمد خود را اما نه سود
  • کسانی که سود معاملات بیش از £50,000 یک سال

خزانه داری تاکید شده است که کسانی که در خود اشتغالی افراد واجد شرایط برای پشتیبانی تماس گرفته خواهد شد توسط HM درآمد و آداب و رسوم (HMRC) بنابراین لازم نیست برای انجام هر چیزی در این مرحله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im