Coronavirus: دیدار با ‘محافظ’ پایدار 12 هفته از انزوا

در حالی که مردم در انگلستان در حال گفت به ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus یک اقلیت قابل توجهی باید حتی بیشتر اجتناب از هر گونه تماس نزدیک – حتی با عزیزان – برای 12 هفته است. آنها به اصطلاح محافظ.

متون و حروف وارد شده در این هفته گفتن بیش از یک میلیون نفر در بریتانیا به تحمل یک شکل افراطی از انزوا برای حداقل 12 هفته به “سپر” آنها را از بدترین شیوع کروناویروس. این “بسیار گروه های آسیب پذیر” شامل پیوند عضو دریافت کنندگان برخی از بیماران مبتلا به سرطان افراد مبتلا شدید ریه شرایط افراد با سیستم ایمنی ضعیف و زنان باردار مبتلا به بیماری قلبی.

گفت: به ماندن در خانه در همه زمان ها و با هدف باقی می ماند دو متر (6 فوت) از هر کسی در آنها زندگی می کنند با آنها چگونه مدیریت?

‘همه چیز در معرض خطر است’

“من می میرم اگر من آن را کردم من رو هیچ سیستم ایمنی بدن می گوید:” آنجلا Steatham.

چهار سال پیش او تشخیص داده شد با لنفوسيتی مزمن leukaemia که بر سلول های سفید خون است که در مبارزه با عفونت. 56 سال نمی اجازه دهید آن را متوقف کند کار خود را به عنوان یک روانشناس و مربی رهبری, سفر در سراسر جهان به کار با شرکت های بزرگ. اما coronavirus تغییر همه که ترک او فقط یک زن و شوهر از اتاق در کلبه خود را در شمال ولز ایجاد کرد که در آن او می توانید احساس امن است.

“در حال حاضر به معنای واقعی کلمه تمام کلمه خطرناک است به من. و من نمی توانم آن را کنترل می کنم. که چه شده است از نظر روانی واقعا ترسناک است. من می دانم که جدا از من ماندن در یک یا دو اتاق از خانه همه چیز در معرض خطر است,” او می گوید.

او 23 ساله پسر چارلی منتقل کرده به او اجازه دهد به دنبال محدودیت های دقیق. هر زمان که او شریک زندگی سیمون Corden, است تماس با جهان خارج او را انتخاب کرده و سپس به قرنطینه خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی در خانه – اما دور از او – به مدت دو هفته قبل از آنها می تواند به صرف زمان در همان اتاق.

آنها برقراری ارتباط در دستگاه مخابره فیلم ناطق با توجه به ضعف سیگنال تلفن همراه و تکه تکه خدمات wi-fi در مکان روستایی اجازه دادن به هر یک از دیگر می دانم زمانی که آنها نیاز به استفاده از آشپزخانه و یا حمام و چک کردن آنها را تمیز آن پس از آن.

برونگرا با مشغول زندگی آنلاین و سپر emoji ارسال شده در توییتر مشخصات آنجلا می گوید: او تا به حال تعداد زیادی از حمایتی پیام. و او باقی می ماند متصل با بستگان بر روی گوشی اما قادر به دیدن چهره خود را به عنوان آنها ندارد ویدیویی امکانات.

“من خاله و عمو بودیم و گریه در گوشی در آخر هفته, از آنجا که ما متوجه است که ما ممکن است هرگز یکدیگر را دوباره,” او می گوید. “اگر چیزی اتفاق می افتد به او و یا عموی من یا من در طول این سه ماه آینده آن است.”

‘من می خواهم هرگز خانواده من به دیدن من در ونتیلاتور دوباره’

آسم شدید در آمد به طور ناگهانی برای راشل Paget یک روز صبح در سال 2017. توسط, بعد از ظهر, او در یک دستگاه تنفس مصنوعی در پزشکی ناشی از کما, جایی که او به صرف بعد از نه روز. حافظه چگونه آن را تحت تاثیر خانواده است که در افکار او را به عنوان 35 ساله معلم باقی می ماند محافظت از شیوع ویروس به تنهایی در تراس خانه در وارینگتون.

“آنها را دیده ام من در یک بار قبل از آن وحشتناک بود برای آنها. آن ترسناک بود برای من هنگامی که من بیدار شد و مردم به من گفت که چه اتفاقی افتاده است اما برای بسیاری از آن من آگاه است. آنها تا به حال به آن را ببینید و من هرگز می خواهید آنها را به رفتن را از طریق که دوباره,” او می گوید.

او در ادامه به کار از خانه و درس های آنلاین برای نوجوانان در کلاس (“آنها واقعا دلسوز”) و نگه داشتن در تماس با دیگر معلمان در رسانه های اجتماعی. شبکه بزرگی از اعضای خانواده کمک به او را تامین اما برخی مانند پدر او را متقاعد به سعی کنید به ماندن برای چت.

اما او می گوید: این قوانین در برخی از نکات از زندگی در حالی که محافظ می تواند گیج کننده و سخت برای مدیریت. “من به تنهایی زندگی می کنند به طوری مسخره چیزهایی مانند قرار دادن سطل بیرون – من باید برای انجام این کار است. اما من مجاز است ؟ من قرار دادن خودم در خطر است؟”

“چگونه من می توانم نشان می دهد پسر من محبت از 6ft میشه؟’

با یک دختر چهار ساله و پسر محافظ به تنهایی نبود گزینه ای برای مایکل واینهاوس یک موسسه خیریه جمع آوری کمک که فیبروز کیستیک.

بنابراین جوان اسکار و مایکل و همسر امی در حال پیوستن به او را در انزوا در خانه خود در اپپینگ شرق لندن – هیچ یک از آنها خروج از خانه در همه از جمله خود معمول پیاده روی در جنگل.

“ما باید برای انجام آن این راه است. خانه ما به اندازه کافی بزرگ نیست و چهار سال نیاز به توجه از پدر و مادر به خصوص زمانی که ما هر دو رو به کار می گوید:” 33 ساله. “من نمی توانم بود که دور از او در همه زمان ها. چگونه می توانم او را آموزش, چگونه می توانم او را نشان می دهد محبت از راه دور? او نمی توانست درک کنند که چرا پدر نمی خواهد آمد به او نزدیک است.”

مایکل می گوید: بیماری ژنتیکی – که بدان معنی است که ضخامت مخاط مسدود کردن ریه ها و ایجاد خطر عفونت خطرناک – آماده او را برای چشم انداز از انزوا در خانه یا در بیمارستان زمانی که او را ناخوش. اما درخواست خانواده خود را به انجام همان بود: “سخت ترین بخش”.

زندگی در یک coronavirus شیوع شبیه داشتن فیبروز کیستیک در برخی از راه, او می گوید, با ترس از عفونت از افراد مبتلا به سرماخوردگی و سرفه لغو برنامه ها و ماسک محافظ.

“این را به بقیه جامعه یک بیت از بینش به زندگی روزمره مردم با CF. وجود دارد مقدار زیادی از ترس” مایکل می گوید.

“من مارک کردن تقویم’

متن پیام هشدار او را به ماندن در داخل برای 12 هفته غیر منتظره بود برای هیلاری لی. 75 سال تا به حال پیش بینی شده که سرطان او درمان بیش از یک سال پیش که او را در این بسیار آسیب پذیر است.

او می گوید: برخی از دستورالعمل ها “تقریبا غیر ممکن” را به نگه داشتن در عمل ماندن دو متر به غیر از شوهرش ریچارد در صفحه هارو لندن و هرگز اجازه او گارد پایین. که صبح بود و جواب تلفن و آن را به دست او – از لحاظ فنی آن را باید sanitised در بین او می گوید:.

خرید مواد غذایی یک چالش بوده است با اولین آنلاین تحویل اسلات او قادر به کتاب 15 مارس. اعضای خانواده کمک میکنند اما برخی دیگر تا به حال به خود را منزوی چون کسی در خانه خود دارای علائم است.

او است نگه داشتن در تماس با عزیزان از طریق FaceTime و مبادله عکس از گل در حال رشد در باغ خود را با یک دوست.

“هنگامی که آن را از طریق آمد و گفت 12 هفته من در واقع مشخص شده آنها را در تقویم. من قصد دارم برای جدا کردن هر هفته به عنوان آن می رود” هیلاری می گوید. “همه چیز را منتقل می کند. شاید به این دلیل که ما مسن تر ما این را می دانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im