Coronavirus مستند: چرا برخی از ما شش دیدار مردم ؟

انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی همه قدرت خود وقتی که می آید به کاهش مستند.

در ایرلند شمالی گروه تا شش افرادی که به اشتراک گذاشتن یک خانواده می تواند در حال حاضر دیدار خارج از منزل, اجتماعی-فاصله اقدامات در محل.

اما در انگلستان این راهنمایی است برای دیدار با یک فرد دیگر در خارج از خانواده خود را در خارج از منزل.

این سیاست های مختلف را به تعدادی از عوامل از جمله جغرافیا علم و سیاست کارشناسان می گویند.

و ما به عنوان “نوک پا راه رفتن از مستند” این خطوط بین علم و سیاست هستند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بیشتر از همیشه مبهم است.

چگونه قوانین متفاوت در سراسر انگلستان ؟

  • ایرلند شمالی: “گروه چهار تا شش افرادی که به اشتراک گذاشتن یک خانواده را برآورده می تواند در خارج از منزل نگهداری اجتماعی فاصله.”
  • انگلستان: “شما می توانید با یک نفر دیگر از خارج خانواده خود را اگر شما در خارج از منزل. عمومی تجمعات بیش از دو نفر از خانواده ها ممنوع شده در قانون است. وجود دارد هیچ محدودیتی در گردهمایی در پارک با اعضای خانواده خود است.”
  • ولز: مشاوره همچنان به ماندن در خانه به جز برای رفتن به خارج برای مواد غذایی, بهداشت, دلایل و یا کار می کنند (اما تنها در صورتی است و نه منطقی و عملی برای کار از خانه). “شما می توانید برای قدم زدن بیرون بروید اگر شما اقامت بیش از سه قدم دور از دیگران است. فکر می کنم در مورد مکان های که در آن شما ممکن است قادر به انجام این کار. شما می توانید بیرون بروید برای ورزش یک بار در روز است.” ولز’ وزیر بهداشت است و با توجه به اینکه مردم باید قادر به دیدار با عزیزان خود را در خانواده در خارج از منزل. بعدی نقد و بررسی از قوانین است که در 28 مه.
  • اسکاتلند: توصیه های مشابه است که در ولز. اولین وزیر Nicola Sturgeon می گوید او را “نقشه مسیر” به بلند کردن اجسام مستند منتشر خواهد شد در روز پنج شنبه با محدودیت به احتمال زیاد کاسته از 28 May.

چرا آنها متفاوت است?

حتی در انگلستان ما باید فکر می کنم از “تعداد زیادی از شیوع” نه تنها از یک بیماری همه گیر با توجه به کیت نیل استاد بازنشسته در اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در دانشگاه ناتینگهام.

آن را “بسیار معقول” برای ایرلند شمالی است که به دلیل داشتن مرز مشترک با جمهوری ایرلند به گام با بقیه بریتانیا است.

و مطالعات نشان می دهد تولید مثل (R) شماره گیری ویروس انتقال به منطقه متفاوت است.

این توصیه مبتنی بر علم سیاست و یا هر دو ؟

دولت بریتانیا توصیه شده است توسط یک پانل از کارشناسان علمی از جمله اپیدیولوژی, بیماری های عفونی کلید قفل, virologists و پزشکان.

اما پروفسور جیمز Wilsdon یک متخصص در علم سیاست در دانشگاه شفیلد می گوید: خطوط بین شواهد مبتنی بر علم و سیاست در حال تبدیل شدن به “تار” و این افزایش خواهد یافت “را به عنوان ما سعی می کنیم و روی نوک پا راه رفتن ما راه خروج از مستند”.

وجود دارد “تصمیم گیری بسیار دشوار به حرکت” و “ترک ها شروع به نشان می دهد”.

رولند Kao, یک استاد گروه اپيدميولوژی و داده های علمی در دانشگاه ادینبورگ می گوید: دولت های مختلف باید به در نظر گرفتن “تمام انواع متعادل کننده عمل می کند” وقتی که می آید به استفاده از علم برای اطلاع رسانی به سیاست.

“تصمیم گیری های سیاست ناچار خواهد شد مخلوطی از مشاوره های علمی یک درک اجتماعی و اقتصادی اثرات و توانایی انجام هر گونه تصمیم گیری” او می افزاید.

دنبال هلن در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de