پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

انگلستان با هدف انجام 100,000 coronavirus آزمون در روز تا پایان آوریل, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: به عنوان او اعلام کرد که “پنج رکن استراتژی” برای تست.

این می آید به عنوان دولت مورد انتقاد قرار گرفته برای افزایش تعداد تست های بیشتر به سرعت.

در حال حاضر حدود 10000 تست های انجام شده در روز است.

هدف جدید شامل هر دو تست های گرد که در حال حاضر در حال استفاده و آزمایش خون است که هنوز راه اندازی شد.

تعداد افراد مبتلا به این ویروس که فوت کرده اند در بریتانیا افزایش یافته است 569 گرفتن مجموع به 2,921 به عنوان 17:00 BST در روز چهارشنبه.

صحبت کردن در پایان هفت روز از قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای ویروس, Mr Hancock گفت: 100,000 آزمون “است و من مصمم هستم ما وجود دارد”.

آقای هنکاک پنج نقطه طرح که هدف آن ترکیب برای ارائه هدف جدید شامل:

  • تست های گرد – برای بررسی اگر مردم در حال حاضر این ویروس در آزمایشگاه های اجرا شده توسط بهداشت عمومی انگلستان
  • با استفاده از شرکای تجاری مانند دانشگاه ها و شرکت های خصوصی مانند آمازون و چکمه های بیشتری به انجام تست سواب
  • معرفی آنتی بادی آزمایش خون برای بررسی اینکه آیا مردم تا به حال ویروس
  • نظارت تعيين ميزان عفونت و چگونه آن را در حال گسترش در سراسر کشور
  • ساختمان یک تشخیص صنعت با کمک از غول دارویی

آقای Hancock گفت: دولت مشغول به کار بود با نه شرکت های که ارائه آزمایش خون – اما او گفت: “آنها باید به کار” و دولت نمی خواهد اجازه می دهد آنها را نورد می شود اگر آنها موثر نیست.

در روز چهارشنبه وجود دارد ظرفیت برای 12,799 روزانه آزمون در انگلستان – اگر چه فقط 10,650 مردم مورد آزمایش قرار گرفتند. هدف دولت از اواسط ماه مارس تا به حال شده است برای تست 25,000 در هر روز است.

آخرین آمار و ارقام نشان می دهد 163,194 مردم در انگلستان بود که تا کنون آزمایش شده برای این ویروس که 33,718 تایید شد مثبت است.

کلید سوالات باقی می ماند

پس از چند روز از نصب, انتقاد از پنج نقطه تست طرح شده بود تلاش برای اطمینان دادن به مردم از دولت است و در بالای این موضوع است.

اما سوال کلیدی باقی می ماند. اساسا وجود دارد دو نوع گسترده از آزمون با وجود پنج نقطه جداگانه – یکی برای تشخیص وجود ویروس و یکی برای تشخیص اینکه آیا یک فرد تا به حال آن را در گذشته (به اصطلاح آزمایش پادتن).

در هفته آینده یا دو تست تشخیصی است که در اولویت است. کارکنان نیاز به دسترسی به آنها اجازه می دهد تا آنها را به بازگشت به کار اگر آنها ترس آنها یا اعضای خانواده را نشانه.

در دراز مدت این آزمایش پادتن به بازی می آید. بزرگ ناشناخته است که چگونه بسیاری از مردم شده اند در معرض این ویروس بدون دانستن آن چرا که آنها نشان نداد علائم.

پیشنهادات وجود دارد به عنوان بسیاری از نیمی از موارد آلوده ممکن است در این دسته قرار می گیرند. که می تواند حیاتی در تصمیم گیری چه باید بکنید هنگامی که تاثیر مستند در احساس کاهش تعداد موارد و مرگ و میر.

اگر شده است وجود دارد گسترده عفونت را کاهش می دهد احتمال موج دوم و ادامه داد: گسترش ویروس.

مشکل این است که توانایی ضربه زدن به هدف مجموعه – 100,000 آزمون یک روز از دولت دست.

کمبود جهانی مواد شیمیایی و کیت برای آزمون تشخیصی است که یک مشکل جدی.

چه تر است, هیچ تضمینی وجود ندارد که آنتی بادی آزمون دولت انگلستان است به دنبال استفاده از کار خواهد کرد.

آقای Hancock نیز وجود دارد گفت: تا به حال شده است مشکلات با برخی از آزمایشات که نادرست است. “در یک مورد یک تست است که به من می خواست به خرید از دست رفته سه مورد از چهار مورد مثبت برای coronavirus,” او توضیح داد.

“این بدان معنی است که سه چهارم از موارد که آزمون داده اند نادرست راحتی ارسال و کسی که با کروناویروس پشت در بخش. تصویب تست های که کار نمی کنند خطرناک است و من نمی خواهد آن را انجام دهد.”

در اوایل ارشد مقامات بهداشت گفت: آنها “نا امید” توسط انگلستان عدم پیشرفت در حال گسترش تست و چهره های فعلی بودند “هیچ جا در نزدیکی که در آن ما باید برای رسیدن به”.

برخی از منتقدان با اشاره به انگلستان بود و به خوبی پشت سر کشورهایی مانند آلمان در تست اما آقای Hancock گفت: انگلستان “رفتن نیست به این بحران با تشخیص صنعت” مانند کشورهای دیگر.

آیا این آزمون برای coronavirus?

وجود دارد دو نوع اصلی از coronavirus آزمون است که مفید در مبارزه با این بیماری همه گیر:

این آنتی ژن یا “آیا من coronavirus در حال حاضر ؟” تست به شما خواهد گفت اگر کسی در حال حاضر آلوده و خطرات گسترش آن به دیگران است. که یکی است که استفاده می شود برای بررسی بیمار و بیماران در بیمارستان و در حال حاضر خواهد شد نورد از به کارکنان بیمه خدمات درمانی بیش از حد.

این آنتی بادی و یا “من به تازگی به حال کروناویروس” تست در دسترس عموم نیست اما در عین حال بهداشت عمومی انگلستان است که سفارش آن را در میلیون ها و توزیع آن را به عنوان به زودی به عنوان آنها اعتماد به نفس در مورد آن دقت و صحت. کمک خواهد کرد که به ما بگویید که چگونه بسیاری از مردم رو coronavirus با هیچ و یا تنها علائم خفیف.

هر دو در حال حیاتی برای به دست آوردن یک دسته بهتر در چگونه برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده.

NHS England, مدیر پزشکی, Stephen Powis گفت: در این جلسه وجود دارد “دلایل امیدوار” – از جمله این که وجود دارد این است که شواهد اولیه به نرخ انتقال افتاده بود به زیر یک معنی هر فرد آلوده آلوده کمتر از یک نفر است.

“این مهم است زیرا اگر این مورد است که ما دیگر عبور ویروس به چند نفر تا به کمتر از یک نفر برای هر کسی که آلوده است, پس از آن که شواهد اضافی که عفونت در حال رفتن برای کاهش,” او گفت:.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما او اضافه کرد: افراد نباید از خود راضی می شوند و افزود که آنها “دلایل ادامه” با اجتماعی فاصله گرفته است.

همچنین در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد:

  • دولت نوشتن £13.4 میلیارد تاریخی NHS بدهی به طوری که بیمارستان تراست در یک “موقعیت قوی تری” برای مقابله با شیوع
  • لیگ برتر فوتبال باید قطع پرداخت برای کمک به انگلستان در پاسخ به بحران, آقای, Hancock, گفت:, و اضافه کرد که: “هر کس نیاز دارد به بازی بخشی خود را.” می آید پس از برخی از باشگاه ها شدند انتقاد برای استفاده از طرح دولت برای کاهش حقوق و عدم پخش کارکنان در حالی که بازیکنان به طور کامل پرداخت
  • بهداشت عمومی انگلیس خود را به روز رسانی راهنمایی در زمانی که کارکنان باید از پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی
  • آقای Hancock اعتبار حزب کارگر برای برخی از دولت اقدامات مالی و گفت وزرای گوش و “در زمان آن مراحل”
  • حدود 8 درصد از تمام NHS انگلستان کارکنان و 5.7 درصد از تمام پزشکان در حال کار به دلیل coronavirus-دلایل مرتبط با

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی