تنفس کمک است که می تواند کمک به نگه داشتن coronavirus بیماران از مراقبت های ویژه ایجاد شده در کمتر از یک هفته.

دانشگاه کالج لندن مهندسین کار با پزشکان در UCLH و مرسدس بنز فرمول یک برای ساخت این دستگاه که حاوی اکسیژن به ریه ها بدون نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

فشار مثبت مداوم (CPAP) دستگاه در حال حاضر مورد استفاده در بیمارستان ها اما در تامین کوتاه مدت هستند.

چین و ایتالیا به استفاده از آنها برای کمک به Covid-19 بيمار.

چهل و دستگاه های جدید تحویل داده شده اند به ULCH و به سه نفر دیگر از لندن و بیمارستان. اگر آزمایشات به خوبی به 1000 از CPAP ماشین آلات را می توان تولید شده در هر روز توسط مرسدس-AMG-HPP, ابتدا در یک هفته زمان.

داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس (MHRA) در حال حاضر با توجه تصویب آن برای خود استفاده کنید.

آیا من نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس?

پاسخ سریع

استاد ربکا شیپلی مدیر موسسه UCL بهداشت و درمان, مهندسی, بی بی سی گفت: “به طور معمول دستگاه های پزشکی توسعه خواهد سال ها طول بکشد اما ما انجام داده ایم که در روز چون ما رفت و برگشت به ساده موجود دستگاه و “مهندسی معکوس” را به منظور قادر به تولید آنها به سرعت و در مقیاس.”

مهندسی معکوس و معنی آنها در زمان غیر موجود در خارج ثبت اختراع CPAP دستگاه کپی و بهبود طراحی و اقتباس از آن برای تولید انبوه است.

گزارش های اولیه از لومباردی در ایتالیا نشان می دهد حدود 50% از بیماران با توجه CPAP باید اجتناب شود نیاز به مهاجم تهویه مکانیکی.

UCLH مراقبت ويژه استاد مشاور مروین خواننده گفت: “این دستگاه یک خانه نیمه راه بین ساده ماسک اکسیژن و تهاجمی تهویه مکانیکی است که نیاز به بیماران برای تسکین یافته بود.

“آنها کمک خواهد کرد به صرفه جویی در زندگی می کند با تضمین این که پنکه منابع محدود استفاده می شود فقط برای اکثر به شدت بیمار است.”

چگونه CPAP کار می کند ؟

آن را هل می دهد یک جریان ثابت از هوا و اکسیژن مخلوط را به دهان و بینی از بیماران.

این که انجام شده است در فشار است که به معنی ریه ها باز باقی می ماند و پس از آن افزایش میزان اکسیژن وارد کردن آنها.

این کاهش تلاش مورد نیاز برای تنفس به خصوص زمانی که آلوئول ها – کیسه هوا در ریه ها – سقوط به عنوان یک نتیجه از Covid-19.

بر خلاف ساده ماسک صورت مرتبط به تامین اکسیژن CPAP ارائه هوایی و اکسیژن تحت فشار وجود دارد بنابراین نیاز به یک ماسک ایجاد یک مهر و موم تنگ در چهره بیمار خود را بر دهان و بینی و یا شفاف هود بیش از سر خود را.

این است که کمتر تهاجمی از یک ونتیلاتور که برای بیماران به شدت تسکین یافته و باید از یک لوله داخل راه هوایی خود را.

اما توجه داشته باشید از احتیاط بود صدا توسط دانکن جوان, پروفسور از مراقبتهای پزشکی در دانشگاه آکسفورد می گوید: “با استفاده از CPAP ماشین آلات در بيماران مبتلا به عفونت تنفسی مسری است که تا حدودی بحث برانگیز که هر کوچک و نشت گرد ماسک می تواند اسپری قطرات و ترشحات به حضور کارکنان بالینی.”

پروفسور مروین خواننده گفت: اگر مهر و موم تنگ نگهداری می شود در ماسک و یا حتی بهتر از یک کلاه پوشیده شده است و کارکنان بالینی کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و سپس این خطر خواهد بود حداقل رسانده است.

بیش از 2000 Covid-19 بیماران در حال دریافت CPAP در بخشهای عمومی در لومباردی.

اندی Cowell مدیر عامل مرسدس AMG با عملکرد بالا Powertrains گفت: “فرمول یک جامعه نشان داده چشمگیر, پاسخ به تماس برای پشتیبانی و…ما مفتخر به قرار دادن منابع ما در خدمت UCL برای ارائه CPAP پروژه به بالاترین استانداردها و در سریع ترین بازه زمانی ممکن است.”

و همچنین مرسدس بنز F1 همکاری نیز شامل آکسفورد Optronix یک کسب و کار کوچک است که تولید اکسیژن مانیتور برای دستگاه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im