Coronavirus: لندن پارک ها بسته به مناطق اصرار گردشگران به دور ماندن

پارک در بخشی از لندن در حال بسته پس از انتقاد از تعداد زیادی از گردشگران بازدید از سواحل و زیبایی, لکه های.

شهردار لندن صادق خان از مردم خواست “توقف مخلوط اجتماعی” گفت: “مردم می میرند” اگر آنها نمی.

مقامات در Yorkshire Dales و دریاچه منطقه خواسته مردم را به ماندن و گفت: “در حال حاضر زمان برای گردشگری”.

آقای خان گفت: مردم باید خانه را ترک نمی کند “مگر اینکه شما واقعا به”.

Hammersmith and Fulham شورای نزدیک پارک از یکشنبه شب در حالی که پارک سلطنتی مسئول Hyde, نایب السلطنه و St James’ پارک در حال بسته شدن کیوسک ها و کافه ها.

جاده های بیرونی پارک ها – از جمله ریچموند انبوه و گرینویچ پارک – بسته خواهد شد با Royals پارک تماس اجتماعی فاصله “کاملا حیاتی است”.

“اگر مردم به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل های ما را هیچ چاره ای جز در نظر گرفتن بسته شدن پارک” بدن گفت.

آخرین آمار نشان می دهد فقط کمتر از 2000 نفر در لندن آلوده شده اند با کروناویروس با 93 مورد مرگ و میر و آقای خان گفت: همسرم یکی از Andrew Marr نشان می دهد پایتخت شد “هفته جلوتر از بقیه کشور”.

پرسید: اگر این لوله باید به طور کامل بسته آقای خان گفت که او مشتاق به نگه داشتن برخی از قطار در حال اجرا در پس “بحرانی کارگران” می تواند به کار.

“هیچ کس دیگری باید با استفاده از حمل و نقل عمومی,” او اضافه شده است.

اعتماد ملی بسته پارک ها و باغ ها در طول تعطیلات آخر هفته و گفت حومه شهر و ساحلی پارک خودرو شد “در حال حاضر به احتمال زیاد بسته شود”.

در شنبه استراحتگاه ساحلی بسته بندی شده بودند و Yorkshire Dales پارک ملی اجرایی دیوید Butterworth گفت: رفتار بازدید کننده را “گدا اعتقاد” به عنوان اجتماعی فاصله ارشاد بود و مسخره.

“تعداد زیادی از مردم در حال آمدن به منطقه و اقدام به این کار غیر مسئولانه در زمان بحران ملی نمی تواند قابل قبول باشد,” او گفت:.

“اگر مردم تصمیم به اینجا می آیند و چشم پوشی دولت مشاوره در مورد اجتماعی فاصله پس از آن من می خواهم نشان می دهد آنها نه سفر به Yorkshire Dales در تمام و در خانه بماند.”

ساکنان Dales نیز محکوم برخی از بازدید کنندگان و پیشنهاد اقتدار خود را پارک ماشین.

یکی گفت: “‘جلوگیری از سفر غیر ضروری” به معنای دقیق آن است. سفر به ساحل Yorkshire Dales و یا هر کجا که است قطعا لازم نیست سفر.

“مستند در نهایت اتفاق می افتد اگر مردم حاضر به فکر می کنم آن را به من صدق نمی کند’.”

آنتونی Bishopp شهردار هونستنتن, Norfolk گفت: روز شنبه بود “مسخره” با مردم صف نزدیک به هم برای گرفتن ماهی و چیپس.

برخی از ساکنان رفت و در پایان روز برای تمیز کردن, پول نقد, ماشین آلات و نرده پس از هجوم.

جسیکا استیونسون گفت که “مانند یک بانک تعطیلات” در اوج دربی شایر منطقه ایجاد کرد از Matlock حمام.

Cumbria پلیس و, Cumbria County, شورای, درخواست بازدید کنندگان برای دور ماندن از منطقه دریاچه به حد گسترش کروناویروس گفت: “در حال حاضر زمان برای گردشگری است.”

“در حال حاضر که, میخانه ها, رستوران ها, کافه ها و غیر ضروری مغازه ها و جاذبه های بازدید کننده توصیه شده است به نزدیک دریاچه منطقه دیگر انجام کسب و کار به طور معمول” یک سخنگوی پلیس گفت:.

دستیار ارشد پاسبان اندرو اسلاتری گفت: “من باید مصرانه از مردم زندگی در خارج از شهرستان به دیدار نیست.

“ملی emergency shut-down از کسب و کار و مدارس است نه بهانه ای برای تعطیلات.

“بهداشت و سلامت, اجتماعی, مراقبت و خدمات اورژانس در, Cumbria هستند ذوات به خدمت 500,000-جمعیت ساکن کشیده می شود به نقطه شکستن این بحران است.

“تعداد زیادی از بازدید کنندگان را تنها یک بار اضافی بر روی این سخت تحت فشار قرار دادند و حرفه ای.”

در وهیتستبل صدف شرکت عذر خواهی کرد برای باز کردن آن beachside غذای آماده ساختمان در روز شنبه گفت: همه takings توجه خواهد بود به اهدا ملی اضطراری اعتماد coronavirus تجدید نظر شود.

“قطعا قصد ما برای بازی در تشویق یا تسهیل جمع آوری با هم از مردم” این شرکت اعلام کرد.

اما برخی از شوراهای کرده است و هنوز روشن نیست که چگونه اجتماعی فاصله می تواند اجرا شود.

“شورا قدرت محدود هستند در این شرایط به طوری که ما در حال کار فوری با پلیس چه اقداماتی را می توان” یک سخنگوی Canterbury شورای شهر گفت: در پاسخ به “اسفناک” تعداد بازدید کنندگان در وهیتستبل ساحل.

“همه ما نیاز به همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و حس مشترک است که یکی از بزرگترین سلاح های” سخنگوی گفت: “مردم باید به دنبال دولت مشاوره هر دو به این نامه و در روح در آن در نظر گرفته شده است.”

ساکنان در دوون و کورنوال نیز درخواست مردم برای ماندن.

یکی گفت: “متاسفم و تمام است که [اما] لطفا به اینجا می آیند که در آن ما باید از این ظرفیت برای پاک کردن هر چیزی که شما ممکن است به شما”.

دیگری گفت: “شما می توانید ببینید زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت.”

گزارش از افراد پس از رسیدن به تعطیلات اجازه می دهد و خانه دوم در مکان هایی مانند سلکمب در دوون – به علاوه افراد پارکینگ در نقاط محبوب در هر دو شهرستان از جمله Dartmoor و کرن سواحل شده و باعث تنش در رسانه های اجتماعی.

شهردار سلکمب نیکی Turton به بی بی سی گفت: “ما واقعا نمی تواند آنها را متوقف کند در حال آمدن است.

“اما ما می خواهید که آنها را به عنوان ما در حال انجام – ماندن در خانه ماندن امن و حفاظت از آسیب پذیر و نه فقط قرار دادن فشار اضافی که در آن مورد نیاز نیست.”

دیدار انگلیس با پیشنهاد مردم لذت بردن از جاذبه های از خانه های خود را با مراجعه آنلاین به آرشیو موزه و یا به تماشای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد فیلم برداری در نقاط زیبایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im